Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Veled is a kifli legyen mester :lol: (szerintem ezt rajtunk kívül nem sokan értik :))

Amúgy fenti hozzászólásod olyan erős képzavar, hogy csak egy jedi tudja kihámozni: star wars köszöntés update, valami kaja és a végére star trek :D és én nem tudom így tartani a kezem :lol:

Link to comment
Megosztás:

boldog nevnapot melinda utolag egy kicsit meg csuszva';de mostanra tudtam internethez jutni.ugy nezki hogy kezd ki alakulni az itteni let.udvozlom az othoniakat foleg a legifjabb mantast. kepeket kesobb rakok fel. de ami megdobbento van a szomszedban egy oreg b kadett kombi californiai :lol: :lol: udvozlettel sf-bol.

Link to comment
Megosztás:

Nem a kezed, csak az ujjaid kell! :lol:

:D jóvanna :D :lol:

Én tudom, de még nem jöttem rá hogy mi hasznát vehetném azon kívül hogy tudok köszönni Spock-nak. :lol: :lol:

:D :lol: :lol:

boldog nevnapot melinda utolag egy kicsit meg csuszva';de mostanra tudtam internethez jutni.ugy nezki hogy kezd ki alakulni az itteni let.udvozlom az othoniakat foleg a legifjabb mantast. kepeket kesobb rakok fel. de ami megdobbento van a szomszedban egy oreg b kadett kombi californiai :lol: :lol: udvozlettel sf-bol.

:) hol van az a sf? Sufni, vagy mi? :D üdvözlet a sufniból...? :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :) :D :D

egyébként, amikor a Makett még a hasamban volt, és otthon dekkoltam délelőtt és este is megnéztem péntekenként a Dallas-t, hátha napközben történt még valami :D az a meleg a várandósságban, hogy az ember olyankor olyan debil módon reagál le dolgokat, hogy ihaj :D én pl. volt, hogy sírtam a Dallas-on is miközben csokit majszoltam kovászos uborkával :lol: nektek pasiknak fogalmatok sincs, miből maradtok ki :D és nem is értitek, hogy az az anyahajó nagyságú bálna, akit a Greenpeace csak véletlenül nem dobott vissza a vízbe, mi a fenét bőg a csokis szájával úgy, hogy uborkadarabok esnek ki közben a szájából :lol:

Link to comment
Megosztás:

:lol: :lol: :) :D :D

egyébként, amikor a Makett még a hasamban volt, és otthon dekkoltam délelőtt és este is megnéztem péntekenként a Dallas-t, hátha napközben történt még valami :D az a meleg a várandósságban, hogy az ember olyankor olyan debil módon reagál le dolgokat, hogy ihaj :D én pl. volt, hogy sírtam a Dallas-on is miközben csokit majszoltam kovászos uborkával :lol: nektek pasiknak fogalmatok sincs, miből maradtok ki :D és nem is értitek, hogy az az anyahajó nagyságú bálna, akit a Greenpeace csak véletlenül nem dobott vissza a vízbe, mi a fenét bőg a csokis szájával úgy, hogy uborkadarabok esnek ki közben a szájából :lol:

"Csak az mondja, hogy a legfájdalmasabb dolog a szülés, aki még nem volt jó alaposan tökön rúgva." ®Nagy Bandó András

Link to comment
Megosztás:

hi san francisco reggel 8 ora van. plusz 18 cfok sut a napocska :)

Este 18:23, alig süt a nap, és plusz 23 fok :lol:

:lol: amúgy jól vagytok? Kicsit ijesztő, hogy ilyen szar nektek :D

Dagoba rendszer, Yoda kunyhója. Nem tudom, nappal van e vagy éjszaka, itt nincs ilyen. Itt csak az ERŐ van :D

NYERTEM!!!!!!!! :D

Link to comment
Megosztás:

boldog nevnapot melinda utolag egy kicsit meg csuszva';de mostanra tudtam internethez jutni.ugy nezki hogy kezd ki alakulni az itteni let.udvozlom az othoniakat foleg a legifjabb mantast. kepeket kesobb rakok fel. de ami megdobbento van a szomszedban egy oreg b kadett kombi californiai :) :lol: udvozlettel sf-bol.

Köszönöm szépen. A legifjabb mantás , már pakol és csinálja a kupit rendületlenül. :D Örülök,hogy jól vagytok és már várom ,hogy hazagyertek, legalább egy kicsit. VAn egy kicsi honvágy? :lol:

Link to comment
Megosztás:

munkalkodunk nezelodunk itt legalabb megbecsulnek. :lol: honvagy arra most nincs ido gondolkozni. sf_ twin peaks-mellet harom utcanyira.

na frankó, akkor kint vagy!! Örülök, hogy összejött! Legalább vannak hírek! Jaj mindgyá kiszúrta a szomszédban az öreg B Kadettet! :) Le se tagadhatod, hogy megszállott vagy! De nehogy aztán beújíts kint valami A Manatát, a végén kiderül, hogy a másik szomszédban meg az van! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.