Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Miért van az, hogy ebben a században egy családba már nem elég egy számítógép? :P

Szerintem ez nem is igazi, vagy lehagytak egy nullát, vagy valami van... :D Remélem Melindáék olcsóbban jutottak hozzá, mert a legnagyobb genyaság ilyenkor ha meglátod ugyanazt/vagy jobbat, mint amit vettél, csak olcsóbban... :D szóval remélem nem kap a kismamánk szívszélütést...

Amúgy meg olyan nincs is, hogy egy mantába Ferrarit rakj, mert abba a Recaro való, szóval ilyen szempontból tökmindegy, hogy mennyi az annyi, mert egyszerűen nem lehet ilyen szar Ferrarikkal megszégyeníteni egy opelt :D

Nálunk is ez van úgyhogy ne aggódj ;) kevés lett kettőnknek a notim de attól függetlenül is a 3GBos mobilcsodám is -így lett egy korlátlan 5 megás adsl wlannal megosztva, asszony asztali gépje megfeküdt (bár van tippem mi a baja) így vettünk neki egy kis netbookot és így elvagyunk vele. Így legalább nincs veszek, hogy ki és mikor ül elé :P

Bizonyára valami koppincs lehet vagy csak nagy tételben vettek és tudják ennyiért adni :lol: bár hihetetlen de sokszor képesek ár alatt is adni a kereskedők a dolgaikat csak hogy a konkurencia nehogy labdába tudjon rugni mellettük :rolleyes:

Beszéltünk róla Melcsivel, mondtam is neki, hogy áthímeztetem neki babaajándékba "Manta" vagy "Manta GTE"-re :P :P de végülis már vett egyet és igaza van abban is, hogy jobban megbízik abban amit vett.. :D

Link to comment
Megosztás:

Amúgy meg olyan nincs is, hogy egy mantába Ferrarit rakj, mert abba a Recaro való, szóval ilyen szempontból tökmindegy, hogy mennyi az annyi, mert egyszerűen nem lehet ilyen szar Ferrarikkal megszégyeníteni egy opelt :D

Pontosan erről van szó. Ha 4999.- lenne a ferrari koppincs ára akkor se kellene. Nameg picikét se hasonlít a recaronkra. :rolleyes:

Ócsó az van dögivel. Sőt anyum is kapott egy ismerősétől egy vadi új 4000 forintos babahordozós autósülést. Mondtam,jó lesz majd beletenni otthon, amikor hazalátogatunk. Így nem kell a kocsiból kicsatolni a recarot! :P

Link to comment
Megosztás:

Kicsit megkésve, de összevagdostam Tas Ascona füstölős videóját

Ha megnézitek, rájöttök miért ide linkeltem :D Remélem kicsit hozzá tudtam járulni a Manta család archívumához! :rolleyes:

nagyon jó kezdés a videón...a többi már nem annyira....nem csinálsz egy teljes zenés verziót ?

Link to comment
Megosztás:

Kicsit megkésve, de összevagdostam Tas Ascona füstölős videóját

Ha megnézitek, rájöttök miért ide linkeltem :D Remélem kicsit hozzá tudtam járulni a Manta család archívumához! :rolleyes:

A végén sírtunk a röhögéstől :P erős, mit a háromszor varrt csizma szára, mi? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Itthon van a kisrecaro! Ha ezt tudom,hogy ilyen pihe-puha és gyönyörű akkor már réges régen beszereztem volna egyet. :( nem is tudom,hogy tudtam élni eddig recaro gyerekülés nélkül. Most hozta haza Sanyi és azóta csak simizem (Sanyit is :lol: )

Köszi Hajninak és Lacinak a közreműködésért, nélkülük nem jöhetett volna létre ez a vásárlás. Így jogosultak lettek az idei évben egy nyáladzó, gőgicsélő ,kissé szagos DE! recaroban nevelkedő minibabuci bébiszittelésére a Blitz alatt. Ingyen és bérmentve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Köszi Hajninak és Lacinak a közreműködésért, nélkülük nem jöhetett volna létre ez a vásárlás. Így jogosultak lettek az idei évben egy nyáladzó, gőgicsélő ,kissé szagos DE! recaroban nevelkedő minibabuci bébiszittelésére a Blitz alatt. Ingyen és bérmentve. :lol:

Valahogy jól áll majd a gyerek Laci kezében,csak nehogy a páleszt nyomja a szájába ha bőgni próbál! :lol: Mondjuk az is megnyugtatja majd a kicsit! :(

Link to comment
Megosztás:

Valahogy jól áll majd a gyerek Laci kezében,csak nehogy a páleszt nyomja a szájába ha bőgni próbál! :lol: Mondjuk az is megnyugtatja majd a kicsit! :lol:

No akkor elárulok egy szakmai titkot :D újszülött osztályon ha a gyerekkel sehogy nem boldogulnak tiszta alkoholba mártott vattás pálcikát dugnak a gyerek orrához -simán betép és bek...sol tőle.. :D :D :( :D

Link to comment
Megosztás:

Itthon van a kisrecaro! Ha ezt tudom,hogy ilyen pihe-puha és gyönyörű akkor már réges régen beszereztem volna egyet. :D nem is tudom,hogy tudtam élni eddig recaro gyerekülés nélkül. Most hozta haza Sanyi és azóta csak simizem (Sanyit is :lol: )

Köszi Hajninak és Lacinak a közreműködésért, nélkülük nem jöhetett volna létre ez a vásárlás. Így jogosultak lettek az idei évben egy nyáladzó, gőgicsélő ,kissé szagos DE! recaroban nevelkedő minibabuci bébiszittelésére a Blitz alatt. Ingyen és bérmentve. :(

Drága Melina! Nagyon szívesen mindent! Bocsi, hogy eddig nem írtam semmit, de beteg voltam (már megint, ami elég érdekes... túl sokszor fordul ez elő manapság :lol: ) Köszönjük az aszút is! :D Jó helyre fog kerülni: belém :D

Tiv! A bűvész csajra emlékszem, azóta gyakorlom a műsorát, annyira még nem megy, de lehat, hogy azóta betegeskedem ennyit :D

Link to comment
Megosztás:

Drága Melina! Nagyon szívesen mindent! Bocsi, hogy eddig nem írtam semmit, de beteg voltam (már megint, ami elég érdekes... túl sokszor fordul ez elő manapság :lol: ) Köszönjük az aszút is! :( Jó helyre fog kerülni: belém :D

Tiv! A bűvész csajra emlékszem, azóta gyakorlom a műsorát, annyira még nem megy, de lehat, hogy azóta betegeskedem ennyit :D

Azért, hogy legyen kicsit jobb kedved, és nekünk reményünk az új könyvre, a Zsuzsi összeszedte az írásaid egy részét.

Egy apró probléma van, nem tudta elküldeni az iwiw-en levő címedre, mert visszadobta (lehet túl nagy a file? :lol: :D )

Valami elérhetőséget írj, vagy mondd meg jó-e az előbbi cím, akkor legfeljebb a Zsuzsi lerövidíti a munkásságodat és küldi úgy, több részletben.

Link to comment
Megosztás:

No akkor elárulok egy szakmai titkot :D újszülött osztályon ha a gyerekkel sehogy nem boldogulnak tiszta alkoholba mártott vattás pálcikát dugnak a gyerek orrához -simán betép és bek...sol tőle.. :D :D :lol: :(

Bíztató ezt hallani. Nagynéném szülésznő, de nem említett ilyesmit. Bár sose lehet tudni , inkább pálesz , mint melamin-os tejpor!

Hajni! Egészségedre vájlék a borocska. Remélem rendbehoz és nem betegeskedsz sokat utána ! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Azért, hogy legyen kicsit jobb kedved, és nekünk reményünk az új könyvre, a Zsuzsi összeszedte az írásaid egy részét.

Egy apró probléma van, nem tudta elküldeni az iwiw-en levő címedre, mert visszadobta (lehet túl nagy a file?)

Valami elérhetőséget írj, vagy mondd meg jó-e az előbbi cím, akkor legfeljebb a Zsuzsi lerövidíti a munkásságodat és küldi úgy, több részletben.

:( nem mondod? Képes volt drága Zsuzsikám erre időt fecsérelni? :D De édes!!! :lol: Megkaptuk ám a kicsit késve érkezett mikulást, örültünk, hogy nem rúgta le a vesénket :D

madaras.hajnal@gmail.com - ide jöhet a cucc! (ebből már nem menekülök! Most már tartozom egy könyvvel! Annyira cukik vagytok, hogy most pár percig meghatottságtól elcsendesülve üldögélt a család könnyes szemekkel :lol: Én a meghatódottságtól, Laci az aggodalomtól, a Petra meg az ijedségtől :D)

Bíztató ezt hallani. Nagynéném szülésznő, de nem említett ilyesmit. Bár sose lehet tudni , inkább pálesz , mint melamin-os tejpor!

Hajni! Egészségedre vájlék a borocska. Remélem rendbehoz és nem betegeskedsz sokat utána !

A pálinkás cumis dologba, meg ilyesmikbe van ám valami! Én esküszöm, hogy a Laci is így kezdte a pályafutását, és azóta se tud lejönni a szerről :D

Visszatérve a gyerekülésre: ígértem, hogy kipucolom egy kicsit, de se időm, se energiám nem volt rá, sajnálom (kényesen ügyelek arra, hogy az ígéreteimet betartsam, és ha valami miatt nem megy - általában ilyen nincs - akkor nagyon szégyellem magam. Majd valahogy lekompenzálom....) mondjuk azért nem volt koszos, csak egy pár órát volt a nappaliban, ahol cigi füst is előfordul (aztán áttettem a Makett szobájába, amit nem tettünk dohányzásra kijelölt hellyé, pedig mikor kisebb volt, még gondolkodtunk rajta :lol:), és van egy ilyen komplexusom, hogy minden új dolgot ki kell sikálni, BKV után fertőtlenítés meg hasonló marhaságok...

Link to comment
Megosztás:

madaras.hajnal@gmail.com - ide jöhet a cucc! (ebből már nem menekülök! Most már tartozom egy könyvvel! Annyira cukik vagytok, hogy most pár percig meghatottságtól elcsendesülve üldögélt a család könnyes szemekkel :lol: Én a meghatódottságtól, Laci az aggodalomtól, a Petra meg az ijedségtől :()

:lol:

Dedikált példányt kérek.

Csak halkan jegyzem meg,van könykiadós ismerősöm! :D

A pálinkás cumis dologba, meg ilyesmikbe van ám valami! Én esküszöm, hogy a Laci is így kezdte a pályafutását, és azóta se tud lejönni a szerről :D

Hány grammot szlopál be egy éjjel? :D

van egy ilyen komplexusom, hogy minden új dolgot ki kell sikálni, BKV után fertőtlenítés meg hasonló marhaságok...

Anno Lacit is tisztára mostad még új korában? :D

Link to comment
Megosztás:

A pálinkás cumis dologba, meg ilyesmikbe van ám valami! Én esküszöm, hogy a Laci is így kezdte a pályafutását, és azóta se tud lejönni a szerről :D

Visszatérve a gyerekülésre: ígértem, hogy kipucolom egy kicsit, de se időm, se energiám nem volt rá, sajnálom (kényesen ügyelek arra, hogy az ígéreteimet betartsam, és ha valami miatt nem megy - általában ilyen nincs - akkor nagyon szégyellem magam. Majd valahogy lekompenzálom....) mondjuk azért nem volt koszos, csak egy pár órát volt a nappaliban, ahol cigi füst is előfordul (aztán áttettem a Makett szobájába, amit nem tettünk dohányzásra kijelölt hellyé, pedig mikor kisebb volt, még gondolkodtunk rajta :D ), és van egy ilyen komplexusom, hogy minden új dolgot ki kell sikálni, BKV után fertőtlenítés meg hasonló marhaságok...

Igazából ránéztem az ülésre és határozottan kijelentettem volna, hogy ez most jött az üzletből. VAgy egész éjjel pucoltad, mert olyan tiszta volt , mikor ideérkezett. :lol: Egy aprócska ragacsos izé volt csak a napellenzőjén. De meg mertem volna rá esküdni, hogy órákig suvickoltad, hogy ilyen szép legyen. :D De úgy látszik a Star Wars mániád materializálódott (ezt leírni is olyan nehéz , mint kimondani) , mert a Jedi mivoltod jóvoltából szerintem csak a tisztításra kellett gondolnod és kész. :( Ezt mostanában én is tudnám hasznosítani, mert miközben csücsülök a rattanfotelkémben és meglátom a porcicákat a parkettán, igencsak jól esne ha nem kellene feltápászkodni a felmosóért!! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tiu és Tiuné! :lol:

Fellelkesülve Zsuzsi önfeláldozásán, gondoltam én is összeszedek a régi topikokból ezt-azt... hát vazze... hihetetlen, hogy 2003-ban is már mennyi hülye volt ezen a fórumon, és az is hihetetlen, hogy ez szinte semmit nem változott... :lol:

Ezen még én is elcsodálkoztam... :(

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.