Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Ez egész szépen sikerült sztem:

http://iaro.srv.hu/kep/mantaairbrush.jpg

Jól látom, hogy Yoda mester figyel a bal első sárhányón? Akkor viszont maga Leia hercegnő van az ajtón. Szerintem ez egy kicsit sok a starwarsból.

Amúgy a gép rendben van, a heavy duty hátsó szárnytól és az airbrushtól eltekintve. Pár hónapja hirdették a mobile.de-n 6000 euroert.

képpel nem idézünk

Módosítva : bazs
Link to comment
Megosztás:

Jól látom, hogy Yoda mester figyel a bal első sárhányón? Akkor viszont maga Leia hercegnő van az ajtón. Szerintem ez egy kicsit sok a starwarsból.

Amúgy a gép rendben van, a heavy duty hátsó szárnytól és az airbrushtól eltekintve. Pár hónapja hirdették a mobile.de-n 6000 euroert.

képpel nem idézünk

Szerintem pedig a Gyűrűk Urából vannak rajta szereplők!! ;)

Én nem bacnám így el a kocsim! :)

Link to comment
Megosztás:

Okay, akkor tisztázzuk: maga az airbrush sz@r vagy csak a témaválasztás? (Mondjuk a hátsó szárnyat én is levenném ha az enyém lenne)

Az airbrush-val (nemtom hogy kell írni ;) ) nincs gond, csak a téma nem passzol!

Ennyi erővel lehetne akár Harry Potter :) vagy Bambi stb...

Ezek nem kocsira való dolgok szvsz. ;)

Link to comment
Megosztás:

de állítólag a mantások úgyis aluliskolázottak, szóval ha nem tudunk olvasni se, akkor képregényeket nézünk - és akkor ennek fényében a tulaj szépen összehozta a légyseggreesikrajta fényezést basszátokmegígyiskinézhetegyrégivas filozófiáját a mantásokról alkotott véleményekkel a maga szatírikus-önirónikus stílusában :)

ja! és azért kicsit belátni ám a géptető alá is ;) hmmmmm ;)

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az a baj, hogy a sajtóból és a filmből indulnak ki, nem is beszélve a pletykáról. Egyáltalán nem autós szemmel nézik a dolgokat.

Nem is akarják megismerni, csak egy téma amin lehet röhögni és hülyeségeket beszélni róla. :)

Elítélik, még mielött fogalmuk lenne róla miről is van szó egyáltalán. ;)

Link to comment
Megosztás:

Amikor a Manta Németorsgban kultautó lett a Bocskor meg a másik ######fej még kereklámpás Ladából könyökölte magát véresre, miközben a kis Winkler újságokból kivagdosott Capri és Manta képekkel díszítgette a szobáját...

Magyarországon ez a téma tök erőltetett mint ahogy a Bumeráng is az. Persze nehéz minden reggel humorosnak lenni és ez a Bocskoréknak már nem is nagyon sikerül, függetlenül a Manta témától. Felőlem egyébként viccelődhet akárki a Mantával, pont leszarom. Nekem bejön és kész.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk Bocskor akkoriban némethonban élt, tehát ő élőben halgathatta ezeket a csipkelődéseket. Viszont nem értem, hogy egy klasszikus vonalvezetésű, jellegzetes megjelenésű autót miért kell ennyire piszkálni? Ennyi erővel bármelyik oldtimer vagy csak idősödő autót úgy lehúzhatnának, hogy senki se venne öreg autót. A régi német viccek is idejét múltak már szerintem, és lerágott csont mindegyik (bár a könyökszpojleren jót röhögtem, ezt még nem hallottam). Hiszen itt már rég nem a márkák közötti versengésről van szó. Mindegy, pattogjanak, ha akarnak, én maradok a Mantánál, nekem nagyon bejött, és kész.

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk Bocskor akkoriban némethonban élt, tehát ő élőben halgathatta ezeket a csipkelődéseket. Viszont nem értem, hogy egy klasszikus vonalvezetésű, jellegzetes megjelenésű autót miért kell ennyire piszkálni? Ennyi erővel bármelyik oldtimer vagy csak idősödő autót úgy lehúzhatnának, hogy senki se venne öreg autót. A régi német viccek is idejét múltak már szerintem, és lerágott csont mindegyik (bár a könyökszpojleren jót röhögtem, ezt még nem hallottam). Hiszen itt már rég nem a márkák közötti versengésről van szó. Mindegy, pattogjanak, ha akarnak, én maradok a Mantánál, nekem nagyon bejött, és kész.

a viccek alapja az volt h elérhető "sportos vagy sportautónak" áruéták---én nagyon szeretem a mantákat és akiket ismerek a tulajok közül azokat is de a vicceken is jókat szoktam röhögni....bár biztos más lenne ha lennének asconás viccek :)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A Winkler műsorról annyit, hogy a Bumeráng beharangozójában, a Robi nagyon erős nagyon dögös német autókat akart összehasonlíttani, az előzetesben azonban szó sem esett pl. a Lotus Omegákról vagy a Senikről. Magát a műsor nem láttam, de ezek után érdekelne miről is szólt!

Meg szerintem egy ilyen műsorhoz valamellik klubból kellene autóka (Mantákat) keresnie és akkor lenne ütőképes felhozatal.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.