Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

:lol: minden remény odaveszett... :lol: mert az oké, hogy a kínai cipőbe nájlonlankasztóval berohad a lábam, és olyan, mint valami ótvaros olcsó sajtos csipsz, de bakker még az is, hogy állítólag horkolok.... <_< áh.... :D tízes skálán négyes... így értékeltek a Makették... :D és akkor még pasizzak, mi... :) még nyomok egy vonalkódot a tangámra és igazán kapós leszek... :D horkolás... faxom... :D át kell értékelnem az eddigi hódolóim véleményét... már majdnem elhittem pedig... :D

Link to comment
Megosztás:

:lol: minden remény odaveszett... :lol: mert az oké, hogy a kínai cipőbe nájlonlankasztóval berohad a lábam, és olyan, mint valami ótvaros olcsó sajtos csipsz, de bakker még az is, hogy állítólag horkolok.... <_< áh.... :D tízes skálán négyes... így értékeltek a Makették... :D és akkor még pasizzak, mi... :) még nyomok egy vonalkódot a tangámra és igazán kapós leszek... :D horkolás... faxom... :D át kell értékelnem az eddigi hódolóim véleményét... már majdnem elhittem pedig... :D

Ne aggódj , állítólag én is horkolok. :D néha és keveset ,de néha visszahallom, mikor Sanyit piszkálom a horkolása miatt.

Amúgy otthon vagy jövő szombaton? Nem a horkolásodat akarjuk hallgatni, de úgy néz ki felugrunk Pestre pár vaterás cuccért és beugranánk meglátogatni. :lol: Ha nem zavarunk. Legutóbb is terhesen mentem, most is. Remélem a harmadik látogatásunkkor végre nem lesz bébi a hasamban. :)

Link to comment
Megosztás:

:lol: minden remény odaveszett... :lol: mert az oké, hogy a kínai cipőbe nájlonlankasztóval berohad a lábam, és olyan, mint valami ótvaros olcsó sajtos csipsz, de bakker még az is, hogy állítólag horkolok.... <_< áh.... :D tízes skálán négyes... így értékeltek a Makették... :D és akkor még pasizzak, mi... :) még nyomok egy vonalkódot a tangámra és igazán kapós leszek... :D horkolás... faxom... :D át kell értékelnem az eddigi hódolóim véleményét... már majdnem elhittem pedig... :D

A helyedben én nem a Makett-ék értékelését venném alapul :) , vagy Őket akarod elcsábítani? :D

Horkolásról csak annyit, általában a hapsik jobban horkolnak. :lol: Ja, és ha alszunk, akkor alszunk, nem hallgatózunk.

(el)hinni márpedig kell. B) :)

Link to comment
Megosztás:

Ne aggódj , állítólag én is horkolok. :D néha és keveset ,de néha visszahallom, mikor Sanyit piszkálom a horkolása miatt.

Amúgy otthon vagy jövő szombaton? Nem a horkolásodat akarjuk hallgatni, de úgy néz ki felugrunk Pestre pár vaterás cuccért és beugranánk meglátogatni. :) Ha nem zavarunk. Legutóbb is terhesen mentem, most is. Remélem a harmadik látogatásunkkor végre nem lesz bébi a hasamban. :D

Ha erre jártok, akkor itthon leszek és kész! :D de gyereket hozzatok ám! És nem csak hasban :lol:

Na ezt vesézd má ki kicsikét! :lol:

J0hnny... én azt hittem, hogy a lábszagnál, a horkolásnál és a beszarásnál fogsz fennakadni, erre meg holmi hódolóknál vagy megakadva :D <_< ők nem tudják ám, hogy mit írtam ide :D azt hiszik, merő eleganciából nem veszem le a csizmám :lol: az alvási szokásaimról még nem tud egyik sem, de akkor is majd azt hiszik, hogy azért nem alszom, mert az ördög soha nem alszik :)

Van egy ismerősöm, aki 18 évesen tudta meg, hogy a nők is szarnak. Addig ő a nőket valami tündéri teremtményként kezelte, aki beragyogják isteni lényüknél fogva a férfi ember mindennapját - de miután szembesítették a zord valósággal, két napig maga elé bámulva ült totális depresszióban :)

Készülő könyvemben (igen, lassan véget ér az alkotói válság és levarrom a fennmaradt 10%ot is :D ) egy rövid snittet szentelek arra, hogy lerántsam a leplet azokról a nőkről, akikre általában áll a pasik répája: ha másért nem, hát azért, hogy tudják, hogyan érik el az áhított szívdöglesztő testalkatot B)

Link to comment
Megosztás:

J0hnny... én azt hittem, hogy a lábszagnál, a horkolásnál és a beszarásnál fogsz fennakadni, erre meg holmi hódolóknál vagy megakadva :D <_< ők nem tudják ám, hogy mit írtam ide :D azt hiszik, merő eleganciából nem veszem le a csizmám :D az alvási szokásaimról még nem tud egyik sem, de akkor is majd azt hiszik, hogy azért nem alszom, mert az ördög soha nem alszik :D

Van egy ismerősöm, aki 18 évesen tudta meg, hogy a nők is szarnak. Addig ő a nőket valami tündéri teremtményként kezelte, aki beragyogják isteni lényüknél fogva a férfi ember mindennapját - de miután szembesítették a zord valósággal, két napig maga elé bámulva ült totális depresszióban :lol:

Készülő könyvemben (igen, lassan véget ér az alkotói válság és levarrom a fennmaradt 10%ot is :) ) egy rövid snittet szentelek arra, hogy lerántsam a leplet azokról a nőkről, akikre általában áll a pasik répája: ha másért nem, hát azért, hogy tudják, hogyan érik el az áhított szívdöglesztő testalkatot :lol:

...én már semmitől nem undorodom: szeretem a nőket! :D

Link to comment
Megosztás:

Ha erre jártok, akkor itthon leszek és kész! :D de gyereket hozzatok ám! És nem csak hasban :D

J0hnny... én azt hittem, hogy a lábszagnál, a horkolásnál és a beszarásnál fogsz fennakadni, erre meg holmi hódolóknál vagy megakadva :D <_< ők nem tudják ám, hogy mit írtam ide :D azt hiszik, merő eleganciából nem veszem le a csizmám :lol: az alvási szokásaimról még nem tud egyik sem, de akkor is majd azt hiszik, hogy azért nem alszom, mert az ördög soha nem alszik :lol:

Van egy ismerősöm, aki 18 évesen tudta meg, hogy a nők is szarnak. Addig ő a nőket valami tündéri teremtményként kezelte, aki beragyogják isteni lényüknél fogva a férfi ember mindennapját - de miután szembesítették a zord valósággal, két napig maga elé bámulva ült totális depresszióban :D

Készülő könyvemben (igen, lassan véget ér az alkotói válság és levarrom a fennmaradt 10%ot is :D ) egy rövid snittet szentelek arra, hogy lerántsam a leplet azokról a nőkről, akikre általában áll a pasik répája: ha másért nem, hát azért, hogy tudják, hogyan érik el az áhított szívdöglesztő testalkatot :lol:

Hát a babát nem visszük. Nem lenne kényelmes neki egész nap a cégesautóban zötykölődni. De vadkerten látni fogod, oda visszük.

ÉS légyszi ne terjeszd , hogy a nők is pukiznak és egyéb dolgokat csinálnak. Tudod mennyi év munkája van nekem abban,hogy Sanyival elhitessem, hogy a nők soha...... :)

Link to comment
Megosztás:

Akkor szólok,hogy 99%, hogy megyünk szombaton. Nem tom mikor. Fel kell pakolnunk egy sarokkádat a IV .kerben, egy sütőt a XVII kerben és egy üvegmosdót Fehérvárcsurgón . De már kora reggel indulunk, HA pénteken megjön a fizu!! :D

A IV. ker itt van mellettem és rajtam kell átmenni a XVIIbe (mondjuk ez nem igaz, nem is tudom miért mondom...) <_<

Na mindegy! Gyertek, ha csak 10 percre is! :) Olyan szép kismama voltál elsőre is, biztos most iz az vagy :D és erről meg karok győződni :D

Link to comment
Megosztás:

Melinda ne mán! :lol:

Szombat délelőtt nem leszek otthon! :D

Most hasított belém a felismerés.... 10re a Keletinél kell lennem egy megbeszélésen, és délnél hamarabb nem jutok haza... :D

Nekem a számom még a régi (azt nem vitte magával a Laci ;)), szóval majd egyezkedjünk már, hogy mi hogy lesz - gondolom nektek nehezebb azért összeegyeztetni az útvonalat...

Amúgy meg: korrekt világmegváltásra készülünk :) ahogy Viktor barátom mondta: "Hajni, mi már lefogtuk a világ csuklóján a pulzust, tudjuk a diagnózist - már csak oda kellene baszni" :D

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, ha nem leszel otthon délelőtt. Kora reggel elindulunk és Fehérváron kezdjük a cuccok gyüjtését. Későb megyünk Pestre és ha mindent összeszedtünk akkor megebédelünk és utána megyünk téged zavarni. Így nem kell sietnünk,a cuccok miatt. És nyugodtan leülhetünk kicsit nálad. Majd egyeztetünk :D

Link to comment
Megosztás:

Nem baj, ha nem leszel otthon délelőtt. Kora reggel elindulunk és Fehérváron kezdjük a cuccok gyüjtését. Későb megyünk Pestre és ha mindent összeszedtünk akkor megebédelünk és utána megyünk téged zavarni. Így nem kell sietnünk,a cuccok miatt. És nyugodtan leülhetünk kicsit nálad. Majd egyeztetünk :)

oke :D délre otthon leszek, és anyukámat is hazaengedik látogatóba :lol: királyság :D

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a Pesti kiruccanás is, bár a céges furgon ülése sajna nem dönthető hátra mint a mantáé, ezért mire hazaértünk úgy ültem , mint aki karót nyelt. :D

Hajniékat is jó volt újra látni és remélem azóta is minden rendben van a családdal !!!

A házikolbász remélhetőleg fincsi volt, garantáltan HÁZI és nemrégen még röfögött, szóval nem Lengyel hús. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Megvolt a Pesti kiruccanás is, bár a céges furgon ülése sajna nem dönthető hátra mint a mantáé, ezért mire hazaértünk úgy ültem , mint aki karót nyelt. :lol:

Hajniékat is jó volt újra látni és remélem azóta is minden rendben van a családdal !!!

A házikolbász remélhetőleg fincsi volt, garantáltan HÁZI és nemrégen még röfögött, szóval nem Lengyel hús. :D

Melinda! :D A kolbászotok olyan finom, hogy az már külön gasztronómiai fogalom! :D

Annak, aki jól viselkedett, engedélyeztem egy sziput a zacsiból :D nagyon fincsi tényleg, tiszta husi, jó száraz és a füstölése is kiváló. :D

El kell mondanom, hogy Melinda másodszorra is kifejezetten csinos kismama - el is gondolkodtam, hogy Rubint Réka lehet nagyra a seggével, de azért van más kismama is, aki büszke lehet hátsó fertájára :D röviden: Melindának jó a segge :D

De! Nem buzultam be vagy ilyesmi ;)

Örülök, hogy bejöttetek :) jót dumcsiztunk ;) és "ne káráljá má' :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.