Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Persze, hogy állítható belülről :D de előbb le kell húzni az ablakot, kitenni a kis kezed, és akkor belülről beállítod :D

Amúgy hibátlanul lehet benne látni, de azt is csak akkor, ha belenézel :lol:

Ááááá :lol: :lol: :) :D

Köszi a kimerítő választ. :D

Kár, pedig jól mutat.

Link to comment
Megosztás:

Persze, hogy állítható belülről :lol: de előbb le kell húzni az ablakot, kitenni a kis kezed, és akkor belülről beállítod :)

Amúgy hibátlanul lehet benne látni, de azt is csak akkor, ha belenézel :D

Végülis mondhatni full automata. :lol: AMúgy jól lehetne benne látni, ha a ponyva leszedésekor nem állítódna el mindkettő. Így én már csak a belsőt használom a forgalom ellenőrzésére, a két külsőt pedig a természetbúvárkodásra. :D

Link to comment
Megosztás:

Végülis mondhatni full automata. :lol: AMúgy jól lehetne benne látni, ha a ponyva leszedésekor nem állítódna el mindkettő. Így én már csak a belsőt használom a forgalom ellenőrzésére, a két külsőt pedig a természetbúvárkodásra. :D

Ha szőke lennél tudnád, hogy a belsőt sminkelésre kell használni :lol: :) :D

Link to comment
Megosztás:

Ááááá :lol: :lol: :) :D

Köszi a kimerítő választ. :lol:

Kár, pedig jól mutat.

De finnyás vagy :lol: így már nem is kell? :lol: lefogadom, hogy te azon is kiakadsz, ha a jeget a szélvédő belső részéről kell kaparnod... :lol:

én annyira lelkigazdag vagyok, hogy ma reggel például gyönyörködtem a jégvirágokban, amik a szélvédő belsején díszelegtek :D

Ha szőke lennél tudnád, hogy a belsőt sminkelésre kell használni :D :D :D

Neeeeeeeeeeeeeeeeeem... nem arra :lol: az arra való, hogy ha a fagyállós ronggyal törölnéd le a könnyeket, amit hókivakarás közben csalt ki szemedből a kósza fagyos téli szél, akkor bele tudjál nézni, hogy mennyire vörös a szemed, és hasonlítasz e már Alice Cooper-re :lol:

alice_cooper.jpg

Link to comment
Megosztás:

De finnyás vagy :D így már nem is kell? :D lefogadom, hogy te azon is kiakadsz, ha a jeget a szélvédő belső részéről kell kaparnod... :)

én annyira lelkigazdag vagyok, hogy ma reggel például gyönyörködtem a jégvirágokban, amik a szélvédő belsején díszelegtek :lol:

Dehogy kapargatom.

Rátolom a fűtést és megvárom míg leolvad. :lol:

Egyébként milyen árban mozognak ezek a tükrök? CSak balos.

Link to comment
Megosztás:

Már amikor van fűtésem. :D

Ha már felrakok akkor csakis gyárit.

Akkor az nem olcsó... most olcsó vagy gyári kell... tessék eldönteni! :lol: :D

Megaztán ha meg kell kérdezned az árát, akkor nem engedheted meg magadnak... :) :lol:

Én 2-t kérek akármelyikből is... :lol: :D aztán vki egy Mantát is hozzámvághat, hogy legyen mire feltenni :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Jól kezdődött az idei évem: Tegnap sima fogpikkálás közben szétesett a fogam, csak 1 kis oldala maradt meg. :) Így ma irány a fogorvos. Kaptam egy szurit, ami nem igazán hatott, majd megkaptam a másodikat is, de 45 perc váarkozás után is csak a nyelvem zsibbadt, de a szám széle nem, így azt hazudtam, hogy ott is jóó már, mert nem volt kedvem várni. Dokinéni megfogta a kis darabkát, megcsavarta én meg visítottam mint a lopott malac. :D Csavart rajta párat, majd egy laza-f@sza mozdulattal kitépte. Kezdtem örülni, hogy vége, majd közölte, hogy van még egy gyökér ami bent maradt. :) Próbálta kiscsipesszel, de nem ment, így maradt egy mini-húskampó szerú eszköz, amivel kikanyarította belőlem. Na itt azt hittem bepisilek, de hősiesen tűrtem. Majd még egy apró szilánkot is kipiszkált, de azt már nem éreztem, mert addigra hatott az injekció. Szóval most egy lukkal több van nekem, bibibíííí. :P De remélem hamar begyógyul, mert nem merek enni, inni is csak óvatosan. Szóval hajrá 2011! :D

Link to comment
Megosztás:

Szegény Melinda :D én nagyon együtt érzek veled.... :) de nyugi, pár hónap és behúzódik az új lukad :)

Mi jól eltemettük a szaros 2010et Tiuékkal, csak egy rohadt képet sem tudok feltölteni, pedig olyan retro parti volt, hogy beszarás :D

Link to comment
Megosztás:

Szegény Melinda :D én nagyon együtt érzek veled.... :) de nyugi, pár hónap és behúzódik az új lukad :D

Mi jól eltemettük a szaros 2010et Tiuékkal, csak egy rohadt képet sem tudok feltölteni, pedig olyan retro parti volt, hogy beszarás :P

Megvárjuk amíg előhívják a filmet. :)

Link to comment
Megosztás:

Szegény Melinda :D én nagyon együtt érzek veled.... :) de nyugi, pár hónap és behúzódik az új lukad :D

Mi jól eltemettük a szaros 2010et Tiuékkal, csak egy rohadt képet sem tudok feltölteni, pedig olyan retro parti volt, hogy beszarás :P

Itt van pár kép. :D :)

A minimum egy oldalas kommentet Neked kell megírni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.