Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Első körben vennék 4 gyári gyertyát...mikor voltak cserélve?

Második körben a motorhőfok jeladót mérném ki,azt amelyik az ECU-nak adja a hőmérséklet jelet.

Egyszerű multiméterrel kimérhető, az astra Gyik-ban megtalálod milyen hőfokhoz, milyen értékek tartoznak.

Rossz gyertya tud okozni fogyi növekedést és kis fordulaton egyenetlen járást.

Megfogadom a tanácsodat :D 1 vagy 2 pólusú gyertya való bele??? 1999-es a gép. Ezt már nem lehet kivilogtatni igaz?

Link to comment
Megosztás:

Hali!!!

Észrevettem!!! Lement a vakolat a garázs faláról!!!

Vagy a szép új ablaktörlőket kell nézni?

Talált süllyedt bár nagyon rávágó volt a kép mind1.

Ráfagyott a kocsira a törlő én meg olyan szerencsétlenül nyúltam a kormányhoz, hogy max sebességre tettem az ablaktörlőt és elvált a gumitalp róla.

Muszáj voltam venni 1et csak kikel látni a kocsiból. Elmentem az UNIX boltba, egy fiatal srác ajánlotta ezt. Sok új kocsikon már ez van meg sokan keresik ezt a fajtát blablabla.. eleinte tartottam tőle mondom a régifajta kéne had legyen szép gyári, de csak megvettem mert láttam hogy ilyen extra hajlékony tök frankon hozzásimul az ablakhoz, jónak láttam. Még a srác fel is rakta :)

Barátnőjének is ilyen motorkódú Tigrája van.

Ott mondta nekem hogy ah.. Tigra motoros Corsa.. így meg úgy.. :D

Link to comment
Megosztás:

Talált süllyedt bár nagyon rávágó volt a kép mind1.

Ráfagyott a kocsira a törlő én meg olyan szerencsétlenül nyúltam a kormányhoz, hogy max sebességre tettem az ablaktörlőt és elvált a gumitalp róla.

Muszáj voltam venni 1et csak kikel látni a kocsiból. Elmentem az UNIX boltba, egy fiatal srác ajánlotta ezt. Sok új kocsikon már ez van meg sokan keresik ezt a fajtát blablabla.. eleinte tartottam tőle mondom a régifajta kéne had legyen szép gyári, de csak megvettem mert láttam hogy ilyen extra hajlékony tök frankon hozzásimul az ablakhoz, jónak láttam. Még a srác fel is rakta :)

Barátnőjének is ilyen motorkódú Tigrája van.

Ott mondta nekem hogy ah.. Tigra motoros Corsa.. így meg úgy.. :D

Jobb az aeroblade lapát mint a gyári?

Én is láttam már B corsán.

Link to comment
Megosztás:

Jobb az aeroblade lapát mint a gyári?

Én is láttam már B corsán.

Ha engem kérdezel akkor jobb. :D Drágább is valamivel.

Meg jobban letöröl mert állandóan hozzáfeszül a szélvédőhöz, nincs az hogy húz egy csíkot előtted. Meg csendes. :) Mind1 Majd meglátom mit tud.

Link to comment
Megosztás:

Ha engem kérdezel akkor jobb. :D Drágább is valamivel.

Meg jobban letöröl mert állandóan hozzáfeszül a szélvédőhöz, nincs az hogy húz egy csíkot előtted. Meg csendes. :) Mind1 Majd meglátom mit tud.

Ló######t nincs. Muter kocsiján ilyenek vannak, nevetséges. :) Visszafelé menet kicsapja oldalra a taknyot. Hidegben nincs kedve felfeküdni...szar az egész.

Link to comment
Megosztás:

Ha engem kérdezel akkor jobb. :D Drágább is valamivel.

Meg jobban letöröl mert állandóan hozzáfeszül a szélvédőhöz, nincs az hogy húz egy csíkot előtted. Meg csendes. :) Mind1 Majd meglátom mit tud.

Nekem is volt. igaz a kocsival vettem, de a teszkos TYPE R nevezető méretben eggyező tökéletes :) 1 telet kibír, nyárra meg veszek másikat...már ha 1x megkaparod a többezres lapáttal a jeget ami ráfagyott már akkor morogni fogsz magaddal :D főleg ha egyszer ráfagy és szpen leperforálja a gumit róla :P

Link to comment
Megosztás:

Észreveszitek vagy sem?

Corsa B

Bélám, én örülök az új lapátjaidnak, bár tudnod kell hogy parasztvakítás az egész. Van három négy fajta csatlakozó amivel szerelik ezeket a teligumisokat, persze az új kocsikra csak ezek a speciális szarok mennek rá és utángyártott is csak boschból létezik 15-20körül a pár...

Nem fikázás, de ha legközelebb akarsz venni,sztem vegyél egy sima mezei fémkeretes lapátot vmi jobb gyártótól...

De visszatérve az első mondatomra, örülés van az ablaktörlőidnek :D

Link to comment
Megosztás:

Bélám, én örülök az új lapátjaidnak, bár tudnod kell hogy parasztvakítás az egész. Van három négy fajta csatlakozó amivel szerelik ezeket a teligumisokat, persze az új kocsikra csak ezek a speciális szarok mennek rá és utángyártott is csak boschból létezik 15-20körül a pár...

Nem fikázás, de ha legközelebb akarsz venni,sztem vegyél egy sima mezei fémkeretes lapátot vmi jobb gyártótól...

De visszatérve az első mondatomra, örülés van az ablaktörlőidnek :D

Te most leparasztoztad Bélát??? :D :) :)

Link to comment
Megosztás:

Legalább, feljebb megy az értéke a kis Corsámnak :)

Déli szomszédunknál csökkentik a benzinárat...

http://szegedma.hu/hir/szeged/2010/12/ujra...csempeszes.html

ha télleg ennyivel csökkentik akkor azé 100 ft-os különbségért megéri az a 20 km oda vissza kocsikázás...

Hmmm..ha csak a távolsággal számolsz,akkor megéri. Mi kb.10éve jártunk át 7es BMW-vel (110literes tank) de csak egy párszor,mert általában közölte a szerb vámos,hogy 2-3ezerért visszaadja az útlevelünket. :D

Néha rendőrrel is találkoztunk azon a 3kilométeren annak ugyanannyit kellett jattolni. :)

Link to comment
Megosztás:

Ja, de régebben jobban be kellett menni. Most egyből Röszkénél ahogy átérsz

100 méter és ott a kút, ami mol-os (reméljük nem csinálnak horror árakat mint itthon!)

Vámos meg bekaphatja, nem tiltja jogszabály, hogy kimenjek tankolni!

Tiszaszigetnél nincs sorbaállás fél napig,viszont többet kell menni a következő kútig.

Ha nekiállsz pattogni a szerbeknél képesek és bevisznek majd leültetnek egy szobában,majd röpke 6-8óra múlva megkérdezik,hogy mi volt a problémád.De ott már drágábban adják vissza az útleveled. :D

Lehet,hogy mostanában konszolidálódott a helyzet ilyen téren,de 2éve még szerb rendőr eljátszotta ugyanezt.

De ha sokan járnak benzinezni,akkor a nap bármely szakában állsz oda-vissza 2-3órát a határon.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.