Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Budapest és környéke -CHAT


forumadmin

Recommended Posts

  • Hozzászólások 3,3k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Dehogynem :(

Félálomban a diszkáverin láttam ebből / erről pár pillanatot : http://www.2fast2real.com/

Találkozott ezzel a műsorral már valaki ?

Énis láttam a discovery-n ;)

Én anno elkezdtem tölteni, de csak annyi jött le mint amennyit a discovery-n leadtak....

Egyébként ami most volt a doscovery-n az valami hosszabb film, mert előtte meg japó drifteseket mutogattak akik a forgalomban, hegyre fel/hegyről le nyomják :) Megnéztem, de már nem fogják leadni ezt a filmet ujra :( legalábbis egy darabig

Link to comment
Megosztás:

Azért a történeti hűség kedvéért megjegyezném, hogy az utolsó két alkalommal "nem kellett figyelni" Albertra :(

Morrisonsban pocsékul éreztem magam, B7 viszont ultrajó volt kb háromig amikor elkezdek gattert játszani. Amikor hívtál már Fannybüfében melegszendvicseztünk 5kor, hiszen Norbi megmondta hogy 6 után nem jó enni ;)

Link to comment
Megosztás:

2007-12-09 - 05:17

Pista! Nem semmi időpontban írsz:) Minden el tudok képzelni csak azt nem, hogy korán ébredő tipus vagy:)

El köllene menni valamikor ide többen:

(lehet gyereket is hozni, utána kell nézni van -e csoportos kedvezmény stb..)

Vasúttörténeti Park

Európa egyik legnagyobb szabadtéri vasúti múzeuma, és első interaktív vasúti parkja. A letűnt korok ma is működőképes vasparipái "emberközelből" csodálhatók meg. Sőt, sok minden ki is próbálható!

Több mint 100 régi jármű parkol itt, közülük ötven ritka mozdony, a többi pedig másféle vasúti jármű: sínautó, hajtány, mérőkocsi és egyéb különlegesség, a legszebbek, a legértékesebbek összegyűjtve. Kipróbálható a lassan körbeforduló mozdonyfordító-korong, miközben a gőzmozdonyok történelmével lehet megismerkedni születésük sorrendjében.

Betérhetnek a látogatók Közép-Európa legnagyobb körfűtőházába is, ahol a sugár irányban álló vágányokon pihennek a szép, régi vasúti kocsik. Rendszeresen (egy évben kétszer) ellátogat ide az Orient Expressz is.

Link to comment
Megosztás:

nagyon rég el akarok ide menni ;)

sőt van egy nosztalgia járat is mi régen Lajosmizse fele ment...a lakásból is hallottam régen a hangját (gőzsíp vagy mi ) de mostanában másfele mehet ha megy még :(

sztem mindenki számítson úgy hogy március 15 után meglátogatjuk a parkot :)

Link to comment
Megosztás:

Az elsővel olvasztották volna fel a befagyott váltókat ? :(

Vagy valami lökhajtású magyar vonat prototipusa ? ;)

Mindkét megfejtés helyes.

Álítólag csak egyszer használták, mert el akarta fújni a vágányokat is.Arról nem is beszélve hogy a mozdonyt ami mozgatta, nagyon nehezen tudták egyhelyben tartani.

A másik kép, egy mozonyszín, itt tárolják a "védett" járműveket. A sors fintora, hogy az épület másik részében az új motorvonatok 21. századi bázisa van.

Van még érdekes képem, ha van rá érdeklődés a hétvégén felteszem, bár a közlekedéshez nem sok köze van.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.