Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Npasi, redline: voltatok szombaton? Sajna nem láttalak titeket. Bocsi, hogy előtte nem válaszoltam ide, de szombaton nem neteztem... Amúgy már nem sokkal 7 után elkezdődhetett a buli, mert mire kiértem (talán fél 8 körül), a Re-G már játszott, átadva a közönségnek a Rasta életérzést... :roll: :(

bocs de én későn értem haza, 9 körül már nem láttam értelmét elindulni :?

pedig haverok is irták, hogy jóvolt.....elb@sztam...ezt is :? :?

Link to comment
Megosztás:

Üdv, Fejek!

Telo, köszi az elismerő szavakat! Örülök, h személyesen is, s annak végképp, h jól érezted magad! Ha tudsz, gyere el minél több koncertünkre! Ez szól MINDENKINEK. A honlapon megtaláltok minden hasznos infót. Bár most éppen Szlovákia és Jugo van soron... Remélem, utóbbinál nem lesz semmi para... :roll: :? Szlovákiába meg hazajárunk. (Király a sztrapacska és persze a csapolt Kelt söranyag :lol: :lol: :lol: ; már amikor nem én vezetek. De ez most így lesz, bakker!!!) :lol: :(

Nnno, meséljetek Ti is! Tal? Sültkolbászlángospalacsinta? Sülthalkovászosubi???

Peace

Link to comment
Megosztás:

szép ez az autó, mennyit van ültetve?

Rasta téged sem érdekel a klubbtagság? :?

Köszi. Elöl kb. 60 mm, hátul vmivel kevesebb, de tervbe van véve egy komolyabb sportfutómű. Talán majd egyszer... Kes kérdése...

A klubtagság mindenképpen érdekel, de erre is csoportosítani kell... you know...

Ez van.

Písz

Link to comment
Megosztás:

Köszi. Elöl kb. 60 mm, hátul vmivel kevesebb, de tervbe van véve egy komolyabb sportfutómű. Talán majd egyszer... Kes kérdése...

A klubtagság mindenképpen érdekel, de erre is csoportosítani kell... you know...

Ez van.

Písz

Most milyen futómű van alatta?
Link to comment
Megosztás:

Szasztok, hey!

Coupenak: gyári gátlók a régi F kombim ültetőrugóival... Ez volt a pincében... Nem igazán hozzá való érzetileg, ezért akarok G-hez való komolyat, esetleg állít6ót. Az lenne ám a kúúúl... 8) 8) 8)

NeedForSpeed! A középkonzol, stb. ki lett szerelve, fényező, visszaszerel. A váltó körüli krómkeretet a haverom vette, asszem, a Homasitában. De ne az Opelhoz valót vedd, mert az béna, az enyém a Z3-as BMW-be(!) való. Kétoldalú ragasztóval bőröztem bele, a csavarok díszek. Azér' szépen néz ki... :( 8)

See you tomorrow. Dolgozom, több időm lesz. Most viszont a családi élet... :lol:

Peace&Love

Link to comment
Megosztás:

Yo reggaelt, Mindenki!

Szép nap ez a mai...

Coupe! Ha a földig ülteted, előfordul6, h beleér. Mekkora kerék van fönt? A gyári v esetleg sokkal szélesebb, mert akkor is esélyes. Nekem azokon a képeken, ahol iszonyat ültetést láttok, azok kissé csalókák, mert a garázsfelhajtón, a púpon készültek, és csak arra voltam kíváncsi, h max mennyire ér bele a kerék a sárvédőbe a legszélsőségesebb esetben. S a garázsbejáróm tekinthető annak... No meg a Szentendrei út... :? :? :? Azonkívül, ezeken a képeken 225/45 17 volt fent (a felni 7,5x17"), amiket azóta lecseréltem 215/40-re, mert elöl ki kellett beleznem a sárvédőből a műanyag betétet, mert minden buckától felütött a kerék és a széle rendesen beleért.

A cimbim 1.8-asán 18"-asok vannak, agyig leültetve, szintén állít6ó futóművel, asszem 225/35-ös gumikkal, hátul a sárvédőperem (csak a vízszintes része, ami befelé megy) fel van kalapálva, kb. 5 cm-es pogácsákkal, szal, elmebeteg módon k... jól néz ki; nos, neki csak akkor ér bele, ha beülnek hátra ketten-hárman. Na, az a vas nem kispályás... Képzeljétek, tavaly polírozott 18-as A8-felnik figyeltek rajta...

És ahogy megy! Volt szerencsém kipróbálni. Az 1.2 után... Éreztem a nyomatékot a talpam alatt. Ajjajjaj...

Szal, szerintem a Konikkal nincs para. Bár már az enyémbe is befigyelhetnének már...

Na, szép napot, Fejek!

Link to comment
Megosztás:

ő véletlen nem a 11be lakik?

mert kísérteties a hasonlowság

De bizony ott... S van még a környéken pár atomtuning ismerős verda. GSI, arany Irmscher Coupe, Tigra, ya, és egy hiper fekete Steinmetz-Omega 19-es Porsche görgőkkel... Eladó, ha érdekel vkit...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudja valaki, hogy G Astra-ból hogyan jön ki a középkonzol alatti hamutartó? Látszólag 2 csavar tartja amit persze kiszedtem, de akár hogyan feszegetem nem jön ki.

Azt hiszem az "Így csináld" könyvben benne van, de most meg nem mondom...

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Nem tudja valaki, hogy G Astra-ból hogyan jön ki a középkonzol alatti hamutartó? Látszólag 2 csavar tartja amit persze kiszedtem, de akár hogyan feszegetem nem jön ki.

Hi, Gyula!

Nem 1szerű, de nem is bonyolult. Ki kell szedegetni először a váltó körülötti műanyagot, aztán az előtte levő kicsi darabot. Óvatosan, de 6ározottan. Ekkor már látszik, h lejjebb, bizony van még, asszem, két csavar. Bocs, én már elég rég beleztem ki az enyémet. Szal, aztán vedd ki a szivargyújtót, nyisd ki a hamutartót, és szép óvatos mozdulattal huzigáld le a körülötte levő műanyag lapocskát. Ekkor szabaddá válik a hamveder. Ami csavart még találsz, kitekered, oszt kész. Vissza, értelemszerűen fordított sorrendben.

Jó szórakozást!

Peace

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.