Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hát szívesen mennék disznóvágásra az biztos :) az bejött nekem nagyon :D

De ide csak én vagyok hívva, meg hát amúgy is meg kell gondolnom mit csinálok, mert azt vettem észre, hogy mióta híre ment a dolognak, egy csomóan (mondjuk azok, akik pont nem ismernek annyira) rosszalló tekintettel húzzák közelebb magukhoz a férjeiket :D na mindegy is :)

Link to comment
Megosztás:

Hát szívesen mennék disznóvágásra az biztos :) az bejött nekem nagyon :D

De ide csak én vagyok hívva, meg hát amúgy is meg kell gondolnom mit csinálok, mert azt vettem észre, hogy mióta híre ment a dolognak, egy csomóan (mondjuk azok, akik pont nem ismernek annyira) rosszalló tekintettel húzzák közelebb magukhoz a férjeiket :D na mindegy is :)

Látod, vinnéd J0hnny-t és egyből ki is pletykálnának, hogy liliomtipró a srác :P :D

Link to comment
Megosztás:

Azért Hajni már 18 fölött van nem (igaz nem sokkal :D )? :)

Hm, tényleg? :D :D Én azért nem próbálkztam, mert fiatalkorúnak hittem :P :D :) :D

Bár ugye ha belegondolok az első opel találkozómra... mikor a Hajnit kerestem, Laci meg majdnem megölt, csak úgy heccből... meg Hajnit is :D ... "Ki ez a csávó? Honnan ismered? Mit akar tőled?" szal gyaníthattam volna :o :D

Link to comment
Megosztás:

Hm, és ez elég ok, hogy ne tudd magaddal vinni mint a partnered, vagy fiad, vagy lányod vagy mi? :D :D

Úúú mekkora story lenne, ha beadnánk, hogy a fia vagyok! :D :) :)

Vagy megborotválkozom rendessen és azt mondjuk a pasija és még csak 17 vagyok! :D :P :D

Na akkor aztán lenne rosszaló tekintet Hajni! :D :o :D

Link to comment
Megosztás:

Úúú mekkora story lenne, ha beadnánk, hogy a fia vagyok! :D :) :)

Vagy megborotválkozom rendessen és azt mondjuk a pasija és még csak 17 vagyok! :D :P :D

Na akkor aztán lenne rosszaló tekintet Hajni! :D :o :D

Mondjuk vki olyan is jó lenne, akiről elhiszi mindezt... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mondjuk vki olyan is jó lenne, akiről elhiszi mindezt... :) :D

Ha majdnem ugyanaz a társaság akiknél a kétezres blokk sztori volt, azok sztem be is nyelnék :) :D Márpedig esküvő ált leánybúcsú után van, szal a logikám szerint ugyanaz a társaság... :P

Link to comment
Megosztás:

Úúú mekkora story lenne, ha beadnánk, hogy a fia vagyok! :D :) :)

Vagy megborotválkozom rendessen és azt mondjuk a pasija és még csak 17 vagyok! :D :P :D

Na akkor aztán lenne rosszaló tekintet Hajni! :D :o :D

Bírnád mi? Te kis perverz :D Lassúzni anyuval stb :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ha majdnem ugyanaz a társaság akiknél a kétezres blokk sztori volt, azok sztem be is nyelnék :) :) Márpedig esküvő ált leánybúcsú után van, szal a logikám szerint ugyanaz a társaság... :D

Nálatok így volt? :P

Lehetsz te is a főszereplő,de akkor én kamerázom a kész átverést! :D

:D :o

Bírnád mi? Te kis perverz :D Lassúzni anyuval stb :D :D

Ágyban, párnák közt halni meg. :D

Link to comment
Megosztás:

Nálatok így volt? :D

Nem vágom... az esküvő a leánybúcsú után volt... hol itt a gond? Nem előbb az esküvő és utána leánybúcsú... :) :)

Anita leánybúcsúja 1-2 héttel az esküvő előtt volt... a legénybúcsúm meg 2 nappal előtte... jó szar is volt... tényleg - semmi élccel...:D

Link to comment
Megosztás:

:D betett nekem ez a lánybúcsú :) és hallod, még meg is kérdezi, hogy "felhasználtad a blokkot?" :D gondolom valamit becserélni, vagy visszavinni :P erre gondolhatott :D pfu... nagyon kemény a világ :)

Látod? Ezért nem barátkozok lányokkal jó pár éve. Teljesen máshol jár az eszük..... :D

Link to comment
Megosztás:

Bár ugye ha belegondolok az első opel találkozómra... mikor a Hajnit kerestem, Laci meg majdnem megölt, csak úgy heccből... meg Hajnit is ;) ... "Ki ez a csávó? Honnan ismered? Mit akar tőled?" szal gyaníthattam volna

:D tényleg így volt :P :D a barom :D :o

Úúú mekkora story lenne, ha beadnánk, hogy a fia vagyok! Vagy megborotválkozom rendessen és azt mondjuk a pasija és még csak 17 vagyok! Na akkor aztán lenne rosszaló tekintet Hajni!

:D lenyomjuk? :) :D de komolyan :P ez mekkora ;)

Lánybúcsú: egy jó sztori. nem. Kettő.

1. Tök kuss az asztalnál, a kakókat már megittuk, akármi. Na, mondom, ez a buli megdöglött.... síri csend, egyszer csak az egyik csaj megszólal bele a nagy büdös csendbe, hogy: valakinek a valakije, aki 35 éves (és nem én vagyok) lesz*pott egy 18évest a 17dik kerületben. :) Ezt nem értettem, de aztán kiderült, hogy azért ott, mert ott lakik. Ebből én egy két ismeretlenes egyenletet állítottam fel, és gyakorlatilag kikódoltam a DaVincit ;)

2. ugyanezt a csajt felhívta valami pasija, hogy nincs e kedve átugrani és lepippantani. A csaj átment, elvégezte a dolgát, majd decensen tartotta magát, és nem engedte, hogy a ######i letapizza, mert ő neki tartása van :D

Vazze... :D tartása... :D

Link to comment
Megosztás:

Lánybúcsú: egy jó sztori. nem. Kettő.

1. Tök kuss az asztalnál, a kakókat már megittuk, akármi. Na, mondom, ez a buli megdöglött.... síri csend, egyszer csak az egyik csaj megszólal bele a nagy büdös csendbe, hogy: valakinek a valakije, aki 35 éves (és nem én vagyok) lesz*pott egy 18évest a 17dik kerületben. :D Ezt nem értettem, de aztán kiderült, hogy azért ott, mert ott lakik. Ebből én egy két ismeretlenes egyenletet állítottam fel, és gyakorlatilag kikódoltam a DaVincit :P

2. ugyanezt a csajt felhívta valami pasija, hogy nincs e kedve átugrani és lepippantani. A csaj átment, elvégezte a dolgát, majd decensen tartotta magát, és nem engedte, hogy a ######i letapizza, mert ő neki tartása van :)

Vazze... :) tartása... :D

Fénykép, telefonszám? :D

Link to comment
Megosztás:

:D tényleg így volt :D :D a barom :D :lol:

:D lenyomjuk? :D :D de komolyan :D ez mekkora :D

Hát ugye vmire nagyon emlékszik az ember... Remélem azóta M. Ákos nem haragszik rám... mert nincs mire... de ez másik dolog. -_-

Léccilécci... tegyétek meg... kíváncsi vagyok a reagálásokra!! :) (is) :D :) :D

Jó, ennyi idősen csak megáll a térdén... :D

Hát a leírt példa alapján már meg :D :D... Amúgy nem értem a csávót.. ki a fene akar tapizni egy jó pipantás után?... begombolkozni, és irány a haverokkal piálni... :D

Link to comment
Megosztás:

Hát ugye vmire nagyon emlékszik az ember... Remélem azóta M. Ákos nem haragszik rám... mert nincs mire... de ez másik dolog. :D

:) annak meg mi baja volt? :D

Hja ehhez csak annyit, hogy fejjel lefelé nehéz nyelni... persze hogy tartania kell magát egyenesen míg le nem ér az "anyag" :lol: :D :D

:D micsoda tapasztalat :D

Link to comment
Megosztás:

:) annak meg mi baja volt? :D

:D micsoda tapasztalat :D

Majd egyszer személyesen elmesélem, de sztem - ha visszaemlékszel - akkor rájössz :D

Hja az, csak én piával próbáltam ki, ebből következtetek erre... De ha szted nem így van, cáfolj meg nyugodtan :D :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a pia szöveg most már csak szánalmas magyarázkodás :D

Valamelyik nap (az emlékezetes leánybúcsú utáni élménybeszámolómat követően) mentünk a kollégával céges bevásárlása és valami getva esőszerű hullott az égből.

A következő párbeszéd hangzott el:

Kolléga: - valami gec* esik az égből!

Én számat kitátva az év felé fordulva: - hol? Hol????

Kolléga: - és csodálkozol, hogy minden feleség közelebb húzza a párját, ha meglát téged?!

:D:D:D és ha belegondolok, akkor tényleg nem csoda :) pedig szerintem jó poén volt :D

Link to comment
Megosztás:

Ez a pia szöveg most már csak szánalmas magyarázkodás :D

Valamelyik nap (az emlékezetes leánybúcsú utáni élménybeszámolómat követően) mentünk a kollégával céges bevásárlása és valami getva esőszerű hullott az égből.

A következő párbeszéd hangzott el:

Kolléga: - valami gec* esik az égből!

Én számat kitátva az év felé fordulva: - hol? Hol????

Kolléga: - és csodálkozol, hogy minden feleség közelebb húzza a párját, ha meglát téged?!

:D:D:D és ha belegondolok, akkor tényleg nem csoda :) pedig szerintem jó poén volt :D

B@szki Hajni, ez nem semmi... mindig meg tudod lepni az embert :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.