Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió


Gepard

Recommended Posts

  • Hozzászólások 863
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Ok

Jöv hétvégén képeket megcsinálom most egy kicsit el voltam havazva.

Szombatom jol sikerül.

4:00kor fekvés paty utan 5:30-kor kelés 6:00 indulás pestre (reptérre) 7:45 megérkezés(várni amig repűlő leszél)8:25 vissza Harta,10:00 ebéd elménybeszámolo meghalgatása. 13:00 indulás Sófok (hengerfejért) 14:10kor megérkez 14:30 kor elindulni haza,közbe bevillant hogy a sapi Warwolfnál van körösön, ha már lenduletbe vgyok akkor irány körös 16:10 kor megérkez, kis dumcsi,meleg tea, aztán kb 19:00-ra otthon is voltam és igen gyorsanlomba szenderültem és vasárnap 12:00kor keltem 14:13-kor indult a busz Sopronba.

Tehát bocsi a képek miatt igyekszem!!!!

Éljen az egyhangú kecskeméti sexció! :prayer:

Az a szép hogy mindenki azonnal benne van a buliba. :wav:

Link to comment
Megosztás:

Felhívnám mindenki figyelmét hogy július 15-16-17. Németországan Luckauban eu legnagyobb opeltalija, amire többen el szeretnénk menni.

Mi lenne ha vadkert helyett lenne szelidi party?

Soltvadkert már tradíció, legfeljebb még módosítanánk a szelidi partyt.

Sztem.Ez egy jó konpromisszumnak tűnik. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem is tartsuk meg mindettőt, hiszen nem mindenki megy a Blitz Hits-re. Ha csak 10-15 ember verődik össze, akkor is jó érezhetjük magunkat (persze az lenne jó, ha sokan lennénk!). :)

Nem is baj, ha több rendezvény van - ha ütköznek valamivel az időpontotk, legalább az egyikre el tudunk menni. :wink:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem nem sok embert érint azaz eu-s tali de ha nagyon nagy az erdeklődés és tényleg sokan szeretnének menni akkor el lehet rakni a szelidi bulit! persze ez a szervezőknek fejnként egy sőr azoktol akik miatt el lesz rakva!

És hogy akarod behajtani a Blitz szervezőin a sört :?: :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig 7:1 az igenek és a nemek aránya.

A három nap szerintem kicsit sok lenne, főleg, hogy pénteken elég sokunk melózik is.

A Blitz-re nem tudom mennyien akarnak menni, aki oda tervezi a látogatást az persze ne mondja le miattunk. Viszont vásárfiát kötelező hoznia! (A versenyek győztesei azt kapják meg. :))

Link to comment
Megosztás:

hogy felejtenénk el egy ilyen neves eseményt. Ugya uhuhu ezt te se gondoltad. Megyunk legdíszesebb ruhánkban és persze patyolatiszta autóval márha nem esik!

Én is ott leszek!100% Itinert is kérek galyra vágok mindenkit.... :) ,de lehet hogy nem de megprobalom. 8)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mindegy ésn ugy gondoltam személy szerint hogy péntek 4-5körül szálingózna a nép este söröcske :drinkers: meg minden :sign11: és aki meló miatt nem tud jönni az majd csak szombaton reggel érkezik.De akkor lehuzhatjuk a pénteki söröcskét :) . de vasárnap sokáig maradunk. :)

Meg igazad van maradjunk abba hogy Valter és Endre napján tartjuk és még akár 1-2 héttel rádobhatunk egyet! (De én szeretnék sörözgetni egy kicsit Joe-ba :partyman: )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.