Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

VEZÉRGÉP


Vajda Tivadar

Recommended Posts

  • Hozzászólások 80
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

De nem ám. Hanem egy Commodore B, ahogy már az előbb is írtam. :wink: A C Kadettnek az első lámpája nem fordul rá oldalt a sárvédőre, valamint a mocitető eleje kiér egészen a hűtőmaszkig. És nem utolsó sorban pár mérettel kisebb. Esetleg még D Rekord lehetne, mer annak csont olyan a kasztnija, mint a B Commodore-nak.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Sziasztok!Sokan irtátok s kértetek pü-ben ill. mailben,hogy mutatkozzam be s ez,, talán jó lessz " valakinek!Jóbban szerettem volna egy találkozón egy ital mellet jókat beszélgetve ,,bemutatkozni".Hiszen igy leirva az A betü is tünhet nagyképünek s még sorolhatnám a sok jelzöt,hogy minek,amit én igazán nem szeretnék!Hiszen én is olyan ,,kis ember " vagyok mit ti!De sok mindent olvastam itt a fórumon s tudtam néha furcsán nézni!Hiszen ismerem a két oldal érveit és érzéseit!De sajnos a tunerokat két csapatra osztó dolgot is!Én sajnos hü maradok a mottómhoz:Biztonság,minőség az előírások szerint!Ne legyen problémás egy müszaki vizsga s ne nagyon keljen nagy szereléseket ill. roncsolásókat végezni a szépen megépitett autón!Tudom,hogy nem jó ,,üzlet" lebeszélni dolgokról a kedves ügyfelet,de én már megtettem saját érdekükben!Sajnos egy másik,magát tunernek mondó ember pedig jót keresett rajta!Egy biztos:a tuning költséges játék!De ha már drága jó legyen!Éppen ezért ,ha valamiben segitségetekre lehetek irjátok meg!S a legfontossabat majdnem el is felejtettem:Vajda Tivadar vagyok!Aki mentőápoló Komáromban,autótuner Mocsán(weblapomon térkép!)

a honlap címe: www.vttuning.hu

Link to comment
Megosztás:

Nem haragszom kedves UHUHU!Tudod nagyon sokáig nem is akartam megirní,hisszen gondoltam,hogy történik valami hasonló!Az igazság az,hogy ezt a Vezérgépet véleménykutatásként - mint pl. az autó szine, felni-kicsi,nagy, témák -irtam meg, www.......-t pedig kérték!Szeretném elkerülni a fére értéseket s én tényleg csak segiteni szeretnék azoknak ,akiket a tuning érdekel!

Link to comment
Megosztás:

Xintem nem az a lényeg,hogy ki mit csinált és mennyiből,hanem,hogy hogyan.Pl az én gépsárkányom a büdös életben nem lesz kész,mert mindig kitalálok valamit.Sajnos az igényes tuninghoz pénz kell,de ha pénz van attól az még nem feltétlenül lesz igényes,max egyedi.Nekem pl elég az ha tetszik a sajátom!Van egy csomó átépítés ami nem tetszik,de nem is az enyém.Az a lényeg,hogy örömét lelje a mindenki a sajátjában illetve néha másokéban is!Ha valaki annyira xencsétlen,hogy rusnya világítós szelepsapkát,meg kék ledes ablakmosófúvókát rak fel matricás légbeömlővel max megmosolygom és ennyi!Elég nagy baj ez szegénynek.De ha jól érzi magát ettől,akkor hajrá!A Tesconak is meg kell élnie valahogy! :D

Link to comment
Megosztás:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, már csak azért is, mert Ancsám is úgy épül, mint Petrocelli háza.

Szerintem a jó tuninghoz a legfontosabb kellékek: kreativitás, elképzelés és kitartás a megvalósításhoz. Jó persze, egy felnigarnitúrát nem lehet elképzelésből megvenni, de egy csomó dolgot le lehet házilag gyártani.

[url=http://img.tar.hu/gpont/size2/5437229.jpg]Ilyet például még sehol nem láttam. Kitaláltam, megcsináltam. Összesen benne lehet max kétezer egységben, fényezéssel. Meg majd három nap munkában. És tudnék még néhány ilyen "költséghatékony" példát.

Egyrészt ezért is tetszenek [url=http://www.chipfoose.com/default.aspx]Chip Foose munkái, mert arra figyel, hogy az apró részletekből álljon össze egy teljess egésszé az autó, amit megálmodott. Azért nála nagyságrendekkel többet szoktak költeni arrafelé, boltból beszerezhető dolgokra a tunerek... Ő meg legyártja...

Link to comment
Megosztás:

Hát ez az ami nem magyarországi!Szép,minöségi termékek szépen megépített autókon!Lumma,Reiger,Fk s sorolhatnám a képeken látható termékeket,de a kék autóra gondolva teljessen felesleges!Nagyon szép,de én kicsi emberként kb. 1 évig dolgoznék az átalakitáshoz szükséges tervek s engedélyek beszerzéséért!Hozzá kell tenni-HA SIKERÜLNE!De ez mellet nem kevés idö lenne az utánna járás!Utánna jöhetne a megvétele az alkatrészeknek!Én könnyen vagyok,hiszen tudom,hogy mit hol érdemes megvenni!Azért majd talán eljön az az idö amikor megpróbálom!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
Hát ez az ami nem magyarországi!Szép,minöségi termékek szépen megépített autókon!Lumma,Reiger,Fk s sorolhatnám a képeken látható termékeket,de a kék autóra gondolva teljessen felesleges!Nagyon szép,de én kicsi emberként kb. 1 évig dolgoznék az átalakitáshoz szükséges tervek s engedélyek beszerzéséért!Hozzá kell tenni-HA SIKERÜLNE!De ez mellet nem kevés idö lenne az utánna járás!Utánna jöhetne a megvétele az alkatrészeknek!Én könnyen vagyok,hiszen tudom,hogy mit hol érdemes megvenni!Azért majd talán eljön az az idö amikor megpróbálom!

Jó napot!!

Engem érdekelne pár jótanács,de elsősorban az érdekelne h foglalkozol is ezzel vagy csak tapasztalatok alapján nyújtasz segítséget??Egy G Astrám van és nagyon szeretném pöttyet csinosítani!ha esetleg tudnál segíteni,esetleg olcsón hozzájuttatni valami(k)hez akkor azt szívesen venném!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.