Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

A multkor én is így jártam a kocsival,nálunk az asszony horzsolta le a kocsi bal elejét,ő is

felajánlotta egyből,hogy fizeti a költségeket.De aztán mégis lerendeztük okosba! :D

Verés előtt vagy után? :D

Tatabányán egy Astra vonóhorgán állt meg egy Suzukis bácsi a kereszteződésben!Nem sokat variált az Astrás,nyomott egy kövér gázt

és lökhárítóstól szakította le a Suzuki elejét!"Plug&Play eszköz eltávolítva!" Ilyenkor ki fizet,kinek? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Már várom, hogy hétfő legyen, hogy tudjak velük beszélni :D

Na mizu?

ami még eszembe jutott ..nem kellene mind a négyet cserélni/felújítani??

a másik mennyi km van benne??

és biztos-e hogy annyi van benne??

mert azért nem kevés km-nél döglenek be...vagy kannás gázolajat kapott ,vagy nem volt üa szűrő rendszeresen cserélve(minden olajcserekor,mert az olajkályha megérdemli)

Link to comment
Megosztás:

Sikerült beszélnem a szerelővel.

A motorszám Z17DTZH

2 db denso porlasztó kellene a száma a következő: 897313-8612

Ja és ez egy 2005-ös Opel Combo 1,7 CDTI 16V, 74 KW, 101 LE autóhoz kell.

Ha valaki tudna ebben segíteni.

Előre is köszi!

Link to comment
Megosztás:

Verés előtt vagy után? :)

A multkor én is így jártam a kocsival,nálunk az asszony horzsolta le a kocsi bal elejét,ő is

felajánlotta egyből,hogy fizeti a költségeket.De aztán mégis lerendeztük okosba! :lol:

Verésnek indult a dolog :D , de az ürge rögtön lobogtatta a pénzt.

Szerintem Skins cartárs marad a fizetős verziónál! ;)

Ha hölgy lett volna talán meggondolom :D

Link to comment
Megosztás:

Na mizu?

ami még eszembe jutott ..nem kellene mind a négyet cserélni/felújítani??

a másik mennyi km van benne??

és biztos-e hogy annyi van benne??

mert azért nem kevés km-nél döglenek be...vagy kannás gázolajat kapott ,vagy nem volt üa szűrő rendszeresen cserélve(minden olajcserekor,mert az olajkályha megérdemli)

De lehet ki kellene mind a négyet cserélni, mert kereskedéstől vettem és bizonytalan a km állás.

Valószínű kannás üzemanyagot használtak és még a gázolajszűrőt sem cserélték ki.

Ez lehet az oka.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Valaki EPC-ben tudna nekem segíteni? Egy működőképesre lenne szükségem.

Ebben hasonlít a Fórum a Harry Potterre! :D Tudjuk ki az, mi az, de a nevét ki nem mondjuk, nehogy illegális sw. kereskedelem v. terjesztés gyanúja merüljön fel akárkiben is!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.