Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra G tulajdonosok beszélgetnek erről-arról


uhuhu

Recommended Posts

Nem vagyok azért ijedős nyúl!!!!!!de te jobban teszed ha vigyázol magadra :!: :twisted: :wink:

Küldöd az új képeket???

Az évzárós képeket még fel kell töltenem. Ma estig felrakom őket a tárhelyemre, aztán majd küldök linket. Az előző srácnak üzenem, hogy képeket úgy tud itt megjeleníteni, hogy feltölti vmi tárhelyre, és a hozzászólás írásakor a kis kép ikonra kattintva, beírja a kép web-es elérhetőségét.

G Astrások, tessék betekinteni ide:

http://www.opelforum.hu/viewtopic.php?p=13...ghlight=#137881

Link to comment
Megosztás:

Oké, alig várom,

ja láttam ám én is képeket rólad :P :wink:

B*sszus, most én vagyok a hülye? Már vagy 3-szor elindítottam a képek feltöltését, de az eredményét nem látom a tárhelyemen, és hibaüzeneteket sem látok. Lehet, hogy betelt a tárhely, vagy mi a szösz?

Milyen képeket láttál te rólam? Hmmm?

Link to comment
Megosztás:

Berakom ide is, ne csak a szekció fórumban legyen, így mindenki jól láthatja:

Úgy gondoltam, környékbeli G Astrások végre összejöhetnénk egy kis dumcsira vmi jó kis hangulatos helyre... oly rég láttuk már együtt magunkat. És most nem feltétlen a Lurdy-ra gondolok, bár tudom, hogy az sok szempontból megfelelő hely lenne. Konkrétan egyelőre nem tudok javasolni helyet, de én pl most a budai hegyekbe vágyom (Normafa környéke esetleg). Vhogy a természet közelében szeretnék lenni egy picit. Olyan helyre gondoltam, ahova be is lehet ülni a melegbe, meg esetleg a kinti részen is lehet társalogni hangulatos környezetben, ha jó idő van, nem zavarva másokat illetve nem zavartatva mások által...

Természetesen jöhetnének olyan G Astrások is, akik (még) nem szekciótagok (pl Kékmókus, Friczi :roll:).

Link to comment
Megosztás:

lálálálá :D

Az évadzáró képeit nézegettem

Hűűű, azokat még nem volt időm nézegetni... De asszem sajna az enyéimen is rajta vagyok egyszer, mert vki ádáz módon lefényképezett... :P

Úgy tűnik most 2 részletben sikerül feltöltenem a képeimet...

Link to comment
Megosztás:

Nem záródó tanksapkafedél.

Ma voltam szervízben és rendelnek egy új tanksapkát :sad10:

Majd rápróbálják, hát ha az jó lesz.

Ilyet még ők sem láttak. Aztán mikor megnéztük a szalonban a többi gépet, akkor még találtunk 2 caravánt amin szintén nem záródik. Jó mi?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.