Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsa B - Általános -


kiwi1hu

Recommended Posts

Sziasztok! Kérdezném, hogy az 1.2 motorok mennyire megbízhatóak? Egy 1995-ös évjáratról lenne szó.

Megbízható, egyszerű, "olcsón" fenntartható, viszont a maga 45 pacijával néha kevés, persze ez attól függ mire használod, ha csak városban furikázol akkor bőven elég, ha ilyen 30-50 km távok akkor még elmegy. Ha ettől több akkor érdemes nagyobbat keresni. Mondjuk az 1.4es változatát 60Le-vel vagy az 1.4Si változat 8 szeleppel 82Le, 16 szeleppel 90Le (fogyasztásban kb +1 liter, de használatfüggő.)

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek

Még új vagyok itt, remélem megfelelő topicban teszem fel a kérdésem.

Egy megbízható szervizest keresek, aki korrekt áron dolgozik.

Van egy 94'es B Corsa-m,1.2i Swing, a kuplung szerkezet teljesen tönkre ment.

Legutolsó használat során nagyon nehezen vette be a sebességet, a kuplung pedál teljesen beesett.

Kérem írjon egy korrekt szervizes, valahogy eljutatom az autót, jelenleg a belvárosban parkol.

Link to comment
Megosztás:

Üdv. Mindenkinek

Még új vagyok itt, remélem megfelelő topicban teszem fel a kérdésem.

Egy megbízható szervizest keresek, aki korrekt áron dolgozik.

Van egy 94'es B Corsa-m,1.2i Swing, a kuplung szerkezet teljesen tönkre ment.

Legutolsó használat során nagyon nehezen vette be a sebességet, a kuplung pedál teljesen beesett.

Kérem írjon egy korrekt szervizes, valahogy eljutatom az autót, jelenleg a belvárosban parkol.

Mennyi pénzt szeretnél rááldozni? Szerkezetet is kell cserélni? Megtudom szerezni az alkatrészeket olcsón a munkadíjra meg valami barátit megtudunk beszélni, csak elvontatjuk hozzám. Írj esetleg ha nem sikerült semmit intézned.

Van egy keveset használt LUK kuplungszettem az ára 10 pénz kb 5 ezer kilométer lehet benne. Van még egy F15 váltóm esetleg ha valakit érdekel.

Demen peti 3 ezer körül tudok olyan lemezt ha érdekel! Az érdekel amiből kijön 1 cső és rámegy a légszűrőre vagy csak sima és nem jön ki belőle cső?

x14sz.jpg

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondolkoztam rajta, hogy ha már cserélem hétvégén a vízpumpát, akkor nem lenne érdemes kicserélnem a vezérműszíjat is? 120.000 km-rel ezelőtt volt cserélve, szerintem az már nem kevés, bár nem tudom, mennyi a limit. Mit lenne még érdemes cserélni, ha már szét lesz szedve? Köszi előre is! G.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Gondolkoztam rajta, hogy ha már cserélem hétvégén a vízpumpát, akkor nem lenne érdemes kicserélnem a vezérműszíjat is? 120.000 km-rel ezelőtt volt cserélve, szerintem az már nem kevés, bár nem tudom, mennyi a limit. Mit lenne még érdemes cserélni, ha már szét lesz szedve? Köszi előre is! G.

Már bőven kellene cserélned, szíj, feszítő, vízpumpa, más nem kell.

Link to comment
Megosztás:

Feszítőt is kell? Elfáradhat benne valami, vagy miért? Esetleg bordás kereket? Köszi! G.

Egyben szokás, és szettben is lehet venni úgy olcsóbb általában.

Vissza lehetne tenni, de lehet hogy pár km után szétesne a vezérlésed, mert a régi szíj már megnyúlott így nem terhelte annyira a feszítőt, viszont az új meg szét is törheti, mindenképpen egyben cseréld.

Link to comment
Megosztás:

Uraim! Lenne még 1 kérdésem! Az ékszíj feszességét hogyan tudom ellenőrizni? Mennyire szabad benyomhatónak lenni a szíjnak? Köszi előre is! G.

Ha mindent kicserélsz kiengeded a feszítőt jó lesz a szíj feszessége, de ha jól emlékszem max olyan 1cm körül nyomhatod be. Amúgy egy célszerszám van erre amivel meg lehet mérni hány Nm nyomás kell neki hogy elmozduljon, de szerintem ilyet a kutya sem használ. :D

Más:

Készült egy Elosztófedél tömítés cserés leírás vállalkozó kedvűek számára, ha valakit érdekel:

http://opelmuhely.com/leiras-reszletei/47/gyujtaseloszto_o_gyuru_csereje__rotoros_

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elnézést ha már volt erről szó, de ezt az 1009 oldalt nem nagyon van kedvem átolvasni.

Szóval! Van egy 93-as C14NZ Corsám. Nincs benne szervó. Találtam a neten egy komplett olajos szettet elég jó áron csak nem tudom, hogy jó-e nekem, mert csak annyit írt az eladó, hogy benzines B Corsából van. Nos, ha az említett szervó mondjuk egy későbbi 16 szelepes motorból van akkor is jó nekem? Úgy tudom, hogy csak a ékszíjtárcsa más, mert a 16V-nek hosszbordás van nekem meg ékpályás kellene. Vagy nem jól tudom?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv! Sanyesz

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Elnézést ha már volt erről szó, de ezt az 1009 oldalt nem nagyon van kedvem átolvasni.

Szóval! Van egy 93-as C14NZ Corsám. Nincs benne szervó. Találtam a neten egy komplett olajos szettet elég jó áron csak nem tudom, hogy jó-e nekem, mert csak annyit írt az eladó, hogy benzines B Corsából van. Nos, ha az említett szervó mondjuk egy későbbi 16 szelepes motorból van akkor is jó nekem? Úgy tudom, hogy csak a ékszíjtárcsa más, mert a 16V-nek hosszbordás van nekem meg ékpályás kellene. Vagy nem jól tudom?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv! Sanyesz

Szerencsésebb, hogyha ugyanolyan motoros gépből származik a szervó, mert akkor ugyanolyan a felfogatása is a szivattyúnak, ugyanolyan a csövezés. Mert így vagy jó lesz, vagy nem.

Pl mit csinálálsz egy olyan darab csővel, ami túl hosszú, vagy rövid, mert máshol van szivattyú a felfogatás a C14NZ motoron, mint az XE-n. Persze mindent meg lehet oldani.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok

Kérdésem az lenne, hogy első kerékcsapágy csere esetén mindenféleképpen ki kell szedni a lengéscsillapítót vagy ki lehet anélkül is szedni?

Ha ki kell szedni akkor elég a felső illetve az alsó csavarokat kiszedni és egyben kivenni. Visszarakásnál ugyan ez a menet ha jól tudom. (vagy ilyenkor bíbelődni kell a rugóval stb...)

Addig oké , hogy fék lebont, egyúttal kicserélem a kormányösszekötő gömbfejet is, viszont nem lehet kiszedni a csapágyat nagy bontás nélkül ? vagy a szívós rész marad :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Volt már róla szó itt, de szeretnék megerősítést a dologban. 95-ös corsa b riasztójához szeretnék távirányítót. Mik a lehetőségeim? Lehet-e valahol szerezni, vagy ha nem hogyan tudnám helyettesíteni?

Gyári riasztó? :o (nem találkoztam még vele) Vagy utángyártott, volt hozzá távirányítód és kellene pluszba, vagy egyáltalán nincs, esetleg valamit tudni lehet a riasztóról?

Lehet leírtad már de most nem keresek vissza, kérlek pontosítsd, mert nekem is homályos jelenleg.

Más:

Van egy rossz hírem, úgy néz ki megszűnik a sokunk által kedvelt opeloem.com, ahogy ki tudtam venni a leírásból ("perfekt angol létemre" :D Google a barátom) az Opel felszólította az oldal tulaját/tulajdonosait, hogy szüntették meg a weboldalt, mert az ott található ábrák, "robbantott" rajzok illegálisak. :(

Több infó itt:

http://opeloem.com/warning.html

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X10XE motorkódú Corsánál visszatérő probléma lett az AGR szelep hibája. Kétszer lett már takarítva. Sárga lámpát dob az autó. Gáz adás előtt, illetve gázelvételkor gyakori megtorpanás van. Elég zavaró, bosszantó. Van erre valamilyen végleges, vagy hosszútávú megoldás? Gondolok itt az Astrához hasonló lefalazásra stb...

Úgy tudom, itt bonyolultabb a helyzet mert a hűtővíznek is köze van a szelephez...

Köszönöm!

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X10XE motorkódú Corsánál visszatérő probléma lett az AGR szelep hibája. Kétszer lett már takarítva. Sárga lámpát dob az autó. Gáz adás előtt, illetve gázelvételkor gyakori megtorpanás van. Elég zavaró, bosszantó. Van erre valamilyen végleges, vagy hosszútávú megoldás? Gondolok itt az Astrához hasonló lefalazásra stb...

Úgy tudom, itt bonyolultabb a helyzet mert a hűtővíznek is köze van a szelephez...

Köszönöm!

A lefalazás lehet a megoldás, vagy teljesen, vagy egy lyukat hagyva a szelepnek, hogy el tudjon fordulni.

Kérdés, hogy az ECU tolerálja-e a lefalazást, ez ECU típustól függ.

Ha sikerül megszűnik a torpanás, és a hiba lámpa is, maximum akkor gyulladhat ki a hibalámpa, ha hosszan még motorfékkel, de az eltűnik a következő indításnál.

Link to comment
Megosztás:

A lefalazás lehet a megoldás, vagy teljesen, vagy egy lyukat hagyva a szelepnek, hogy el tudjon fordulni.

Kérdés, hogy az ECU tolerálja-e a lefalazást, ez ECU típustól függ.

Ha sikerül megszűnik a torpanás, és a hiba lámpa is, maximum akkor gyulladhat ki a hibalámpa, ha hosszan még motorfékkel, de az eltűnik a következő indításnál.

Köszi!

Akkor ha jól értem ez pont úgy működik mint pl egy Z14XE kódú astránál? A szerelő azt mondta itt bonyolultabb a helyzet....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

X10XE motorkódú Corsánál visszatérő probléma lett az AGR szelep hibája. Kétszer lett már takarítva. Sárga lámpát dob az autó. Gáz adás előtt, illetve gázelvételkor gyakori megtorpanás van. Elég zavaró, bosszantó. Van erre valamilyen végleges, vagy hosszútávú megoldás? Gondolok itt az Astrához hasonló lefalazásra stb...

Úgy tudom, itt bonyolultabb a helyzet mert a hűtővíznek is köze van a szelephez...

Köszönöm!

létezik x10xe hez is gyári lefalazó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.