Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

még annyi a gépről hogy a bios se indul..

bekapcsolom megy a venti és ennyi...a kijelzőn még a háttér világítás sem megy (addig se jut el )..

majd ha az on/off megnyomom rögtön ki is kapcsol.

jól gondolom hogy nem a vincsi lesz a sz@r?

bios nem a vincsiről megy ugye?

Link to comment
Megosztás:

még annyi a gépről hogy a bios se indul..

bekapcsolom megy a venti és ennyi...a kijelzőn még a háttér világítás sem megy (addig se jut el )..

majd ha az on/off megnyomom rögtön ki is kapcsol.

jól gondolom hogy nem a vincsi lesz a sz@r?

bios nem a vincsiről megy ugye?

Jobb kézzel,bal váll fölött... <_<

Link to comment
Megosztás:

még annyi a gépről hogy a bios se indul..

bekapcsolom megy a venti és ennyi...a kijelzőn még a háttér világítás sem megy (addig se jut el )..

majd ha az on/off megnyomom rögtön ki is kapcsol.

jól gondolom hogy nem a vincsi lesz a sz@r?

bios nem a vincsiről megy ugye?

Az alaplapi bios elem is szar lehet..

Link to comment
Megosztás:

Az alaplapi bios elem is szar lehet..

Lehet,hogy rosszul tudom,de az nem egy tartósabb fajta?

Attól még mennie kéne,mert az elem csak arra szolgál,hogy ha nincs feszültség a akkuban akkor azt használja a bios.

Azért,hogy a beállítások ne vesszenek el. <_<

Link to comment
Megosztás:

még annyi a gépről hogy a bios se indul..

bekapcsolom megy a venti és ennyi...a kijelzőn még a háttér világítás sem megy (addig se jut el )..

majd ha az on/off megnyomom rögtön ki is kapcsol.

jól gondolom hogy nem a vincsi lesz a sz@r?

bios nem a vincsiről megy ugye?

Akkor ott nem a vincsi a hibás, inkább az alaplap lesz kuka, és vele együtt a gép is...

Próbáld meg a merevlemezed átrakni a másik laptopba, ha ott felpörgeti, akkor még meg tudod menteni az adataid.

Link to comment
Megosztás:

Lehet,hogy rosszul tudom,de az nem egy tartósabb fajta?

Attól még mennie kéne,mert az elem csak arra szolgál,hogy ha nincs feszültség a akkuban akkor azt használja a bios.

Azért,hogy a beállítások ne vesszenek el. <_<

Háát előfordulhat, hogy lemerül, asszony notebookjában nem rég cseréltem, mert a Bios beállításokat elfelejtette, és csak olyan 2.5 éves a notebook, de teljesen szét kell szedni a fránya elemért.

Amúgy tuti ez nem elem, próbálj belépni a biosba, és nyomj neki egy restore default-ot (általában F2 a bios) ... Ha nem megy akkor szivacs... Akkor következhet az, hogy kiveszed amit ki lehet (RAM, HDD, ODD, Wifi kártya) hátha valami behalt és azért nem indul az alaplap. Én eddig ilyennel egy hibás ODD-vel tapasztaltam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.