Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Ezzel teljesen egyetértek. Nem tudom mi alapján büntetnek meg utólagos xenonért vagy ledért vagy bármiért. Ha vakít akkor ok, küldjön el legroszabb esetbe beállítatni. Büntetni max akkor ha távolságival megyek este lakott területen belül vagy nem kapcsolom le ha szembe jönnek , az jogos. De amúgy sztem ezek a vakítós xenonok is csak azért vannak mert nagyrésze az embereknek otthon nem tudja/nem foglalkozik vele, elvinni pedig sajnálja azt a pár ezrest h beállítsák frankón neki a fénycsóvát, de beszélhetünk itt egyszerű h1-4-7es izzós emberkékről is mert saját tapasztalat hogy néha azok is vakítanak de rendesen :D

cső

Cso1

Olajcsre

Szerintetek ez a szett ilyen árban megfelelőnek mondható vagy drága? (Gyári olajról van szó) : Olaj

Ha nincs autómata magasságállítás és lámpamosó,akkor azonnal büntethetnek és azt szerintem jogosan.

A xenon fényereje kb 3x több,mint egy jóféle halogén izzóé és a foncsortestek kialakítása nem ehhez lett tervezve.

Projektoros lámpát még csak-csak belehet lőni úgy,hogy ne vakítson,de egy normál lámpát elég nehéz.

Az opel olaj meg...inkább nem mondok semmit! ^_^

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egyértelműen nem sikerült még megoldani a futóműproblémámat.

Tehát voltam futóművet állíttatni ismét,mert a gumisnál a régi abroncs belső oldala eléggé le volt nyalva.Ajánlott egy összetartás beállítást.Én sem tudtam,hogy most mi van,mert februárban voltam futóművesnél aki összetartást állított viszont mondta,hogy a gép adatbázisa alapján az autó nagyon terpeszt -0.45fok helyett -1fok körül.

Arra gondoltam,hogy télen szarul állított összetartást,de az más műhelyben is jónak bizonyult.

Elkezdtem nézegetni,hogyan állnak más Corsák első kerekei és nem egyet találtam,ami ugyanúgy -ha nem jobban- terpeszt.Mint pédául ez.

Azt szeretném kérdezni,hogy nektek is így állnak a kerekek? (főleg nagyobb felninél látszik)

És meddig bírja nálatok elöl a gumi és hogyan kopik?

Nekem az astra is terpeszt így simán.

Függ attól is,hogy a futómű többi része milyen állapotban van.

Link to comment
Megosztás:

Nekem az astra is terpeszt így simán.

Függ attól is,hogy a futómű többi része milyen állapotban van.

Nem kérdezném ha tudtommal (szerelőmnek is mutattam) nem lenne minden tökéletes alatta.

Lengéscsillapítókat is kapott 4újat.Egyik szilent sincs kiverődve,minden gömbfej,csapágy jó stb.

Vagy az alsó támasztógömbfejek már öregek és nem úgy áll a csonkállvány? Nem tudom mitől függhet a dőlés..

Link to comment
Megosztás:

sziasztok 1 kérdésem lenne aposomék b corsáján a kilométerora 20 km orát csal pl: 60 nál 80at mutat,de mindig 20at miért van ez?

ha mindig pont 20at valószinü mikor cserélték a háttérvilágítását az órának rosszul rakták vissza a mutatót....

Segítsetek már ilyen helyzetjelző van

http://www.svetila.com/en/osram-light-bulb...cocpit-504.html

és nem tudom ez most micsoda t10 vagy t5 mi a különbség?

ezt szeretném bele helyette

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_fels..._178616731.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget és véleményt szeretnék kérni az alábbi témában:

Egy 2000-es évjáratú 1,2 ECO-TEC benzines 3 ajtós 16V OPEL CORSA-t szeretnék venni (már ki van nézve), de picit laikus vagyok autók terén, így hát HOZZÁTOK fordulok segítségért!

Van/volt e dolgotok ezzel az évjárattal,típussal az ECO-Tec motorról mi a véleményetek, mert arról is hallottam jót és rosszat egyaránt!

Elvileg ebben a modellben már klíma is van, arról vmi vélemény!?!

Magánszemélytől (hölgytől) történne a vétel, aki - állítása szerint - második tulaja a becses járműnek.

Szerintetek szükséges lehet e, ill. tudtok e vmi jó szervizt, ahol érdemes lenne átnézetni picit alaposabban (10 éves mivoltára való tekintettel)!

Vagy egyéb fontos helyek/dolgok, amit érdemes megnézni szemrevételezéskor, vagy jellemző e erre az évjáratra/típusra vmilyen (gyári)típushiba?!?

Segítségeteket, és érdemi hozzászólásotokat mihamarabb várom, és előre is köszönöm!

Üdv. mindenkinek: Tomszi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy kis segítséget és véleményt szeretnék kérni az alábbi témában:

Egy 2000-es évjáratú 1,2 ECO-TEC benzines 3 ajtós 16V OPEL CORSA-t szeretnék venni (már ki van nézve), de picit laikus vagyok autók terén, így hát HOZZÁTOK fordulok segítségért!

Nekem is ugyanez az évjárat és motor. A motorral eddig nem volt nagyobb gondom. Egyetlen egy baja illetve típushibája a légtömegmérő volt eddig. Fogyasztása városban nálam 6.5 között mozog. Szerintem ha volt rendszeresen olajcserén és egyéb szervizen akkor nagyon tartós kis motor. Én meg vagyok vele elégedve.

A klíma az nem a legjobb. Nagy melegbe nem teremt valami nagy hideget már, pedig nemrégiben lett cserélve az egész klima szinte. Plusz a kis motort eléggé fogja a használata. Azt hogy mire kell figyelni feljebb már leírták egy páran.

Link to comment
Megosztás:

Helló!

Ha nyomkodom lefelé a jobb elejét a toronynál akkor nyiszogó hangot ad.Kipróbáltam úgy,hogy a tornyot nyomkodom lefelé,ilyenkor érezhetően van kotyogás.A másik oldalt is próbáltam az nem hangos viszont holtjátéka annak is van.

Út közben nem hallok semmi kotyogást,tekergetésre nem ropog.A kerekek oldalirányú rángatásra nem szólnak semmit.

Tavaly cseréltünk lengéscsillapítót és a toronycsapágyakat csak átzsíroztuk mert semmi hibát nem mutattak.

A kérdés,hogy szedhetjük szét újra vagy lehet ott más hiba is?

Link to comment
Megosztás:

A talpasoktól is lehet.

Nem volt törve a kocsi eleje anno?

A hűtő elején van egy kb. 20cm hosszú pár centi magas "oszloplenyomat" -talán-,szóval valamit elkaphattak vele de nem nyomta szét a hűtőt.

A homlokfalon belülről találtam egy viszonylag fiatal GM matricát azt biztosan cserélni kellett. A kereszttartó szerintem gyári és mókolás sem látszik rajta.A hossztartókon sincs nyoma ütközésnek. A légzsáklámpa kialszik,övfeszítők OK.

Talpasok alatt a lengőkart kell érteni?

A toronycsapágy miatt nem terpeszthet? Az E46-os BMW-n például egy célszerszámmal lehet a torony furatánál állítani a kerékdőlést és az is Mcpherson csak kicsit komolyabb.

Link to comment
Megosztás:

Elős esti tapasztalat a ledes világítós ledsorral kapcsolatban az hogy van aki szerint rám kell villogni és ködlámpának nézheti szerintem....remélem a sün nem fog majd szólni érte de majd kiderül.

Ugyhogy szeritnem a ledes izzót ha beteszem a projektoros lámpába akkor is lesz majd villogás....nemis kevés

Link to comment
Megosztás:

Elős esti tapasztalat a ledes világítós ledsorral kapcsolatban az hogy van aki szerint rám kell villogni és ködlámpának nézheti szerintem....remélem a sün nem fog majd szólni érte de majd kiderül.

Ugyhogy szeritnem a ledes izzót ha beteszem a projektoros lámpába akkor is lesz majd villogás....nemis kevés

Vagy karácsonyfának, és azt hiszik te vagy a Jézuska ^_^ Amúgy nem értem az embereket, ez nem újdonság, elég sok mászkál belőle (legalábbis pesten), most azért mert rádvillog attól jobb lesz. Nem hiszem ,hogy zavarja , vagy ha igen akkor ott nagy gond van.

Link to comment
Megosztás:

Vagy karácsonyfának, és azt hiszik te vagy a Jézuska ^_^ Amúgy nem értem az embereket, ez nem újdonság, elég sok mászkál belőle (legalábbis pesten), most azért mert rádvillog attól jobb lesz. Nem hiszem ,hogy zavarja , vagy ha igen akkor ott nagy gond van.

Én inkább röhögök az ilyenen,szerintem giccses!

Sry! Laccci! :D

Link to comment
Megosztás:

Elős esti tapasztalat a ledes világítós ledsorral kapcsolatban az hogy van aki szerint rám kell villogni és ködlámpának nézheti szerintem....remélem a sün nem fog majd szólni érte de majd kiderül.

Ugyhogy szeritnem a ledes izzót ha beteszem a projektoros lámpába akkor is lesz majd villogás....nemis kevés

:D Kösd be a kettőt sorban.

Eléggé szubjektív a dolog, hogy kiből milyen reakciót vált ki - igazából én sem értem a miértet. Igaz, már azt em, hogy miért kell a nagy és drága autókon ilyen-olyan alakú kanyargós ledsor. Gondolom azért, hogy sérülés esetén jóóó sok pénzt ki lehessen síbolni a tulajból :D De pont így nem értem a visszapillantótükrös indexfényt, meg a sportkipufogót... Mondom, mindenki ahogy egyénileg látja. ^_^

Hmm, esetleg legalulra téve a ledsort jó lehet ködlámpának. :D

Link to comment
Megosztás:

Igazság szerint először

ezt akartam, de aztán rájöttem hogy sajnos nem egy KITT fekszik alattam, igy nem akartam mert az "túl giccses". Nekem bejön, ha belekerül a ledes helyzetjelző, meg a ledes H1es, akkor lesz teljes a boldogságom:D nameg le lesz szinezve az összes ótvaras müanyag amit nem volt képes átfújatni az előző tulaj. ^_^

Hamár nekem van (sztem eladóba se láttam még hasonlót)csak az országban ilyen corsám legyen már hü a titulosához :D

Link to comment
Megosztás:

Ma jöttem a városból, és egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy 100 fokon a hőmérsékletmutató meg is lepődtem jöttem le lejtőről és akkor se ment leljebb hanem egyre feljebb, megijedtem leállitottam, felnyitottam majd ujra beinditottam akkor láttam hogy az eddig 97 foknál nem kapcsol be a ventillátor sem, de amugyse dugón kivül városban sose ment 95 fok felé, nem tudom mi lehet valakinek ötlet? szerdán megy dokihoz ő azt mondta hogy gomba vagy termosztát szerinte.

Link to comment
Megosztás:

Nekem bejön, ha belekerül a ledes helyzetjelző, meg a ledes H1es, akkor lesz teljes a boldogságom:D nameg le lesz szinezve az összes ótvaras müanyag amit nem volt képes átfújatni az előző tulaj. :D

sztem ezeknek a kiegészítőknek illetve nagy átlagban bárminek az célja h a saját gazdájának tetszen. Különbözőek vagyunk, különböző az izlésünk. Van aki a letisztult formákat, van aki a "hótoló" fast and fourius spoilereket, van aki a gyárit szereti. Addig nincs is gond még az ember nem fikázza a másikat, max mosolyog egyet magában és kész. ' ami tuti közös mindben az pedig az autó szeretete. ^_^ Béke

Link to comment
Megosztás:

Ma jöttem a városból, és egyszercsak arra lettem figyelmes, hogy 100 fokon a hőmérsékletmutató meg is lepődtem jöttem le lejtőről és akkor se ment leljebb hanem egyre feljebb, megijedtem leállitottam, felnyitottam majd ujra beinditottam akkor láttam hogy az eddig 97 foknál nem kapcsol be a ventillátor sem, de amugyse dugón kivül városban sose ment 95 fok felé, nem tudom mi lehet valakinek ötlet? szerdán megy dokihoz ő azt mondta hogy gomba vagy termosztát szerinte.

Aki foglalkozott ventis problémával, az okosabb nálam, de: vedd le a hőgombáról a csatit, zárd össze a vezeték két végét, arra meg kell indulnia a hűtőventillátornak. Öööö... előtte add rá a gyújtást... :D A biztonság kedvéért. (Ne röhögjetek, nálam idén nyáron háromszor indult be a venti, mit tudom én, mikor kell mennie :D )

Ha nem megy, akkor magát a ventillátort tápláld meg az akkuról. Esetleg még biztosíték, vagy egyéb huncutság lesz a hibás, de amúgy tényleg inkább a hőgomba megy el vadászni. A kontaktusokat is ellenőrizd, hátha csak szétcsúszott, bár az a Corsákban elég jól meg van csinálva ^_^

Hajrá!

Link to comment
Megosztás:

kontaktusok rendben vannak, víz kb. nem fogyott semmi se, csöveken sincs viz stb., szerelőm azt mondta hogy szerinte termosztát vagy hőgomba. Télleg egyik pillanatról a másikra kezdte el, és kb. 4 km után éri el a 100 fokot a hőmérő és megy feljebb is szerintem.

Biztos,hogy rotyog a víz?

Nem csak a hőfokmérő szarozik?

A termosztát cseréje nem olyan nagy kunszt. ^_^

Link to comment
Megosztás:

ja kinyitottam egy ronggyal a kiegyenlítőt, és jött a vizecske ki volt bent hőfok tuti

Szvsz termosztát lesz a baj,neked úgy néz ki,hogy a rosszabbik módon romlott el.

Az a gyakoribb,hogy nyitva marad és nem zár be,tehát túlhűt.

A tiéd meg zárva maradt és azért nem indul be a ventillátor mert a hőgombához el sem jut a melegvíz,mivel az a hűtő alján van.

Szerintem. ^_^

Wahler termosztát (gyári) ajánlott ami ennél olcsóbb azt nem érdemes beletenni.

Tömítést is vegyél hozzá,mert tuti nem lesz jó a régi.

A termosztátház visszacsavarásánál vigyázzon akárki csinálja,mert könnyen elreped.

Nekem kb. 3hete lett cserélve, munkadíjjal együtt 10esbe fájt.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.