Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

De állítsd szembe a gázzal, és nekem ennyi elég ahhoz, hogy így gondoljam....

Persze egyszer kipróbáltam felesbe én is, meg jó érzés volt magyar terméket tölteni az autóba, de valahogy többször mégsem csábultam el...:D

ebből ne csináljunk vitát

etanol átalakítás kb50-60

lpg 220

a kettőt nem lehet hasonlítani ,kb olyan mint benzin vs. diesel költség szempontjából

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megosztom veletek pénteki tapasztalataimat. Délután 2 óra körül OFF kibicajoztam az Opel Olympiához alkatrészért. (lökhárító alsó rögzítési pontjához patent: 225ft/3db.). Akikkel, amivel találkoztam. Az udvaron 6 használt autó. A szalonban egy értékesítő, egy érdeklődő és az odaérkezésemre a raktárból kiugró raktáros. A szervizbe nem néztem be. Siralmas. Hát kitől fogom én megvenni pár év múlva a megkímélt, szervizkönyves ,magánember használta Classic 3-as, vagy J Astrámat, ha ennyire padlón az értékesítés?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megosztom veletek pénteki tapasztalataimat. Délután 2 óra körül OFF kibicajoztam az Opel Olympiához alkatrészért. (lökhárító alsó rögzítési pontjához patent: 225ft/3db.). Akikkel, amivel találkoztam. Az udvaron 6 használt autó. A szalonban egy értékesítő, egy érdeklődő és az odaérkezésemre a raktárból kiugró raktáros. A szervizbe nem néztem be. Siralmas. Hát kitől fogom én megvenni pár év múlva a megkímélt, szervizkönyves ,magánember használta Classic 3-as, vagy J Astrámat, ha ennyire padlón az értékesítés?

Én apumékat kísértem el Ford szalonba, kiállítva egy db focus, meg 2 használt autó

Pár kereskedésnek ne kell húzni a rolót, bár nem hiszem, hogy normális is volt, hogy pl opel szalonból 2 db volt 5 km-en belül

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Megosztom veletek pénteki tapasztalataimat. Délután 2 óra körül OFF kibicajoztam az Opel Olympiához alkatrészért. (lökhárító alsó rögzítési pontjához patent: 225ft/3db.). Akikkel, amivel találkoztam. Az udvaron 6 használt autó. A szalonban egy értékesítő, egy érdeklődő és az odaérkezésemre a raktárból kiugró raktáros. A szervizbe nem néztem be. Siralmas. Hát kitől fogom én megvenni pár év múlva a megkímélt, szervizkönyves ,magánember használta Classic 3-as, vagy J Astrámat, ha ennyire padlón az értékesítés?

Gondolom nem minden alketrészt az olympiától veszel.

Jó, most nem arról a 3 patentről van szó, de a Derék utcai opel bolttal jobban jársz.

Link to comment
Megosztás:

Gondolom nem minden alketrészt az olympiától veszel.

Jó, most nem arról a 3 patentről van szó, de a Derék utcai opel bolttal jobban jársz.

Persze. Mióta meg van a kocsi, ennyit költöttem náluk. Lehet, hogy az én hibám is, ha le kell húzniuk a redőnyt? :D Azért mentem hozzájuk, mert messzebb vannak. Egy túrát megért, habár a kerékpárút majdnem járhatatlan a Mikepércsi úton.

Link to comment
Megosztás:

A hétvégén motoros találkozó volt itt nálunk,a Blues Company volt az

egyik zenekar! :D Hááát,kispirics odab.@szott rendesen! :D :D

Csaltak a motoros haverjaim, hogy menjünk át este, de nem volt lelki erőm hozzá.

Nem akarok megbántani senkit, de ettől a "de büdös a lábam ujja" zenétől sokkot kapok hamar.

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Lehet hogy kezdő kérdést tesek fől és előre is el nézést...

Nos nem rég vetünk használtan egy G-s Astrát 1.6benzinest Z16XE motor kodut . Miután egyszer haza értünk vele fel figyeltünk egy "kopogó" hangra amit nem hallotunk azelőt vagy csak nem figyeltünk fől rá... Nos egyből motorhát tető fől és elkeztünk halagatozni meg stb. és arra a meg figyelésre jutotunk, hogy a motornak az ékszíjas oldalától jön a hang. Egyébként nagyszerűen megy jól gyorsul semmi más panasz nincs csak az a koporászó hang. A beinditás után hagyva alapjáraton(hideg motornál) járni az elelyén semmi hang nics mikor viszont olyan 1 percig jár a motor és a fordult szám leeseik 1000alá olyan 800 környékére akkor el kezd "kopogni" ha gázt adok neki akkor el kezd gyorsabban kopogni de kis késésben mint ahogy a motor fel pörög.De meg marad a hang a magasabb fordulat szám tartományban is mondjuk ott már a motornak a hangja miat nem nagyon lehet hallani... Az előzö kocsinkban is volt hasonló kopogo hang bár az kicsit fémesebben kopogot meg sokkal hangosabban az egyik szelep.Viszont akkor a benindítástól folyamatosan kéne hallani a kopogást. Ha valaki tapasztalt hasonlót vagy tud valami tanácsot adni hogy mi a baj vagy teljesen természetes a dolog akkor pls irjon!

Köszi előra is!

Link to comment
Megosztás:

Szevasztok!

Lehet hogy kezdő kérdést tesek fől és előre is el nézést...

Nos nem rég vetünk használtan egy G-s Astrát 1.6benzinest Z16XE motor kodut . Miután egyszer haza értünk vele fel figyeltünk egy "kopogó" hangra amit nem hallotunk azelőt vagy csak nem figyeltünk fől rá... akkor pls irjon!

Köszi előra is!

Tankszellőztető?

Link to comment
Megosztás:

Tankszellőztető?

Őm háth ha van neki olyan dolga... de hm az kopog? nos lövésem sincs mi lehet az előzö kocsink egy 87es lada volt szal.. kb C64 után egy P2 vagy P3

Egyik ismerősöm azt mondta (neki peugeot ja van) hogy neki is volt iylen és a klima kopog benne... de kétlem

Link to comment
Megosztás:

Őm háth ha van neki olyan dolga... de hm az kopog? nos lövésem sincs mi lehet az előzö kocsink egy 87es lada volt szal.. kb C64 után egy P2 vagy P3

Egyik ismerősöm azt mondta (neki peugeot ja van) hogy neki is volt iylen és a klima kopog benne... de kétlem

ha kb levegőszűrő háznál kopog akkor az lesz az,vagy harkály :D

Link to comment
Megosztás:

Nem ,most disztingváltam magam,mert családostól voltam és ma

reggel jöttem dolgozni.Csak szolidan iszogattam,nehogy baj legyen(ismerve magamat) :D

:P Vigyázat szókimondó szövegek! :D

Szia!

Én még nem hallottam ezt a számot,de tetszik a szövegük :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.