Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Na de uraim! A felmerülő jogdíjproblémák miatt várom a megkereséseket! Nekem is el kell számolni a képpel! :P

azt meg kell hagyni, igen szép felnik vannak ezen az autón!

Bocs', de ez a kép volt kéznél. :angry: <_< Egy-két színnel kicsit meg van gyalázva a géped, vagy esetleg Te is kedvet kapsz az átfényezéshez? :P

Link to comment
Megosztás:

Gyöngyház nem jó, mert lehetetlen javítani. És hát a pénztárcának sem tesz ám jót hé!!!!!

Különben is van szebb is mint a gyöngyház, például a szín effekt, ami sötétben is világít, és csak 3 színben lehet megfújni: kék, piros és zöld. Csak hát az is zsebbenyúlós fajta <_<. Minden esetre, eddig a fehér a nyerő!

Link to comment
Megosztás:

ma cseréltünk rönyóban hátsó ajtóban fix üveget...(mert feltörték)

nem is ez a lényeg csak így kerek a történet ..

bontóba lett véve hozzá az üveg..és beszélgetésbe folytak..majd kiderült hogy ezek a dci motorokban 120ekm porlasztó csere van..legalább is ez a tapasztalat.

ebben az autóban 250e van ... és még gyári van benne.

valszeg hogy minden olajcserekor (10ekm-ént) kap új szűrőt ,és nem kannás gázolajt kap...

gondolom nagyban befolyásolja az élet tartamát...

Link to comment
Megosztás:

ma cseréltünk rönyóban hátsó ajtóban fix üveget...(mert feltörték)

nem is ez a lényeg csak így kerek a történet ..

bontóba lett véve hozzá az üveg..és beszélgetésbe folytak..majd kiderült hogy ezek a dci motorokban 120ekm porlasztó csere van..legalább is ez a tapasztalat.

ebben az autóban 250e van ... és még gyári van benne.

valszeg hogy minden olajcserekor (10ekm-ént) kap új szűrőt ,és nem kannás gázolajt kap...

gondolom nagyban befolyásolja az élet tartamát...

Szia!!

Nekem volt rönyo dízelem és nagyon szerettem,de el kellett adni,mert jött az utód.

Dci? Melyik? 1.5 vagy 1.9? Nekem nem volt semmi gondom vele (1.9 dci,120 le,270 newtonm. amikor eladtam megkönnyeztük).

Ha megadsz neki mindent amit kell,akkor meghálálja és örök élet+ 1 nap.

Persze,ha nem kisforgalmú kúton tankolsz,pláne ha mindig egy kútnál töltöd tele a tankot.

Link to comment
Megosztás:

Szia!!

Nekem volt rönyo dízelem és nagyon szerettem,de el kellett adni,mert jött az utód.

Dci? Melyik? 1.5 vagy 1.9? Nekem nem volt semmi gondom vele (1.9 dci,120 le,270 newtonm. amikor eladtam megkönnyeztük).

Ha megadsz neki mindent amit kell,akkor meghálálja és örök élet+ 1 nap.

Persze,ha nem kisforgalmú kúton tankolsz,pláne ha mindig egy kútnál töltöd tele a tankot.

1.5 83 vagy 86 ló valami ilyesmi..

Link to comment
Megosztás:

1.5 83 vagy 86 ló valami ilyesmi..

Akkor vigyázz,hogy hol tankolsz,mert azok a mocik kicsit finnyásak,érzékenyek!!!

Ha kell rönyó szerelő csepelen tudok ajánlani.

Csak rönyóval foglalkoznak.

Ők mondták,hogy nagyon jók az 1.5 dci-k,de nagyon érzékenyek!!!

Link to comment
Megosztás:

Akkor vigyázz,hogy hol tankolsz,mert azok a mocik kicsit finnyásak,érzékenyek!!!

Ha kell rönyó szerelő csepelen tudok ajánlani.

Csak rönyóval foglalkoznak.

Ők mondták,hogy nagyon jók az 1.5 dci-k,de nagyon érzékenyek!!!

hát egy cimborámnak ilyenje van, és ránézni se bír.... 150.000 km van benne, ő 100.000 km rel vette, és szanaszétszopta a répát már vele.

mindig szar. megy, de mindig világit legalább 1 kontrol lámpa, mindig kopog egy futomüalkatrész, rettenet......

Link to comment
Megosztás:

hát egy cimborámnak ilyenje van, és ránézni se bír.... 150.000 km van benne, ő 100.000 km rel vette, és szanaszétszopta a répát már vele.

mindig szar. megy, de mindig világit legalább 1 kontrol lámpa, mindig kopog egy futomüalkatrész, rettenet......

Én ezért adtam el a csigazabáló fostalicskát

két hónapig volt meg,de vagy 200ezret kivett a zsebemből..

Link to comment
Megosztás:

Én ezért adtam el a csigazabáló fostalicskát

két hónapig volt meg,de vagy 200ezret kivett a zsebemből..

Egyszer nekem is volt Renó dízelem.....akkor fogadtam meg,hogy

akkor lesz ismét dízel autóm,amikor vadiújat tudok venni! <_<

A hibákat inkább nem sorolnám fel.......

Persze ez nem biztos,hogy a Renault hibája, egyszerűen kifogtam egy széthajtottat!

Link to comment
Megosztás:

Egyszer nekem is volt Renó dízelem.....akkor fogadtam meg,hogy

akkor lesz ismét dízel autóm,amikor vadiújat tudok venni! <_<

A hibákat inkább nem sorolnám fel.......

Persze ez nem biztos,hogy a Renault hibája, egyszerűen kifogtam egy széthajtottat!

hát lehet hogy is jobban jártam ezzel mintha megvettem volna z17dth meriva-t...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.