Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Tom

Recommended Posts

22-est, nagy devanderrel. Az csont nélkül felmegy és nem kell alakítani. Ha van ábéesz, akkor könnyű lesz találni. Ha nincs, akkor vért fogsz izzadni, mire találsz egyet.

Ha meg reszelni van kedved, akkor vegyél omegát vagy vectrát. Megoldható, de macerásabb. Ja és csak ábéeszes van belőle, ugye...

Link to comment
Megosztás:

gsi koptató, caravanhoz tetőablakos nagytető, rozsdamentes f caravan csomiajtó, és bármi ami dízel specifikus. :D

Azé na. Koptató már nincs, mert a friccek elkapkodták. Nagytető igenis van. Csomiajtókból is van pár, de tény ami tény. Dízel géptető, ajtók, sárvédők vannak. :P
Link to comment
Megosztás:

22-est, nagy devanderrel. Az csont nélkül felmegy és nem kell alakítani. Ha van ábéesz, akkor könnyű lesz találni. Ha nincs, akkor vért fogsz izzadni, mire találsz egyet.

Ha meg reszelni van kedved, akkor vegyél omegát vagy vectrát. Megoldható, de macerásabb. Ja és csak ábéeszes van belőle, ugye...

Nincs ABS, az úri huncutság :D

Link to comment
Megosztás:

Na tehát. egész 1,5 óra szerelés után azt tudom elmondani kéremszépen hogy a duplamembrános vectra b devandert és a 25 ös főféket felszereltem. ö hát mit ne mondjak aztak**va. És még finom is voltam ,ez nagyon durván jó lett. A vectra devander plug&play felmegy az astra helyére csak a rudat kell áttenni a főfék elfér kényelmesen mindentől, a c corsa fékelosztóba meg kényelmesen és igényesen be lehetett kötni a csöveket.

Link to comment
Megosztás:

Hát igen... Jó a cucc, nekem a Cali 1,4Tjét is jól lassítja. :)

Reagál egyből ha már hozzáérsz vagy picit nyomod meg a pedált igaz? :D

Nagyon finom a fék, erre vágytam hogy könnyen adagolható és erős legyen ,holnap lemérem a féket mit tud . Az már csak külön perverzió lenne egy 28 as főféket felrakni. :devlish:

Link to comment
Megosztás:

Cali 2.5

- Elől 288 mm.

- Hátul 270 mm, de nagyobb betétek B Omiból és 38as nyereg A omiról.

B Veki dupla szervodob + 25 mmes főfék.

Astra:

- Elől 256 mm.

- Hátul 260 mm, 35ös nyereg.

1.6 16V szervodob + 23 mmes főfékhenger.

Neked milyen 22mmes kell? Abs nélküli?

ABS-el könnyű.... én meg egy nyamvadék 22-eset se találok...

Nektek elöl mekkora a tárcsa/nyereg?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.