Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Én ismerem a régit is ugyanis evvel vettem én is az autót :) csak hát adtam is el gyorsan mert nagyon csúnya. B) Nekem nem rémlik semmi ilyen műanyag valami rajta.

Sztem a közepén végigfutó műanyagra gondol aminek a közepén a logó van. :D De aztán lehet ,hogy mégsem :) Amúgy nekem is jobban tetszenek az újabb lökösök, majd az is sorra kerül egy jel nélküli ráccsal karöltve :(

Link to comment
Megosztás:

Sztem a közepén végigfutó műanyagra gondol aminek a közepén a logó van. B) De aztán lehet ,hogy mégsem :D Amúgy nekem is jobban tetszenek az újabb lökösök, majd az is sorra kerül egy jel nélküli ráccsal karöltve :)

http://n2.vatera.hu/photos/b2/4f/a365_1_300.jpg

Az emblema mellett hosszan futo csik alatt es felett. En ugy nezem h gyari de csatolva van hozza. Innen nem is latszik a huto. Marmint azn a lyukon.

Link to comment
Megosztás:

Sztem a közepén végigfutó műanyagra gondol aminek a közepén a logó van. B) De aztán lehet ,hogy mégsem :D Amúgy nekem is jobban tetszenek az újabb lökösök, majd az is sorra kerül egy jel nélküli ráccsal karöltve :)

Az a baj, ha ezt elkezded nem lesz megállás és minden lecserélsz mint én :( Jel nélküli rács + alsó műanyag beömlő + koptató is egy vagyon :) Mert az új hátsó lökös is sokkal szebb szerintem és még sorolhatnám a hátsó króm opel jel is jobb középen... az oldal indexek gagyik az újabbikon és az oldal vastag védő csík is ocsmány

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, ha ezt elkezded nem lesz megállás és minden lecserélsz mint én B) Jel nélküli rács + alsó műanyag beömlő + koptató is egy vagyon :D Mert az új hátsó lökös is sokkal szebb szerintem és még sorolhatnám a hátsó króm opel jel is jobb középen... az oldal indexek gagyik az újabbikon és az oldal vastag védő csík is ocsmány

De en azt egyelore elakarom takaritani h legyen jobb hutes.

Link to comment
Megosztás:

http://n2.vatera.hu/photos/b2/4f/a365_1_300.jpg

Az emblema mellett hosszan futo csik alatt es felett. En ugy nezem h gyari de csatolva van hozza. Innen nem is latszik a huto. Marmint azn a lyukon.

Mostmár értelek. Szóval neked egy harmadik verzió van B) Nekem is ilyen a lökösöm de középen végigfutó műanyag alatt és felett nincs "lezárva"

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, ha ezt elkezded nem lesz megállás és minden lecserélsz mint én B) Jel nélküli rács + alsó műanyag beömlő + koptató is egy vagyon :D Mert az új hátsó lökös is sokkal szebb szerintem és még sorolhatnám a hátsó króm opel jel is jobb középen... az oldal indexek gagyik az újabbikon és az oldal vastag védő csík is ocsmány

Van benne vmi....

Link to comment
Megosztás:

Akkor szepen en is elfogom azt onnan takaritani:). Mert az ott sztem nagyon folosleges, sot... . Kapjon szelet az a huto:))

Ja csak ha kivágod nem lesz valami szép, én vennék rá egy újabb lököst akkor inkább ami már 96 utáni lazán fellehet rakni, ha nem akarod színesre akkor nem drága mulatság

Link to comment
Megosztás:

Volu, jól megy a kis corsa. B)

köff :D

haverom vidéki rokonai ott voltak,leszívták teljesen az agyamat és az egyiket vinni is kellett egy körre...amúgy a fehér 5ajtós astra mellettem turbós volt :)

de legközelebb majd megpróbálok jobban társasági életet élni :(

Link to comment
Megosztás:

Ez most hogy? Hova tűntek a lovak ebből az autóból?

Jól értelmezem hogy főtengelyen ugyan valóban 50LE, de abból keréken már csak 13,7? :D

Hol a hiányzó ~36LE? Ekkora nem lehet a hajtáslánc vesztesége... B)

Rossz helyre írja az adatokat a programjuk. A Lost power 13.7 a wheel power 38hp.

Néztek kerek szemekkel,hogyan lehet egy 14éves 160ekm-t futott autóban több paci,mint a gyári érték,full gyári állapotban. :( Amikor megvettem női tulajtól annyira lusta volt,hogy tudott vagy 38lovat. Ezért van az az általános vélemény,hogy húúú,de nagyon sz*rul mennek az 1.2-ek. Ez teljesen jó veszteség szvsz,láttam weber karbis 76lovas bogarat,ami keréken már csak 51volt. Winkler toyota 4runnerje meg gyári 180helyett csak 167et tudott,abból 67-et elhagy a hajtásláncon,automataváltón. :)

http://www.youtube.com/watch?v=gJwVfea8RII. Az octávia 75ló helyett 74-et tud,keréken 56-ot. Ilyen 1.5tonna 75ló ellen mennék egyet. :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok !

Az autómban nem volt csomagtérvilágítás, de bontóból intéztem egyet. A kocsi annyira alap, hogy nem volt benne TID sem és szivargyújtó sem.

A kérdés az lenne, hogy létezik hogy az Opel olyan sóher hogy nincs kábel behúzva erre a célra, tehát nekem kell bekábeleznem végigbontva a kocsi belső részeit ? Vagy van egy kábel amire jelenleg nincs kötve semmi, és azt csak meg kell keresnem, vagy kapcsolási rajzon kisilabizálni honnan jöhet és mihez tartozik ...

Köszi előre is !

Link to comment
Megosztás:

Nah közben olyan is szembe jutott, hogy kellene az Opelembe olyan hangvisszajelző(Zümi) ami jelez ha ha levettem a gyújtást és rajtahagytam a világítást. Ilyen van gyárilag és keressem bontóban, pl, F Astrában vagy Corsában, vagy vegyek utángyártottat boltból ?

Ez az igazi fapad semmi nincs benne B)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez már csak ilyen, igyekszem felbővíteni azokkal a dolgokkal amik nekem kellenének !

Nekem is city felszereltség. Szerintem a zümmögőt felejtsd el. Az enyémen hiába tenném be a relét, nincs bekábelezve.

Először szerintem ellenőrizd, vagy a bontóba menj kocsival dugd be a relét és ha nem szól ne vedd meg.

Link to comment
Megosztás:

Nekem is city felszereltség. Szerintem a zümmögőt felejtsd el. Az enyémen hiába tenném be a relét, nincs bekábelezve.

Először szerintem ellenőrizd, vagy a bontóba menj kocsival dugd be a relét és ha nem szól ne vedd meg.

Szia azt meg tudod mondani mi jelöli hova kell dugni a relét a kapcsolótáblánál ?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.