Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok!

Azt szeretném megtudni hogy egy 1.6 16v corsa mennyit eszik? városban , városon kívül? És mennyi a max ha megcirógatom gázpedált? B) Futóműje megbízható? mert azért egy ekkora kaszniba egy 100 Le s motorhoz kell ami az uton tartson :s

És ha esetleg valaki eltávolítatta a kerékijvárati müanyag elemeket és kiszélesítette azt mennyiért csinálták meg neki? Vagy ezt magyarországon senki nem tudja megcsinálni kultúráltan? :S

Bocsi a sok kérdésért így egyszerre de annyira megtetszett ez a kis kocsi ;) Igaz ami nekünk van az 5 ajtós és csak 1.0 12V es :S De ahoz képest hogy csak 52 Le elég jól muzsikál :blush:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Azt szeretném megkérdezni hogy 60000 km-ként kell-e cserélni a vezérműszíjat vízpumpával együtt 96-os 1.4-es Corsámon?

Köszönöm, Jani

50-60000Km, vagy 6 év, de aszem a gyártótól is függ!

A Gates vezérműszíjjak egésszen jók!

Ne várd meg vele a 60000-et, nem olyan nagy költség!45-50000 között cseréld ki!

A szíjfeszítők kibírnak akár 2 vezérműszíj cserét is! 60000-nél már nem árt a vízpumpát cserélni!

Link to comment
Megosztás:

1.2-es 45 lovas corsából mit lehet kihozni? Valami tuningbox/chip tuning + leömlő + sportlégszűrővel? Vagy még, hogyan lehet egy kis pluszt adni neki? + Mennyit kellene mennie végre alapból? 150 az rendben van?

+

C20NE kadett 236-os hűtött féktárcsái, fékpofái berakhatók az 1.2-es B corsába? Megvan a féknyereg is hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Tisztelet Mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.

Van egy B corsa 2000 kiadásu, a gyujtáskulcsot nem lehet elforditani csak az I állásig (kormányzár kijön).

A kulcs tovább nem forditható vagyis nem lehet beinditani.

Most odáig jutottam hogy a kapcsoló részt leszedtem(be birom inditani csavarhúzóval).

A zár részt hogyan lehet kiszedni,ha lehet roncsolás mentesen? Próbálkoztam a házon lévő kis lukba bedugva vékony csavarhúzót, drótot, stb kihúzni a zár betétet de nem sikerül. Lehet hogy II állásig kéne neki forogni?

Ha nem jön ki a zár betét akkor mit lehet csinálni?

Link to comment
Megosztás:

50-60000Km, vagy 6 év, de aszem a gyártótól is függ!

A Gates vezérműszíjjak egésszen jók!

Ne várd meg vele a 60000-et, nem olyan nagy költség!45-50000 között cseréld ki!

A szíjfeszítők kibírnak akár 2 vezérműszíj cserét is! 60000-nél már nem árt a vízpumpát cserélni!

Nagyon köszönöm a gyors választ ! B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.0 12v es coránk. Tegnap elött letört a leghátsó dob a csonknál. Felemeltük haveromnál csápossal és amint rá néztünk láttuk hogy nem rá való kipufogó rendszer van.... legalábbis látszólag.... azt szeretném megkérdezni hogy esetleg tudtok e valami képet feltenni vagy mutatni egy gyári kipufogó rendszerről?

a mostani így néz ki leírásban kb:

leömlő, valami kis tartály (nem értek annyira hozzá de szerintem a katalizátor), egy házilag rátukmányolt valami toldó ( fémszálas rugózó valami...) eddig egy felfogatás sincs... pedig van egy helye csak hiányzik... , közép tájt egy gumibakos felfogatás , középső dob, a hajlaton látszik hogy házilag van meghajlítva, és utánna az utsó dob ami a csonknál eltört. a vég dob sem úgy állt ahogy kellett volna eredetileg (látszik a bumibakok állásán)

Légyszives segítsetek mert nem merem megvenni a hozzá való dobot külön mert lehet hogy az egész rendszert kikell cserélni B)

Dani

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.0 12v es coránk. Tegnap elött letört a leghátsó dob a csonknál. Felemeltük haveromnál csápossal és amint rá néztünk láttuk hogy nem rá való kipufogó rendszer van.... legalábbis látszólag.... azt szeretném megkérdezni hogy esetleg tudtok e valami képet feltenni vagy mutatni egy gyári kipufogó rendszerről?

a mostani így néz ki leírásban kb:

leömlő, valami kis tartály (nem értek annyira hozzá de szerintem a katalizátor), egy házilag rátukmányolt valami toldó ( fémszálas rugózó valami...) eddig egy felfogatás sincs... pedig van egy helye csak hiányzik... , közép tájt egy gumibakos felfogatás , középső dob, a hajlaton látszik hogy házilag van meghajlítva, és utánna az utsó dob ami a csonknál eltört. a vég dob sem úgy állt ahogy kellett volna eredetileg (látszik a bumibakok állásán)

Légyszives segítsetek mert nem merem megvenni a hozzá való dobot külön mert lehet hogy az egész rendszert kikell cserélni B)

Dani

Évjárata?

Link to comment
Megosztás:

1.2-es 45 lovas corsából mit lehet kihozni? Valami tuningbox/chip tuning + leömlő + sportlégszűrővel? Vagy még, hogyan lehet egy kis pluszt adni neki? + Mennyit kellene mennie végre alapból? 150 az rendben van?

+

C20NE kadett 236-os hűtött féktárcsái, fékpofái berakhatók az 1.2-es B corsába? Megvan a féknyereg is hozzá.

Hagyd azt az 1.2-es Corsát ahogy van, semmi értelme akármire is költeni, mert nem lesz eredménye.

A fékeket viszont ki tudod cserélni, ha megvan minden hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy 1.0 12v es coránk. Tegnap elött letört a leghátsó dob a csonknál. Felemeltük haveromnál csápossal és amint rá néztünk láttuk hogy nem rá való kipufogó rendszer van.... legalábbis látszólag.... azt szeretném megkérdezni hogy esetleg tudtok e valami képet feltenni vagy mutatni egy gyári kipufogó rendszerről?

a mostani így néz ki leírásban kb:

leömlő, valami kis tartály (nem értek annyira hozzá de szerintem a katalizátor), egy házilag rátukmányolt valami toldó ( fémszálas rugózó valami...) eddig egy felfogatás sincs... pedig van egy helye csak hiányzik... , közép tájt egy gumibakos felfogatás , középső dob, a hajlaton látszik hogy házilag van meghajlítva, és utánna az utsó dob ami a csonknál eltört. a vég dob sem úgy állt ahogy kellett volna eredetileg (látszik a bumibakok állásán)

Légyszives segítsetek mert nem merem megvenni a hozzá való dobot külön mert lehet hogy az egész rendszert kikell cserélni B)

Dani

Lépj fel a Bardiauto.hu-ra!Klikk ide!, ez egy kép az oldalról!

Klikk ide! Itt kiválasztod a katalógus áruházat és kiválasztod az autód adatait, majd megkeresed a kipufogó alkatrészeket!

Ott ha rákattintasz a középső dobra, vagy hátsóra,akkor ott fogsz látni egy ábrát az egész kipufogórendsterről!

Link to comment
Megosztás:

Hagyd azt az 1.2-es Corsát ahogy van, semmi értelme akármire is költeni, mert nem lesz eredménye.

A fékeket viszont ki tudod cserélni, ha megvan minden hozzá.

Nem az én autóm, unokatesómé... tudja, hogy erőgép nem lesz belőle csak szeretne rajta javítani egy kicsit...

Nekem kadettem volt (13S=>C20NE átépített, kilakatolt, festett, elektromos ablak, szervó, kpzár, riasztó, gsi külső stb...) de totálkárosr lett és abból néztük, hogy mit lehetne átrakni az övébe. Ilyen pl a fék, sajnálnám leadni a bontóba azzal együtt (most az agyra egyből rá van fogatva a kerék... ha kell nekik valami bedobok egy garnitúra kisblokkosra valót és örülhetnek is...) főleg, hogy a tárcsák-betétek kb 5e kilométernél is kevesebbet futóttak, a tárcsán semmi perem vagy váll nincs, hozzá megvan a féknyereg is, csavarok... akkor ezt átrakjuk majd. Sportlégszűrőt is adtam neki 2 félét is (csonk átmérő) nekem kadettben volt de vectrába már olyat nem rakok be csak a gyári helyére legfeljebb betétet. Központizár, riasztó, távirányító, parkolóradar is megy majd át csak részben ki kell még szedni + bele kell rakni.

Féknél talán az egyetlen probléma az lehet, hogy 13-as kerekei vannak... ugyanakkor eszembe is jutott, hogy amikor nekem át lett építve akkor még a kadetten is 13-as téli kerekek voltak virsli 155/70-es gumikkal, 2 literes motorral alig tudtam úgy elindulni, hogy ne kaparjanak a kerekek B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Meg uj vagyok itt. Most vettem egy 99-es evjaratu Corsa 1.0-t. Meg szeetnem csinalni a futeset, mert egy deka sincs benne. Nem tudom mi lehet a baj. Nem tud vki segiteni abban, hogy hol talalok hozza szervizkonyvet?

Szervízkönyvben nem tudok neked segíteni, viszont fűtésed több ok miatt is szünetelhet!

- hibás termosztát

- eldugult fűtésradiátor

- szivárgó hűtő vagy hűtőrendszer

Ezeket nézd át, hogy nem találasz e valami hibát!

A termosztátot és a hűtőt, hűtőrendszert át tudod názni és ha minden rendben van, akkor fűtésradiátor lesz.

G.

Link to comment
Megosztás:

ELADÓ OPEL CORSA VAGY SAAB AUTÓMATA VÁLTÓHOZ POZICIÓNÁLÓ KAPCSOLÓ, /A CORSA TIPUSHOZ AZ AR MOTORSZÁMÚHOZ JÓ/ITT (1995) VOLT A VÁLTÁS EZ MÁR AZ ÚJ FAJTA.TISZTÍTVA FELUJÍTVA VAN. HÍVJON MEGEGGYEZÜNK.AZ ÁRAT ÖN MONDJA!!!ÚJ ÁRA CSERGŐNÉL 110.000FT AZ ÚJNAK. 06 20 264 01 32

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,Erdelybol irkapirkalok nektek..lenne 1 nagy kerdesem...megholt az opel :D elmeselem roviden a storyt.corsa b c14nz motor,most volt fris termostat cserelve es mindha ontenek a vizeta kocsiba olyan hangot ad ki mikor beinditom reggel a csendbe...utanna meg mikor kezd melegedni kicsit a motor akkor kigyullad a check engine es ra par pillanatra leall a motor de ugy hogy nem indul vissza mig vissza nem esik a homerseklet..az onindito az halszik hogy forgatja magat meg kinlodik de nem indul be..na most van egy olyan csel hogy az a es b pont koze ha teszel 1 drot darabot akkor kimutatja h mi lenne a problema az autonal 1 bizonyos koddal ..marmint hogy a check engine hogyan pislog valoszinu ti is ismeritek es kiadta nekem a 35 os kodot(pislog 3at utanna 5ot es ezt 3 xor) ami azt jelenti hogy "35 - Idle stepper motor - Poor or no idle speed control" ez vajon mi lenne? valaki tudna segiteni nekem?alapjaratu lepteto motor?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok, van valakinek tapasztalata GSI hátsó szárny utólagos felszereléséről?? Mennyire nehéz felrakni? Vagy inkább vegyek komplett szárnyas csomagtér ajtót?

köszi.....

Helló. Én is lecseréltem a hátsó ajtót kompletten! Szerintem jobb ha gyárilag van felszerelve és nem utólagosan.

Pár napja találtam kompletten a vaterán, nézd meg. És szerintem 25ért nem drága.

http://www.vatera.hu/opel_corsa_b_3ajtos_c..._124636345.html

Sok sikert.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.