Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Tiv! Nyilvánosan is köszi a péntek estét/éjszakát (de nem úgy érteni senki se!)! a késleltetett másnaposság meglepően hatott, és gyakorlatilag ahogy hazértünk eldőltünk, mint a krumplis zsák ;)

Magamra pedig külön büszke vagyok, hogy abban az öt percben, míg magamra hagytatok, nem gyújtottam fel a lakást, és csak magamnak okoztam kárt ;) (jelzem: egyszer már hagytak egyedül fél órára,és akkor tényleg felgyújtottam a konyhát egy kicsit :rolleyes: )

Link to comment
Megosztás:

vagy teljesen normális ha terhelés alatt pirosba döl, asszem ez a dolga

addig jó, amíg zöldben van - pirosnál már túl sok a benya. Gondolom ezért econ, mert a gazdaságosságot jelzi vagy mi...

A mantába meg minden van, ha beleteszed :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Na. Megmondom mi volt hétvégén:

Hirtelen felindulásból elkövetett festés! Amit én csináltam, miközben MrManta Axelrózosat játszott. (ezt a képet nem tehetem fel, mert feljött a bányából, és megtiltotta :lol:. De azért elmondom, hogy seprűnyélbe énekelt kendővel a fején)

MrManta gondolta autózik egyet. Miközben én izzadságban fürödve melózok, hallgatom, hogy az utcán nyélgázzal közlekedik. Hiába. Utál festeni... Beállt a műhelybe, ahová belépve ezt láttam:

http://img2.tar.hu/manta/size2/35159331.jpg

Na, mondom vazze! ez összetörte a vasat (aminek az eleje üvegszál) :lol:

Megyek előre: semmi... hamar le is derengett, hogy valszeg a géptető többi részét elhagyta. Így is volt...

Szegénykének felcsapódott s szélvédőjére (még jó, hogy nem autópályán), de az nem tört be, hála a könnyű üvegszálnak :lol:

itt van még egy kép

A darabokat szépen összeszedegette, oszt meghebrákolta. Tudtam én, hogy utál festeni (múltkor például azt linkelte, hogy bedöglött a festék, pedig nem is :rolleyes: ) - de hogy még a géptetőt is inkább eldobja, csak ne kelljen... hát ez már tényleg túlzás ;)

Meg egyébként is, milyen már, hogy a merevítésről elenged a ragasztás, és leválik a teteje??? Szerintem ez isteni jel, hogy tegyen rá plexit B)

Tudtam Én hogy a motorháztetőmre hajt! Megvan ám még! ;)

Link to comment
Megosztás:

Tiv! Nyilvánosan is köszi a péntek estét/éjszakát (de nem úgy érteni senki se!)! a késleltetett másnaposság meglepően hatott, és gyakorlatilag ahogy hazértünk eldőltünk, mint a krumplis zsák ;)

Magamra pedig külön büszke vagyok, hogy abban az öt percben, míg magamra hagytatok, nem gyújtottam fel a lakást, és csak magamnak okoztam kárt :lol: (jelzem: egyszer már hagytak egyedül fél órára,és akkor tényleg felgyújtottam a konyhát egy kicsit ;) )

Hát igen. Érdekes volt a szombatom. :lol: Én egész nap nem mertem autóba ülni. Igaz ennek bőven voltak előzményei. Igy másnapos még nem voltam. Amugy megvan a műköröm, és van egy tusfürdő is. :rolleyes: Legközelebb ha ara járok, beadom nektek. B) :D

Amugy a fiamat jol beavattuk. Hadd szokja a gyerek. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amugy megvan a műköröm, és van egy tusfürdő is.

Amugy a fiamat jol beavattuk. Hadd szokja a gyerek. :lol:

Hát nem a klotyóban landolt? :lol:

A tusfürdőt elhasználhatjátok ;) annyira nem büdös :lol:

A fiadon meg úgy láttam, hogy szokta ő már korábban is B)

Te jó ég,mi volt ott?

:rolleyes: Kemény dolgok J0hnny! ;)

Link to comment
Megosztás:

a késleltetett másnaposság meglepően hatott, és gyakorlatilag ahogy hazértünk eldőltünk, mint a krumplis zsák

Magamra pedig külön büszke vagyok, hogy abban az öt percben, míg magamra hagytatok, nem gyújtottam fel a lakást, és csak magamnak okoztam kárt (jelzem: egyszer már hagytak egyedül fél órára,és akkor tényleg felgyújtottam a konyhát egy kicsit

Hé...tényleg mit is csináltatok ti Tivnél?? ;)

Nem igaz...elmegyek 5 napra a barátnőmmel Balatonra, ti meg már másnaposak vagytok meg minden...látom ám a jó példát, követem is ha akarjátok! Lesz még itt Blitz, meg minden ami kell! :lol: Meg vagytok zsarolva... :lol: Még nekem mondjátok hogy viselkedjek jól...én jó voltam! A pasikat koptattam (jó ez mondjuk alap most... :lol:) nem ittam (csak üditőket) , fél 12 körül már visszajöttünk mindig az utcabálról... erre itt ilyeneket olvasok... B)

Már a hagymát is megeszem...és akkor tényleg ilyeneket olvasok a fórumon... :rolleyes:

Amúgy anya te mikor gyújtottad fel a konyhát?? Én csak arra emlékszek hogy puszta kézzel vertél szöget a falba..hihetetlen hogy nem sikerült... ;) :D

Link to comment
Megosztás:

Hé...tényleg mit is csináltatok ti Tivnél?? ;)

látom ám a jó példát, követem is ha akarjátok! Lesz még itt Blitz, meg minden ami kell! :lol: Meg vagytok zsarolva... :lol: Még nekem mondjátok hogy viselkedjek jól...én jó voltam! A pasikat koptattam (jó ez mondjuk alap most... :lol:) nem ittam (csak üditőket) , fél 12 körül már visszajöttünk mindig az utcabálról... erre itt ilyeneket olvasok... B)

A zsarolást inkább visszavonom, szeretnék menni Blitzre... nekem meg még nincs Mantám, hogy lemenjek egyedül... ;) :D (a jogsi az teljesen felesleges.. :rolleyes: :P )

Link to comment
Megosztás:

Nem is olyan nehéz ez.

Csak ki kell bontanod egy üveg kólát ;) :lol: :lol: :lol:

Ezt most többféleképpen lehet érteni...

1. felrázom a kólát, és mindenkit telibe fröcskölök aki közeledni mer.

2. mint egy őrült ölelgetem a felbontott kólát, és azt mondom \"Ő ITT ÉLETEM SZERELME\"

3. te arra gondoltál, hogyha látják hogy kólázok majd \"megrémülnek\"? :rolleyes: ;) B) :D :P

Lehet, hogy most valamit teljesen félreértettem, de este vagy 26 szunyoggal találkoztam, és csak 15öt sikerült kb megölnöm...reggel 8kor sikerült is elaludnom... :P

Link to comment
Megosztás:

Ezt most többféleképpen lehet érteni...

1. felrázom a kólát, és mindenkit telibe fröcskölök aki közeledni mer.

2. mint egy őrült ölelgetem a felbontott kólát, és azt mondom "Ő ITT ÉLETEM SZERELME"

3. te arra gondoltál, hogyha látják hogy kólázok majd "megrémülnek"? :rolleyes: ;) ;) :lol: :lol: :lol:

4. vagy odamennek, hogy "mizu? kő kóla?" B)

Link to comment
Megosztás:

Ezt most többféleképpen lehet érteni...

1. felrázom a kólát, és mindenkit telibe fröcskölök aki közeledni mer.

2. mint egy őrült ölelgetem a felbontott kólát, és azt mondom "Ő ITT ÉLETEM SZERELME"

3. te arra gondoltál, hogyha látják hogy kólázok majd "megrémülnek"? :rolleyes: ;) ;) :lol: :lol: :lol:

Szerinted melyikre gondoltam ? B)

Báárrrr.......elképzelhető, hogy valaki szereti RSG-t a kóla kibontása kapcsán is :D :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.