Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok.

Volna egy egyszerűnek tűnő kérdésem. A Ti generátorotok nem hal meg kábé 3 havonta? Az enyén folyamatosan eldurrogtatja a fesz.szabályozót. Valami ötlet, hogy miért lehet ez?

Egyúttal C12NZ-hez keresek generátort, barátságos árban.

Minden segítséget szivesen veszek és köszönöm.

Üdv!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Volna egy egyszerűnek tűnő kérdésem. A Ti generátorotok nem hal meg kábé 3 havonta? Az enyén folyamatosan eldurrogtatja a fesz.szabályozót. Valami ötlet, hogy miért lehet ez?

Egyúttal C12NZ-hez keresek generátort, barátságos árban.

Minden segítséget szivesen veszek és köszönöm.

Üdv!

Diódasor rendben van benne?

Link to comment
Megosztás:

Utólagos központi zár beszerelésről nem tudtok képeket valahol?

Esetleg valami megszívlelendő tanács ezügyben?

Hali!!!

Van benne egy kis bizbaz két csavarral amivel a két pálcát összefogatod. Na annak a csavarjait én beragasztottam , mert mindig meglazultak. A ragasztás óta minden OK.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Direktszűrőt szeretnék tisztítani, s a tisztító cuccok kb 2000be kerülnek! Viszont leárazva most tudnék venni egy ilyen új direktszűrőt: http://www.homasita.hu/index.php?modul=3&a...607A&kat=oe

Ez nagyon szar? vagy a célnak megfelelő? ;)

Másik kérdés!

Hol tudnék venni barátságos áron kb 10 cm-es acél csövet a direktszűrőhöz? :rolleyes:

Segítségeket előre is köszi!!

Üdv.: Tomiii

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Direktszűrőt szeretnék tisztítani, s a tisztító cuccok kb 2000be kerülnek! Viszont leárazva most tudnék venni egy ilyen új direktszűrőt: http://www.homasita.hu/index.php?modul=3&a...607A&kat=oe

Ez nagyon szar? vagy a célnak megfelelő? :D

Másik kérdés!

Hol tudnék venni barátságos áron kb 10 cm-es acél csövet a direktszűrőhöz? ;)

Segítségeket előre is köszi!!

Üdv.: Tomiii

Na és gondolod, hogy az új szűrőt előbb-utóbb nem kell tisztítani? :rolleyes:

No mégegy kérdés! :D

Mit tudtok erről a DYNO-BOOST Szabályozható Chip Elektronikáról?

http://www.magnumtuning.hu/hu/termek_reszl...ip_elektronika6

Jó vagy rossz?

Megéri vagy sem?

Hány éves vagy királyfi, hogy még hiszel a mesékben? :D

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fanok!

-195/50r15 kerekek

-sportkipuf gyári méretpontos

-ram injection befecskedező (elvileg ez segít a fogyasztás csökkentésében is, részletesen nem találtam róla semmitse, kedves német tulaj szerelte bele. nem olcsó mulatság 125euro)

Probléma túlfogyasztás X14xe moci, nagyon brutális óvatosan vezetés és a végeredmény 10(+) literes fogyasztás.

Mitől lehet túlfogyasztás a lambdán kivül. Két hét múlva viszem beméretettni a kocsinak kinyját gondjá,t baját rádugják valami okoskodó komputerre.

A hőgombámnak is kakukk van mert állandóan tekeri a ventillátort. Tudom ez is tehet a fogyasztásba, mert tekeri a generátort de azért csaknem 2(+) litert 100km-en.

Kedves barátomnak, ugyanez a motorkód, ugyanez a kerékméret, sportkipuf ráadásul neki direktszürő is van, kihajtja a lelkét értsd: nála (két féle mód van a padló gáz és a satufék) és nem eszik neki 7 liternél többet.

Valakinek 5lete javaslat a fenti problémára? Tehát Lamba Hőgomba. Esetleg mint az előttem levő is írta mi szabályozza a levegő benya keveréket?

Link to comment
Megosztás:

Kedves Fanok!

-195/50r15 kerekek

-sportkipuf gyári méretpontos

-ram injection befecskedező (elvileg ez segít a fogyasztás csökkentésében is, részletesen nem találtam róla semmitse, kedves német tulaj szerelte bele. nem olcsó mulatság 125euro)

Probléma túlfogyasztás X14xe moci, nagyon brutális óvatosan vezetés és a végeredmény 10(+) literes fogyasztás.

Mitől lehet túlfogyasztás a lambdán kivül. Két hét múlva viszem beméretettni a kocsinak kinyját gondjá,t baját rádugják valami okoskodó komputerre.

A hőgombámnak is kakukk van mert állandóan tekeri a ventillátort. Tudom ez is tehet a fogyasztásba, mert tekeri a generátort de azért csaknem 2(+) litert 100km-en.

Kedves barátomnak, ugyanez a motorkód, ugyanez a kerékméret, sportkipuf ráadásul neki direktszürő is van, kihajtja a lelkét értsd: nála (két féle mód van a padló gáz és a satufék) és nem eszik neki 7 liternél többet.

Valakinek 5lete javaslat a fenti problémára? Tehát Lamba Hőgomba. Esetleg mint az előttem levő is írta mi szabályozza a levegő benya keveréket?

A kedves barátod max hosszútávon tudja a 7litert. ;)

A ventilátor túlhűti a mocit,ez máris emeli a fogyit.

A lambda kérdéses,hogy gyári-e vagy valami utángyári(NGK),az is okozhat ilyet.

Nem tudom ez a ram injection mit csinál,de a tuning cuccok sosem járnak fogyi csökkenéssel.Valamitől mennie is kell,az pedig nem a levegő lesz. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

A kedves barátod max hosszútávon tudja a 7litert. ;)

A ventilátor túlhűti a mocit,ez máris emeli a fogyit.

A lambda kérdéses,hogy gyári-e vagy valami utángyári(NGK),az is okozhat ilyet.

Nem tudom ez a ram injection mit csinál,de a tuning cuccok sosem járnak fogyi csökkenéssel.Valamitől mennie is kell,az pedig nem a levegő lesz. :rolleyes:

Tudom, de elvileg csak 5000+ fordulaton adja a plusz teljesítményt, tehát én úgy gondolom addig nem bántja a fogyasztást mert nincsen rá szükség.

Most a nyári melegbe nem hütheti túl a mutató szerint 92 fok, vag ymire érted?

akkor a lambdát ellenőrizetetem meg a hőgombát cseréltetem meglátjuk milesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.