Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

A manta feltámasztását kb. 2006ban már tervezték (legalábbis akkor olvastam már róla) - akkor is valami szánalom conceptben gondolkodtak. Az meg tényleg röhej, hogy nincs padlólemez ;) az én mantám alatt sem volt, mert kirohadt, de itthon is meg lehetett oldani, nehogy egy gyárban ;)

Link to comment
Megosztás:

Ben Kenobi nem volt Vader tanítványa, hanem pont fordítva - de ezt mindenki tudja, aztán meg is néztem, csak félre fordították. Ez megnyugtat! Nem szerettem volna, ha ezt a remek érvelést hiteltelenné teszik egy ilyen hibával :lol:

Valójában tényleg arról van szó, hogy a egész hivatalos sztori mögött nagyon súlyos manipulálások vannak, és az egész a kisemberek megvezetéséről, kizsákmányolásáról szól!

Erre bizonyíték ez a kép is, ide vezetett ez az egész:

1320066837-kJam0X.jpg

Mindig az egyszerű, hétköznapi emberek szívják meg... mindig... :lol:

Válaszd Te is az ébredést, a valóságot és nem a tudatlan álmodást, tapasztald meg magad, hogy milyen mély a nyúl ürege! Ha elegen felébredünk, akkor ki is mászhatunk belőle! Csak a bárányok hallgatnak, válj ki a nyájból és hallasd a hangodat, terjeszd az Igazságot! Csatlakozz a "Halálcsillag Igazsága" mozgalomhoz!

A nyúl ürege krva mély... :lol:

:lol: azt hisszük, hogy az egyik dolognak köze nincs a másikhoz... közben pedig kurvájul de nagyon is!!!! ;) engem sem vezet már meg senki sose többet! ;) az, hogy a fent említett könyv szakértő elemzője, tanácsadója, társszerzője és támogatója voltam, na, az egy dolog... de vannak itt még titkok...

például, hogy miért van a Mississippi-ben 4S, 4I, 2P - de csak egyetlen egy M????????????????? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ben Kenobi nem volt Vader tanítványa, hanem pont fordítva - de ezt mindenki tudja, aztán meg is néztem, csak félre fordították. Ez megnyugtat! Nem szerettem volna, ha ezt a remek érvelést hiteltelenné teszik egy ilyen hibával ;)

...

"...Ben Kenobival is találkoztak, akinek Vader tanítványa volt."

Link to comment
Megosztás:

Akkor az. ;) én csak angolul tudok, héberül elmondok kb. egy mondatot, meg oroszul tudom a lekváros palacsintát, a télapót és egy szép dal első két sorát valami táncoló mákról meg répáról ;)

A jó öreg Gyed Maróz... :lol:

Ja, és a Sznyegúrocska kísérgeti.

Na egy kis retro oroszóra mindenkinek!

Tancevala repka c makom

a petruska sz pamidorom

a regyiszka ugyivila

kak petruska tancevala

Vagy valami hasonló...

És még a nagy kedvenc, a Tyérem tyirimók...

Link to comment
Megosztás:

Ezt majd szeretnénk hallani. Évzárón előadod?

Vagy baj lesz abból ha mikrofont adunk a kezedbe? :lol:

ha nem nyeles az a mikrofon úgy nyilvánosan... ;)

És tényleg csak az első két sort tudom :lol: viszont le tudok modellezni egy rövid mondókát valami nyúlról, aki menekül egy vadász elől de az öreglány befogadja. Ez mondjuk magyarul van, de lemutogatom a show-műsort mellé :lol:

Érdekes, hogy mennyire de nagyon sok kreatív dolgot tudok, és valahogy mégse érdekel sokakat ;)

Rá fogok menni egy továbbképzésre, ahol a háromszögtáncot tanulom meg

:lol:

:lol:
Link to comment
Megosztás:

Beteg lettem! ;) És hánytam is! ;) ami nagyon meglepett, mert én nem vagyok hányós.... :lol:

Ilyen volt az egész, csak én egyedül voltam, és szerencsémre a Makett sem hányt mellém - csak annyit mondott másnap, hogy "anya, nagyon tudsz hányni" :lol:

Aztán megbeszéltük, hogy hányni vagy fosikázni jobb - de aztán döntetlenbe egyeztünk meg. Az viszont biztos, hogy a kettő együtt halálos :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beteg lettem! ;) És hánytam is! ;) ami nagyon meglepett, mert én nem vagyok hányós.... :lol:

Ilyen volt az egész, csak én egyedül voltam, és szerencsémre a Makett sem hányt mellém - csak annyit mondott másnap, hogy "anya, nagyon tudsz hányni" :lol:

Aztán megbeszéltük, hogy hányni vagy fosikázni jobb - de aztán döntetlenbe egyeztünk meg. Az viszont biztos, hogy a kettő együtt halálos :lol:

Ki kér pacalt? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beteg lettem! ;) És hánytam is! ;) ami nagyon meglepett, mert én nem vagyok hányós.... :lol:

Ilyen volt az egész, csak én egyedül voltam, és szerencsémre a Makett sem hányt mellém - csak annyit mondott másnap, hogy "anya, nagyon tudsz hányni" :lol:

Aztán megbeszéltük, hogy hányni vagy fosikázni jobb - de aztán döntetlenbe egyeztünk meg. Az viszont biztos, hogy a kettő együtt halálos :lol:

Húúú vazze!

BROÁF és TROTTY egyszerre! Az tényleg killer. De van ellene gyógyszer: a pacal! :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Beteg lettem! ;) És hánytam is! ;) ami nagyon meglepett, mert én nem vagyok hányós.... :lol:

Ilyen volt az egész, csak én egyedül voltam, és szerencsémre a Makett sem hányt mellém - csak annyit mondott másnap, hogy "anya, nagyon tudsz hányni" :lol:

Aztán megbeszéltük, hogy hányni vagy fosikázni jobb - de aztán döntetlenbe egyeztünk meg. Az viszont biztos, hogy a kettő együtt halálos :lol:

Kéthete detto. Hányás hasmenés vasárnapi kezdéssel és szerdán tudtam menni legközelebb melóba. Második nap már száraz kekszet tudtam nyammogni. Mitmondjak halálos volt!

Ja és ha mindez nem elég, egyszerre a feleségemmel estünk bele. Gyerek szerencsére kimaradt belőle. Mindenkinek volt egy lavórja és úgy futott wcre, mert nem lehetett tudni, alul vagy felül. KIRÁLY!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.