Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

J0hnny szavait idézve egy kicsit beszereztem pár cuccot, hogy tudjak gondolatba tuningolni :D

http://www.kephost.com/images4/2011/7/6/qj...w13nq5aqnv7.jpg

ez már félsiker amikor megvannak az alkatrészek, már csak idő kell és lehet bepakolni a vasba :icon4: tényleg az miért van h a vezető oldali első ajtóm nyitója sokkal könnyebben nyílik, úgymond majdnem a feléig fel tudom húzni a kallantyút és csak utána nyit. Olyan mintha vmi ki lenne kopva vagy nem lenne benne semmi rugószerűség (nem tudom van e benne ,még nem szedtem szét ilyet) ami visszahúzná. A többinél teljesen jó, de a vezetőoldali szaraxik:p
Link to comment
Megosztás:

ez már félsiker amikor megvannak az alkatrészek, már csak idő kell és lehet bepakolni a vasba :D tényleg az miért van h a vezető oldali első ajtóm nyitója sokkal könnyebben nyílik, úgymond majdnem a feléig fel tudom húzni a kallantyút és csak utána nyit. Olyan mintha vmi ki lenne kopva vagy nem lenne benne semmi rugószerűség (nem tudom van e benne ,még nem szedtem szét ilyet) ami visszahúzná. A többinél teljesen jó, de a vezetőoldali szaraxik:p

Cseréld ki bontóba azt szevasz. amúgy a HD bicskakulcsos cucc 8700 volt és az új desgines kulcsos egész jó anyag.

1175_1_big.jpg

Ez a szolidabb kinézetű nem olyan csúnya mint a többi :icon4: asszem múltkor te érdeklődtél és riasztós ütésérzékelős.

Link to comment
Megosztás:

13mas de majd eladom és veszek 14est :D bár a sima 14 lemez lehet fel se fog menni, erről van vkinek tapasztalat?:icon4:

De, a lemez az felmegy.

Némelyik alufelni nem megy fel, hiába 14"-es (pl. az A Corsa GSi gyári felnije, de ez téged nem valószínű hogy érintene), de ez kialakításfüggő. Próba szerencse.

Link to comment
Megosztás:

Nem kell hozzáírni, hogy calibra...256 az sok mindenen volt. Há ja, nem egy eszeveszett fék.

Ha rárúgok a 236 tömörre 120nál is tudja blokkolni a tök új semperiteket is és ugye blokkolás határán a legnagyobb a fékerő. Felraknék 256-ot feleakkora erővel is blokkolna.

Valaki elmagyarázhatná mért jó ez. :D

Link to comment
Megosztás:

Ha rárúgok a 236 tömörre 120nál is tudja blokkolni a tök új semperiteket is és ugye blokkolás határán a legnagyobb a fékerő. Felraknék 256-ot feleakkora erővel is blokkolna.

Valaki elmagyarázhatná mért jó ez. :D

Azért nem mind1 milyen hamar fárad el a fék. Az pedig nem üzemszerű, ha állóra fékezve teszi a dolgát. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

De, a lemez az felmegy.

Némelyik alufelni nem megy fel, hiába 14"-es (pl. az A Corsa GSi gyári felnije, de ez téged nem valószínű hogy érintene), de ez kialakításfüggő. Próba szerencse.

Ja köszönöm szépen akkor nekem ET 35 a felni olyan mintha egy pogácsa is lenne rajta gyárilag szóval eléggé kint van az alun. Téli meg GM ET 49 lemezfelnit gondoltam majd eladom valakinek a 13mas szettem GM, bár már most is vihető Elől 1 éves gumik hátul michelin téli az nem tudom hány éves de még alig kopottak.

Link to comment
Megosztás:

13mas de majd eladom és veszek 14est :D bár a sima 14 lemez lehet fel se fog menni, erről van vkinek tapasztalat?:icon4:

Én annak idején azért nem tettem fel 256-os tárcsákat mert vennem kellett volna 4 felnit meg téligumit is másikat és nekem annyit már nem ért a mutatvány. Úgy tudom felmegy a 14-es lemezfelni is rá.

Link to comment
Megosztás:

Ha rárúgok a 236 tömörre 120nál is tudja blokkolni a tök új semperiteket is és ugye blokkolás határán a legnagyobb a fékerő. Felraknék 256-ot feleakkora erővel is blokkolna.

Valaki elmagyarázhatná mért jó ez. :D

Pl azért jó, mert a corsa után bármilyen új kocsiba átülök első fékezésnél kifejelem az ablakot magyarul elég gyengusz ez a 236os fék nem kell folyamat taposni a féket mint 1 ######. Mondjuk én nem szoktam de nagyobb fékerő mindig jól jön :icon4: Amúgy meg miért kéne a féket blokkolóra satuzni? Szerinted ez jót tesz a féknek? :icon4: Mellesleg mivel szeretnék majd nagyobb motort úgy is nagyobb féket kell majd feltennem vagyis megkönnyítem a saját dolgom.

Link to comment
Megosztás:

Cseréld ki bontóba azt szevasz. amúgy a HD bicskakulcsos cucc 8700 volt és az új desgines kulcsos egész jó anyag.

http://n1.vatera.hu/photos/07/b8/1175_1_big.jpg

Ez a szolidabb kinézetű nem olyan csúnya mint a többi :D asszem múltkor te érdeklődtél és riasztós ütésérzékelős.

nem rossz, nekem is ajánlották a hd termékeket. Nem is olyan drága és elég jó minőség. Én is rendeltem központizárat, remélem jól fog szuperálni. Ezt a kilincs dolgot nem is feszegetem, a mostani kuka és beszerzek egy másikat. Nemhiszem h hatalmas összeg..
Link to comment
Megosztás:

nem rossz, nekem is ajánlották a hd termékeket. Nem is olyan drága és elég jó minőség. Én is rendeltem központizárat, remélem jól fog szuperálni. Ezt a kilincs dolgot nem is feszegetem, a mostani kuka és beszerzek egy másikat. Nemhiszem h hatalmas összeg..

1000-1200 dolog vaterán 1500ért vettem bontóba. Nem volt kedvem előre utalgatni meg várni postást:D

Link to comment
Megosztás:

Pl azért jó, mert a corsa után bármilyen új kocsiba átülök első fékezésnél kifejelem az ablakot magyarul elég gyengusz ez a 236os fék nem kell folyamat taposni a féket mint 1 ######. Mondjuk én nem szoktam de nagyobb fékerő mindig jól jön :D Amúgy meg miért kéne a féket blokkolóra satuzni? Szerinted ez jót tesz a féknek? :icon4: Mellesleg mivel szeretnék majd nagyobb motort úgy is nagyobb féket kell majd feltennem vagyis megkönnyítem a saját dolgom.

Fékerő a kerekeknél gyárilag megfelelő volt a 236 tömörrel, a rásegítés mértéke más dolog....

Link to comment
Megosztás:

nem rossz, nekem is ajánlották a hd termékeket. Nem is olyan drága és elég jó minőség. Én is rendeltem központizárat, remélem jól fog szuperálni. Ezt a kilincs dolgot nem is feszegetem, a mostani kuka és beszerzek egy másikat. Nemhiszem h hatalmas összeg..

mivel én leszedem a vezetőoldalit megveheted ha gondolod.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Akadt egy olyan gondom, egyidejűleg két autón is, hogy menet közben fullad a kocsi. Ha sebességet váltok és adom a gázt, akkor torpan meg, mintha fulladna. Mi lehet vele a probléma? Benzinszűrőt rendszeresen cserélem, eddig is így cseréltem, és soha nem volt ilyen gondom, most meg mind a két kocsimon egyszerre. Mind2 X14SZ motoros.

Előre is köszi!

G.

Helló! Tud valaki segíteni, mert nagyon idegesítő így járni a géppel. Köszi szépen! G.

Link to comment
Megosztás:

Azért nem mind1 milyen hamar fárad el a fék. Az pedig nem üzemszerű, ha állóra fékezve teszi a dolgát. :icon4:

Nem hát,mivel blokkoló kerékkel sokszorozódik a fékút,én is tudom.

Hegyről lefelé tényleg később fáradhat el,de ilyen necces helyeken eszemben sincs rövid féktávokat venni.

Pl azért jó, mert a corsa után bármilyen új kocsiba átülök első fékezésnél kifejelem az ablakot magyarul elég gyengusz ez a 236os fék nem kell folyamat taposni a féket mint 1 ######. Mondjuk én nem szoktam de nagyobb fékerő mindig jól jön :D Amúgy meg miért kéne a féket blokkolóra satuzni? Szerinted ez jót tesz a féknek? :icon4: Mellesleg mivel szeretnék majd nagyobb motort úgy is nagyobb féket kell majd feltennem vagyis megkönnyítem a saját dolgom.

Pl. 2006-os Polo-n ugyanúgy 236 van elöl,hátul meg dob, a corsa 49m alatt áll meg 100-ról a tíz évvel fiatalabb Polo meg 37m alatt. Gyári adatok szerint.

Mindkettőn gyári méret a 165 gumi.

Szerintem ebből is látszik,hogy a féktávolság nem gumi szélességén és a tárcsa átmérőjén múlik. Máshol van a kutya elásva.

Ha tudnám,hogyan lehet rövidíteni a féktávokon és milyen dolgokon múlik pontosan,akkor nagyon örülnék neki és jól élnék belőle az tuti.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.