Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Mi az a Pezo-s tali?

Minden péntek este 8-kor talizunk a Pezo Drink nevű műintézményben. Mi győri opelesek. Persze szigorúan csak alkohol nélküli italokat fogyasztunk, dumálunk, nagyokat röhögünk. Volt, hogy Szlovákiából is jöttek már. Itt szoktunk dumálni, talikat megbeszélni.

Link to comment
Megosztás:

Skacok!

Valami ötlet hogyan vegyem le a hátsó szélvédőről a fóliát úgy hogy a fűtőszál ne jöjjön le? Fűtsem fel? Nyomassam hajszárítóval?

Vagy ha pechem van lejön a szál így is úgy is ?! :rolleyes:

A Kecskemétieknél meg úgy tudom Tomi023 a fóliamester!

Link to comment
Megosztás:

...de kinézetre,csomagtartóméretre jobb a sedan...

Bocs, hogy beleszólok a kinézetes dologba.

med_gallery_1861_197_210774.jpg

Két ajtós, az ajtóknak nincs felső keretük, sedan stílusban nyílik a csomagtartó. Jól néz ki, de a hátsó ülésre szó szerint be kell mászni. Engem ez nem zavar, mert bal elől ülök. Ja, és egy babakocsit összecsukva simán be tudok tenni a csomagtartóba. Mondjuk egy hűtőt már nem.

Link to comment
Megosztás:

Esetleg ebben valaki segiteni?

Egy ismeröstöl kaptam egy öninditót,tiszta uj állapotban,annyit tudott rola hogy Opel,1.4 vagy 1.6 körüli-hez való,de ennél többet semmit nem tud ö sem.

AMi rá van irva az a következö.

Valeo Made is France

21K8 0217 Sm M2

09130838

D6R6162 12 V

Nem tudom ezekböl lehet e valamit kezdeni,hogy mégis milyen tipusra való ez akkor most?

Valaki esetleg ezekböl nem tudna valamit mondani nekem?

Köszönöm elöre is.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Szeretném kiszedni az üléseket a G Astrámból (2000 év ).

Van valami trükje vagy csak simán amit látok csavarokat szedjem ki?

Köszi.

Ez elsőknél tuti. Illetve a kábelt is húzd ki a csatlakozóból. (minimum a pirotechnikai övfeszítő kábele van benne, de ülésfűtés is lehet még)

Link to comment
Megosztás:

Azt hogy tudom megnézni hogy van -e a G ASTRÁmban riassztó kelli vallami villógó lenni a műszerfalón vagy valami más? :rolleyes: ;) :D

Ősömében van, enyémben nincs. Észrevehető különbségek:

- ha kulccsal zárod az ajtót, akkor egy zárásra csak központi zár, másodikra riasztó, mind a kettő lépésnek van hangja (nekem csak egyszer engedi zárni)

- ugyanez távirányítóval is működik

- a középső tükör környékén van két kis "szem", gondolom ez valami belső érzékelő (nekem nyoma sincs ilyennek)

Link to comment
Megosztás:

Ősömében van, enyémben nincs. Észrevehető különbségek:

- ha kulccsal zárod az ajtót, akkor egy zárásra csak központi zár, másodikra riasztó, mind a kettő lépésnek van hangja (nekem csak egyszer engedi zárni)

- ugyanez távirányítóval is működik

- a középső tükör környékén van két kis "szem", gondolom ez valami belső érzékelő (nekem nyoma sincs ilyennek)

A második zárás az reteszelés. Nem tudod felhúzni belül a gombokat.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.