Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Nem muszáj ide járni az igaz. Viszont ezentúl nem sokan fognak már ide járni ha meglátják mi is történt igazából. Szólj hozzá napi 5öt max vagy perkálj. :) Majd észre veszi ezt mindenki.

Ezt én sem tartom jó ötletnek, az rendben van, hogy ki akarjátok szorítani az ingyen szervizeseket az oldalról, de ha tegyük fel én 6 külön topicban szeretnék hozzászólni a dolgokhoz nem tudok mert csak 5-öt lehet és az nem ingyen szervizelésnek számít szerintem. De hát ti tudjátok! :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt én sem tartom jó ötletnek, az rendben van, hogy ki akarjátok szorítani az ingyen szervizeseket az oldalról, de ha tegyük fel én 6 külön topicban szeretnék hozzászólni a dolgokhoz nem tudok mert csak 5-öt lehet és az nem ingyen szervizelésnek számít szerintem. De hát ti tudjátok! :)

Húha.. Mi történt? :(

AMúgy meg a motor u.a. Csak a Skin más.

Jól van ez így! Jó a változatosság, de 5 hsz. azt annyi???

Ez tényleg nem jó..

Néha én is ontom a hsz.-eket és nem vagyok tag sem...

Most nem azért, mert nem lennék, sőt a közösség tagja vok (talán.. :) ), de most még nem érzem a tagság fontosságát.

Mindegy... Nem pazarolom az értékes betűket! :D

Ha a benzinszűrő koszos az amúgy befolyásolja a fogyasztást valamilyen irányba? vagy nem változtat azon?

Csak úgy eszembe jutott, egy "tanulmány" olvasása után jutott eszembe a kérdés.

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj ide járni az igaz. Viszont ezentúl nem sokan fognak már ide járni ha meglátják mi is történt igazából. Szólj hozzá napi 5öt max vagy perkálj. :) Majd észre veszi ezt mindenki.

ezt lehet Neked találták ki szófosás ellen :D

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj ide járni az igaz. Viszont ezentúl nem sokan fognak már ide járni ha meglátják mi is történt igazából. Szólj hozzá napi 5öt max vagy perkálj. :) Majd észre veszi ezt mindenki.

ha naponta mindenki aki ide jár legalább ötször "értelmesen" hozzászólna (ami úgysem lesz) a fórumhoz akkor elég is lenne a napi limit :D

Link to comment
Megosztás:

Húha.. Mi történt? :(

AMúgy meg a motor u.a. Csak a Skin más.

Jól van ez így! Jó a változatosság, de 5 hsz. azt annyi???

Ez tényleg nem jó..

Néha én is ontom a hsz.-eket és nem vagyok tag sem...

Most nem azért, mert nem lennék, sőt a közösség tagja vok (talán.. :) ), de most még nem érzem a tagság fontosságát.

Mindegy... Nem pazarolom az értékes betűket! :D

majd az 5. hozzászólás után fogod érezni a tagság fontosságát ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem muszáj ide járni az igaz. Viszont ezentúl nem sokan fognak már ide járni ha meglátják mi is történt igazából. Szólj hozzá napi 5öt max vagy perkálj. :) Majd észre veszi ezt mindenki.

Fordítsuk meg! Te perkálsz, én meg használom az oldaladat sok barátommal ingyé...na? :)

Link to comment
Megosztás:

Fordítsuk meg! Te perkálsz, én meg használom az oldaladat sok barátommal ingyé...na? :)

Tudod mennyibe kerül fent tartani 1 fórumot, amin még képek sincsenek tárolva? :) Mert én tudom. Ingyenes fórum. Amennyi pénzt itt befizetnek a tagok. 10DB ilyen fórumot lehetne futtatni. Ennyi. Megfordíthatjuk ha gondolod. Vállalom önköltségen a fórum futtatását. Ha mindenki átjön a fórumra. :D Ez csak egy bújtatott lerántás. Ami ennél 20x nagyobb oldalaknak sem jött össze. De majd kiderül.

Link to comment
Megosztás:

Ááááá, már látom mi a helyzet :) na ez van ezt kell szeretni.

Szóóóval van valakinek motorháztetó spriccnike esetlwg 2? Boltolnék vele! Kösziiii

Olyan nekem is kellene :) Nézelődtem , de sajna csak az ilyen homasitás, világítósos-krómszerű sz@rt találtam, azt is 3ezerért :)

Nem vágom, hogy ilyet lehet különben rendelni valahonnan?

Ha valakinek van vmi tapasztalata akkor szívesen venném a helpet :)

Link to comment
Megosztás:

Tudod mennyibe kerül fent tartani 1 fórumot, amin még képek sincsenek tárolva? :) Mert én tudom. Ingyenes fórum. Amennyi pénzt itt befizetnek a tagok. 10DB ilyen fórumot lehetne futtatni. Ennyi. Megfordíthatjuk ha gondolod. Vállalom önköltségen a fórum futtatását. Ha mindenki átjön a fórumra. :D Ez csak egy bújtatott lerántás. Ami ennél 20x nagyobb oldalaknak sem jött össze. De majd kiderül.

Van róla fogalmad mennyien látogatják ezt a fórumot naponta?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X12SZ 1.2-es Corsám van. A problémám a következő: a kipufogó leömlő cső felfogatása elrohadt és eltörött. Ez az a cső, ami a toroktól megy a katalizátorig. Érthető okból katalizátort nem nagyon akarok venni, viszont a problémát szeretném orvosolni. Szerintetek lehet ilyen felfogatót külön venni és odaheggeszteni a csőhöz? Vagy létezik javító cső erre a szakaszra? Esetleg más megoldást kellene keresnem?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X12SZ 1.2-es Corsám van. A problémám a következő: a kipufogó leömlő cső felfogatása elrohadt és eltörött. Ez az a cső, ami a toroktól megy a katalizátorig. Érthető okból katalizátort nem nagyon akarok venni, viszont a problémát szeretném orvosolni. Szerintetek lehet ilyen felfogatót külön venni és odaheggeszteni a csőhöz? Vagy létezik javító cső erre a szakaszra? Esetleg más megoldást kellene keresnem?

Válaszotokat előre is köszönöm!

Megfelelő szerszámok hiányában ezt javítani otthoni körülmények között nem nagyon lehet.

Két megoldás van szerintem: ügyes kipufogós vagy egy bontott darab.

Link to comment
Megosztás:

Megfelelő szerszámok hiányában ezt javítani otthoni körülmények között nem nagyon lehet.

Két megoldás van szerintem: ügyes kipufogós vagy egy bontott darab.

Közben találtam rugós csőcsatlakozót, pont abban a méretben, ami nekem kell. Hétfőn megkérdezek pár szerelőt, h milyen árat mondanak. Addig meg marad a Bosal-féle kipufogó cement, hátha...

Link to comment
Megosztás:

Tudod mennyibe kerül fent tartani 1 fórumot, amin még képek sincsenek tárolva? :) Mert én tudom. Ingyenes fórum. Amennyi pénzt itt befizetnek a tagok. 10DB ilyen fórumot lehetne futtatni. Ennyi. Megfordíthatjuk ha gondolod. Vállalom önköltségen a fórum futtatását. Ha mindenki átjön a fórumra. :D Ez csak egy bújtatott lerántás. Ami ennél 20x nagyobb oldalaknak sem jött össze. De majd kiderül.

Kedves Dirty handz!

Már annyiszor megkértünk, hogy ha ennyire szar itt akkor ne legyél itt. Ugysincsenek itt barátaid, a Pistiven kívül. Téged nem szeret itt senki, neked se jó itt, mert itt minden szar, itt minden hányás, mindenki barom. Itt csak a lerántás megy. Ezt tudod, akkor mért vagy még mindig?

Van saját fórumod. Mért nem ott töltöd minden idődet? Az sokkal jobb, és korlátlanul hozzászólhatsz ingyen, lerántás nélkül....

Remélem mostmár vége ennek....

Link to comment
Megosztás:

Kedves Dirty handz!

Már annyiszor megkértünk, hogy ha ennyire szar itt akkor ne legyél itt. Ugysincsenek itt barátaid, a Pistiven kívül. Téged nem szeret itt senki, neked se jó itt, mert itt minden szar, itt minden hányás, mindenki barom. Itt csak a lerántás megy. Ezt tudod, akkor mért vagy még mindig?

Van saját fórumod. Mért nem ott töltöd minden idődet? Az sokkal jobb, és korlátlanul hozzászólhatsz ingyen, lerántás nélkül....

Remélem mostmár vége ennek....

Hehe, honnan tudod te azt ki szeret engem? Vicces. Kb 20-30 taggal tartom innen a kapcsolatot. Lehet, hogy csak azért dumálnak velem, hogy eljátszák, hogy bírnak. :) Nevetséges dolgokat írtok. Egyedül titeket zavar az én jelenlétem senki másét. Ráadásul elég sok embernek segítettem már innen.

Sajnálom, hogy nem nyaltam ki a vezetőség seggét így nem vagyok szívesen látott tag. :)

Egyébként ha nem lerántás akkor mi? Sima pénzbehajtás ez csak egy béna indokkal van kikerülve.

Semmivel nem győztetek meg senkit miért kéne klubtag lennie köztük engem sem. Most jött ez a lépés. Sajnálom szerintem nem azért nem fizettem be mert nincs rá keret. Az én oldalam kicsit jóval többe került mint 5 ezer. El kéne gondolkodni néha, ha más ír valamit, hogy lehet felétek is van gond.

A saját fórumos kérdésedre meg csak annyit írnék, hogy ami késik az nem múlik. Nem egy klubtagot üldöztetek már el innen szóval ott is hiba van a képletben. Most még is kellenének?! :)

Lehet cenzúrázni az igazságot, ahogy szoktátok. :)

Bocs, hogy le mertem írni a véleményem egy szabad országban. Én legalább mindig felvállaltam.

Link to comment
Megosztás:

Hehe, honnan tudod te azt ki szeret engem? Vicces. Kb 20-30 taggal tartom innen a kapcsolatot. Lehet, hogy csak azért dumálnak velem, hogy eljátszák, hogy bírnak. :) Nevetséges dolgokat írtok.

jól megfogtad a lényeget.... :stare:

akkor bocsánat, akkor neked nagyobb a társasági életed mint nekem.... szerencsére ettől nem leszek öngyilkos még.

No? nem mennél saját fórumra???

Link to comment
Megosztás:

Kedves dirty... A jelek szerint nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal, sem anyagi, sem etikai oldalról. Nem egy gagyi e107 oldalról, vagy egy ingyendomain.reklamozzunk.hu ingyenes tarhelyrol beszélünk. Ez egy hivatalosan, több eve bejegyzett egyesület, és az összes weboldal a szükséges tarterulettel.

ezenfelül servezünk egy jópár találkozót is, ami egy fokkal szinvonalasabb mint a Cora parkolójában eltöltött délután is...

Az etikai oldaláról annyit, hogy ismételten megköszönöm, hogy vetted a fáradtságot, es regisztraltal, de megteheted hamarosan újra. A szabály nem ismerete nem mentesít a következmények alól. Uff.

Elnézést, hogy offoltam.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.