Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fogyasztás


neonx

Recommended Posts

Ha úgysem hiszed el amit mondanak, akkor a f.szé' kérdezel? :D ^_^ Egy 1.4-es motor kicsi. Ha nincs terhelve, akkor persze nem eszik sokat, de egy nagyobb motor, sokkal könnyebben mozdítja meg a kasztnit, tehát nem erőlködik. A kicsi igen, és erőlködés közben zabál. Főleg ha egy "nagyobb motorhoz szokott láb" tapossa. Egy egynyóc, lehet hogy 1200-as fordulaton felvitte a földutas emelkedőn, a futót is, egy kicsi szét erőlteti magát üresen is. Ha meg kell mozdulnia, akkor pörögnie kell. Egy 1.4 akkor fog keveset enni, ha kiviszed autóútra, és stabil 80-al, megállás nélkül letekersz vele 700 km-t. Akkor azt kapod mit Pepe. Ha városozni, földutazni használod akkor meg vehettél volna dízelt, amivel szintén semmi bajod nem lenne földúton, meg városban, mert 1200-1800 között erőlködés nélkül is elviszi a kasztnit. Egy kis benzines nem.

C14Se-je van azé az már elég!!! Valami baj van ott!

Link to comment
Megosztás:

C14Se-je van azé az már elég!!! Valami baj van ott!

Bármilyen hihetetlen, de az SE motorkat jobban kell pörgetni, mivel magasabb fordulaton adja le a nyomatékot és a lóerőviszonyokat is. Ugyanez megvan 1.6-nál is. Az én x16szr-em 2600-on már leadja a nyomatékát, de a C16SE csak 3200-on. Azért ez nem mindegy.

Link to comment
Megosztás:

Bármilyen hihetetlen, de az SE motorkat jobban kell pörgetni, mivel magasabb fordulaton adja le a nyomatékot és a lóerőviszonyokat is. Ugyanez megvan 1.6-nál is. Az én x16szr-em 2600-on már leadja a nyomatékát, de a C16SE csak 3200-on. Azért ez nem mindegy.

Figyeljetek!

Nemsoká 50 vagyok,nem ma kezdtem vezetni sem,valamint az autót sem szoktam "ütni".Ebből kifolyólag nem lehet ekkora

tulfogyasztás. Itt valami másnak kell lennie.

Link to comment
Megosztás:

Figyeljetek!

Nemsoká 50 vagyok,nem ma kezdtem vezetni sem,valamint az autót sem szoktam "ütni".Ebből kifolyólag nem lehet ekkora

tulfogyasztás. Itt valami másnak kell lennie.

Ha nem hiszel senkinek, akkor fölöslegesen kérdezel.

Vidd el szerelőhöz, és kiderül van e valami baja. Itt nem senki sem távdiagnoszta. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Figyeljetek!

Nemsoká 50 vagyok,nem ma kezdtem vezetni sem,valamint az autót sem szoktam "ütni".Ebből kifolyólag nem lehet ekkora

tulfogyasztás. Itt valami másnak kell lennie.

én meg 25 évesen tudom, hogy teli tankolásokkal lehet a legpontosabb átlagfogyasztást mérni és nem 3 literes tankolással... ^_^

Enyémben valóban rossz a lambdaszonda és városban meg is eszi a 8 literjét, de hosszútávon még mindig 6 körül mozog. Télen 13 litert is sikerült megetetnem vele, de nem 30km-es távra számoltam ki...

Link to comment
Megosztás:

Na látod, még mindig az 1,8-hoz vagy szokva. Ez jóval kisebb motor, ergo nehezebben viszi a bódét. Azt nem mondom, hogy ez nem sok. Bár nekem télen volt 11-12 literes fogyim is, úgy, hogy az autónak semmi baja nem volt, nincs. Jah, és most nyáron sem tudtam 8 alá vinni, ha csak városi menet volt. ^_^

Nekem városban 8-9 körül szokott enni, igaz szesszel felesben. Motz próbaképpen tankoltam csak benzint, volt 3 balatoni út, le is ment 6.2-re. Tankold tele egy pálya melletti kúton, menj vele 100kilómétert csak pályán 90-el, menj le, megint tankold tele, aztán ha 6 liternél több ment bele, akkor ráérsz aggódni. Amúgy egyik kollégánk csinált egy mérést, hogy indulástól számítva mennyi az autó fogyasztása az első, a második....kilóméterben. Csak hogy érzékeltesse a sok indulás, és a város okozta túlfogyasztást. Ime:

km- átlag fogyasztás [l/100km]

1- 14,2

2- 10,5

3- 10,2

4- 9,2

5- 8,4

6- 8,2

7- 8,1

8- 8,0

9 - 7,8

10- 8,0

11- 8,0

12- 7,8

13- 7,6

14- 7,6

15- 7,8

16- 7,6

17- 7,5

18- 7,4

19- 7,6

20- 7,9

21- 7,9

22- 8,0

23- 8,1

24- 8,2 és innen vissza. Az egész út átlaga (49 km-en) 8,6 l/100 km mert a forgalom a városban torlódott.

Gyakorlatilag meleg időjárás mellett is 9 km kellett, hogy a fogyasztási átlag a minimumra csökkenjen.

Link to comment
Megosztás:

én meg 25 évesen tudom, hogy teli tankolásokkal lehet a legpontosabb átlagfogyasztást mérni és nem 3 literes tankolással... ^_^

Enyémben valóban rossz a lambdaszonda és városban meg is eszi a 8 literjét, de hosszútávon még mindig 6 körül mozog. Télen 13 litert is sikerült megetetnem vele, de nem 30km-es távra számoltam ki...

Nem a távolság itt a lényeg,sőt nem is az átlag!!!

csak a FOGYASZTÁS! ezt viszont mindegy,hogy milyen módszerrel számolom ki,a végeredmény az SOK!

örömmel látom,hogy jó sokam olvassuk ezt a témát,több szem, többet lát!

Link to comment
Megosztás:

Nem a távolság itt a lényeg,sőt nem is az átlag!!!

csak a FOGYASZTÁS! ezt viszont mindegy,hogy milyen módszerrel számolom ki,a végeredmény az SOK!

örömmel látom,hogy jó sokam olvassuk ezt a témát,több szem, többet lát!

Akkor autópályán tankolj 3 liter benzint, aztán haladj rajta amíg ki nem fogy, meg 3 literrel dugóban araszolj, amíg ki nem fogy. ^_^ Ha neked ez a módszer a legpontosabb, akkor tessék. De ha továbbra se tetszik, akkor járjál busszal. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor autópályán tankolj 3 liter benzint, aztán haladj rajta amíg ki nem fogy, meg 3 literrel dugóban araszolj, amíg ki nem fogy. ^_^ Ha neked ez a módszer a legpontosabb, akkor tessék. De ha továbbra se tetszik, akkor járjál busszal. :D

Neked nem is SE-d van akkor meg honnan tudhatnád a Buszmenetrendet?

Link to comment
Megosztás:

Nem a távolság itt a lényeg,sőt nem is az átlag!!!

csak a FOGYASZTÁS! ezt viszont mindegy,hogy milyen módszerrel számolom ki,a végeredmény az SOK!

örömmel látom,hogy jó sokam olvassuk ezt a témát,több szem, többet lát!

Akkor elsőnek mérd ki az ECU hőmérséklet érzékelőjét. Ha az tönkre ment akkor növekszik a fogyi, mert hidegnek látja a motort.

Másodsorban nézesd meg szakemberrel a lambda-szonda viselkedését. HA lustul, akkor emelkedik a fogyasztás.

Megnézetheted az üzemanyag-nyomást is, mert ha csökken akkor csak "hugyoznak" az injektorok és emelkedik a fogyi.

De lehetne mondani az üzemanyagszűrőt is, mert az is eldugulhat.... :D

Vagy esetleg a sok földúttól eldugulhat a levegőszűrő is...

Ez csak pár ötlet... ^_^

Jelenleg nekem most éri el a mutató a negyed jelzést és még csak 370 km-t mentem. :D

De ez még nem aggasztó fogyasztás. :D

Link to comment
Megosztás:

Akkor elsőnek mérd ki az ECU hőmérséklet érzékelőjét. Ha az tönkre ment akkor növekszik a fogyi, mert hidegnek látja a motort.

Másodsorban nézesd meg szakemberrel a lambda-szonda viselkedését. HA lustul, akkor emelkedik a fogyasztás.

Megnézetheted az üzemanyag-nyomást is, mert ha csökken akkor csak "hugyoznak" az injektorok és emelkedik a fogyi.

De lehetne mondani az üzemanyagszűrőt is, mert az is eldugulhat.... :D

Vagy esetleg a sok földúttól eldugulhat a levegőszűrő is...

Ez csak pár ötlet... ^_^

Jelenleg nekem most éri el a mutató a negyed jelzést és még csak 370 km-t mentem. :D

De ez még nem aggasztó fogyasztás. :D

Köszönöm!

Számomra ez egy értelmes válasz volt,amint időm lesz rá el is kezdem a diagnosztizálást!

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja, de gondolom te már olvastad a Gyík-topicban ezt:

2.1.11 A fogyasztásnövekedés lehetséges okai

Ahogy a a fent található ezt is:

Bármilyen kérdés előtt olvass bele a GYIK topikba! :D

Nem tudom, mert vasutas vagyok. :D

De azt tudom, hogy a motorok ismerik a fizikát és vissza is tudok olvasni a fórumban, hogy ilyen motorral kinek hogy alakul a fogyasztása. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nem tudja, de gondolom te már olvastad a Gyík-topicban ezt:

2.1.11 A fogyasztásnövekedés lehetséges okai

Ahogy a a fent található ezt is:

Bármilyen kérdés előtt olvass bele a GYIK topikba! ^_^

Igen olvastam,de már korábban vki felvilágositott,hogy az enyémben nincs agr szelep.

Link to comment
Megosztás:

13"-os,a többit nem tom fejből.Olyan átlagos.

Akkor szerintem kezdj el barátkozni a gondolattal,hogy ennyit fogyaszt.

Ha rendesen mérsz fogyasztást,nem 30 km földúton,hanem pl.600 km után vegyesen (mint bárki más),

szerintem le kellene mennie 7 alá.De ha nem megy,akkor sem sok.

Valószinű,hogy azért nem tudnak segíteni,mert teljesen normális a fogyasztásod.Bár erről hallani sem akarsz. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Ez a jó hozzáállás!! Segitsetek ha tudtok,Ne kritizáljatok.

Egyrészt itt Fiúktól csak ötleteket kaphatsz, de gondolom ezen fellelkesülve nem cserélsz alkatrészt/eket, másrészt ugye abban egyetértünk, hogy a városi használat eléggé megnyomja a fogyasztást és ezek nem fiatal autók már.

5 liter közeli fogyasztást csak a dízeles cartársak mondhatnak magukénak, de Ők sem a Te módszereddel számolják az átlagot.

Ha ennyire soknak találod és úgy gondolod nincs minden rendben inkább nézesd meg egy megbízható szerelővel, ha pedig kiderül, hogy semmi baja vagy megbékélsz vele vagy lecseréled.

Viszont ha ilyen stílusban szólsz vissza még annak is elmegy a kedve a válaszadástól, akinek eddig még nem.

Link to comment
Megosztás:

Ahogy vissza olvastam ez így kicsit gáz!Azt mondod a fogyasztás számít!De hogy mennyit fogyaszt azt csak bizonyos km megtétele után kapod meg!Ha gyári adatot nézel ott is ha jól tudom 100Kmre adják meg valamint vegyes és van városi!Én is mind hármat 100Kmen néztem meg!Teli tank városban 100km megint teli tank!Hosszú úton pedig kb 400km megtétele után tankoltam teli!Városba 8l autópályán pedig 6Les fogyasztás jött ki!A diesellel kicsit kevesebb volt!De ha tényleg 3km után akarsz fogyasztást számolni az kicsit vicces finoman fogalmazva!

Link to comment
Megosztás:

Lehetne,hogy olyan irjon akinek 1.4-es hengerenkénti injektorosa van?

Az ő szájukból szeretném hallani,mennyit fogyaszt az autójuk.

Talán igy elhiszem,hogy egy benzinzabáló szutykot vettem.

Szia! Asszem 125 teletankolásból már lehet átlagot vonni.

Naponta 2x25km, ennek fele a lámpával telerakott Fehérváron:

Spritmonitor

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.