Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Csütörtökön szóltak - 1 hete - h. le van gyártva, és hozzák haza.

Eddig úgy néz ki, hogy az átadás csúszik az ünnepek közöttre. Sajnos a szalonnak mindenképp igyekeznie kel, hogy idén meglegyen, mivel a jövő évi változtatások miatt alaphangon 5%-ot buknának rajta :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csütörtökön szóltak - 1 hete - h. le van gyártva, és hozzák haza.

Eddig úgy néz ki, hogy az átadás csúszik az ünnepek közöttre. Sajnos a szalonnak mindenképp igyekeznie kel, hogy idén meglegyen, mivel a jövő évi változtatások miatt alaphangon 5%-ot buknának rajta :lol:

Az neked csak jó, ha nekik is érdekük... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Csütörtökön szóltak - 1 hete - h. le van gyártva, és hozzák haza.

Eddig úgy néz ki, hogy az átadás csúszik az ünnepek közöttre. Sajnos a szalonnak mindenképp igyekeznie kel, hogy idén meglegyen, mivel a jövő évi változtatások miatt alaphangon 5%-ot buknának rajta :lol:

azért ez elég muhahaha..... :lol: :lol: ;)

a a baj, hogy még mindig a merkúros-dacias időket éljük...bazz bemegy egy arc az utcáról, meg veszi a tipus egyik legdurvább változatát csomo extra szirszarral, a nekik legjobb konstrukcióban (hitel) és még pöcskörölnek vele ilyeneken......nah ezért nem vettem én se opc turbót, se gtc turbót....velem ezt ne akarják már eljáccani :D

(most jól ráijesztettem az egész opel southeast-re meg az összemárkakereskedőre)

Link to comment
Megosztás:

Az neked csak jó, ha nekik is érdekük... :lol:

Én így néztem az autómat kéthónapig kerítésen keresztül, és februárban meg is kaphattam. Ugye emlékszel? Igaz ez vidéki kereskedő! Két jó dolog van benne: 2006-os lesz az autó! A régi áron.

Link to comment
Megosztás:

azért ez elég muhahaha..... :) :) :lol:

a a baj, hogy még mindig a merkúros-dacias időket éljük...bazz bemegy egy arc az utcáról, meg veszi a tipus egyik legdurvább változatát csomo extra szirszarral, a nekik legjobb konstrukcióban (hitel) és még pöcskörölnek vele ilyeneken......nah ezért nem vettem én se opc turbót, se gtc turbót....velem ezt ne akarják már eljáccani :D

(most jól ráijesztettem az egész opel southeast-re meg az összemárkakereskedőre)

Redi !

neked van jó véleményed vmiről ? vagy csak a világgal állsz harcban ? :blink:

Link to comment
Megosztás:

Javítok, legyen inkább január végén egy utószilveszteri buli. Nyuszifül is csak akkor tudna több napra feljönni, aminek több értelme van. Már talán késő is szervezkedni szilveszterre, valószínű sokaknak megvan már a szilveszteri programjuk...

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok! Kicsit kotnyeleskednék itt. A kecsói évadnyitóval van kis gondom. A problem az, hogy addigra még nem hiszem, hogy kész lesz a kicsike. A környékről csak Fpepét tudtam, hogy tag, ő viszont nem megy. Szóval tudom, hogy kicsit korai még, de majd beférek valakihez? Pestig levonatoznék, ott meg valahol majdcsak összefutnék valakivel valahol... Előre is kösz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.