Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Hűha! a srácok jól belemerültek :(

azt hiszem kezdek függővé válni. reggelente a fórum az első dolgom. korán reggel kiosztottam a kollegámat aki a munkámmal kapcsolatosan feltette a szokásos reggeli infót, :( hogy hagyjon békén, nem érek rá, jól megalapoztam ezzel a mai nap hangulatát. :supz:

Link to comment
Megosztás:

Hűha! a srácok jól belemerültek :D

azt hiszem kezdek függővé válni. reggelente a fórum az első dolgom. korán reggel kiosztottam a kollegámat aki a munkámmal kapcsolatosan feltette a szokásos reggeli infót, :lol: hogy hagyjon békén, nem érek rá, jól megalapoztam ezzel a mai nap hangulatát. :supz:

vagyunk igy egy páran :wink: :(

főképp ha megnézed kik írnak 6 óra felé, mert azok az igazi függők.... felkelés, számitógép bekapcsolás, amig bootol, addig fogmosás, kávé felrak, bejelentkezés a fórumba, és olvasgsatás közben kávézás, ébredezés. szóval vannak itt még függők :wink: :oops: 8) :(

Link to comment
Megosztás:

vagyunk igy egy páran :wink: :(

főképp ha megnézed kik írnak 6 óra felé, mert azok az igazi függők.... felkelés, számitógép bekapcsolás, amig bootol, addig fogmosás, kávé felrak, bejelentkezés a fórumba, és olvasgsatás közben kávézás, ébredezés. szóval vannak itt még függők :wink: :oops: 8) :(

hát épp ez az, szervezem a gépet otthonra, mert ami van az nem alkalmas semmire, s ezért otthon nincs netem, s csak munkaidőben lopva cseveghetek :smt010 de előnye: így legalább alszok néhány órát :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.