Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

így van, semmiröl nem szól!

átlagos életképet mutat be, tele van klisékkel, egy tribün a kisembernek Hannover munkásnegyedéböl, álmokról szól, fiatalságról, legendákról, arról ami mindenkit éltet.

-?

- Ez Mantamotor: nem romlik el!!!

és együtt tolják hazáig a verdát, közben a rádióból azt a meccset hallgatják, amire nem értek oda, majd hazaérve egy 13-as kulcscsal megjavítják.

ilyen az élet is

Link to comment
Megosztás:

igen természetes a Til Schweiger, Deutschland valódi supersztárja (tényleg), jelenleg NY-ban lakik, hóóólivúdi karriert is szeretne.

A csajszi viszont eltünt a süllyesztőben, múltkor volt vele is riport az egyik TV-ben, kérdezték, milyen volt a forgatás?: ja igen voltak autók is....

Link to comment
Megosztás:

Hali mindenkinek!

Volt ídőm kicsit foglalkozni a honlapommal.

Kisebb módósitások történtek, és felraktam képeket a nyári taliról is, bár nem sokat, mert mint tudjuk elmosta az eső.

Mindenkit szeretettel várok!

A cim: mantagabi.fw.hu

Megnéztem, de most csak futólag. később még ránézek.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Kicsit túl lőttek a célon. :) Van akinek az ilyen tettszik.Ha nekem lenne én meghagynám eredeti állapotban max kicsit csinosítanék rajta.

Szívemből beszélsz Corsika, én is csak egy kis átalakítást szerettem volna... De olyan szép az az I400-as szélesítés! :) De ez a gép úgy ronda, ahogy van. A gyönyörű csíklámpa helyett Reki? Fúj! Viszont a felnijeit magamévá tenném! :blink:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Szép. Utoljára elég régen láttam (talán az esztergomi OTT-on), meg az első kép annyira furcsa volt, hogy fel is merült bennem hogy ez az autó vajon ugyanaz-e?:D

Műszaki után a műanyagos rászabja az új első spoylert és az is színre lesz fújva.

Akkor még szebb lesz.

De most is nagyon széép és a hangja is dönölű. :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.