Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

Hát igaz ,hogy halódnak a mantások, pláne erre, mert Csabi barátunk után,most egy igazi őrült szegedi veterán adja fel a mantázást és ad el minden kincset a napokban, Mi kitartunk, bár a lottószámokat jósolnád meg ilyen frankón, mint azt , hogy írjunk már történéseket és problémákat a kocsikkal kapcsoladban.....írok is:

szakmai tanács kellene hozzáértő és főleg rutinos (mert egyenlőre én kiestem a rutinból majd 2 év kihagyás után) mantásoktól

Probléma:

1: Mona behalt október 15.-én

2: beindul , majd dadogva leáll

3: utána nem indul, vagy beindul pár hörgés erejéig

4: légtömegmérő vehemensen kattog (néha, de akkor nagyon)

próbálkozások:

1: compi kicserélve

2: trafó cserélve

3: tirisztor cserélve

4: AC megy

5: szikra van

van valakinek egyéb ötlete? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tiédet fogja nyúzni vagy lesz neki saját ?

Mocsok te meg miért nem vagy klubtag ?

Hát igazából én építenék neki egy mantát, amin fényezés előtt gyakorolhat - de legutóbb nem volt elragadtatva az ötlettől, mert beparáztatták, hogy sok lesz az neki. De amit akarok építeni, az egy 2,2es, szóval van benne némi igazság :D aztán lehet, hogyha az kész, akor mehet az enyémmel, mert azt is meg kell csinálni. Örülnék, ha mantázna, de nem fogom ráerőltetni :icon13: ha nem akar mantát, akkor nem az lesz neki, és vár abban a boldog tudatban, hogy egy másik autó csak a sokadi lehet a sorban :D

Mocsok meg azért nem klubtag, mert túl sokat mondják neki. Ő így lázad :D Meg úgy, hogy nem vesz néha levegőt :D áh, nem ez nem igaz, lélgezik rendesen :D legalábbis remélem, ma még nem beszéltem vele :devlish:

Oldalborda! :devlish:

Jah :D tulképp ja... jó maca, mi? :D

Most húztál ki 5 ezer Ft-ot a mote zsebéből...nem lesz így frontera ülésrenoválás :lol:

Ne aggódj, mert én meg évekig duplán fizettem, ha úgy veszem, hogy az oldalborda jog nem volt felhasználva :icon13: meg amúgy tavaly év végén is iránytottam vagy két embert ide, akik vettek valami alkatrészt nálunk, dumáltunk és tök érdekes ám, amiket az emberek mondanak a klubbokról, meg találkozókról :D akikkel én beszéltem, nem voltak túl nagy véleménnyel bizonyos dolgokról - de megdöbbennél, hogy milyen jó hírünk van és mennyire nyitottak :D sokan (ezt úgy mondom, hogy akivel beszéltem, meg a haverjai, meg az uncsitesó régi szobatárs stb.) azért nem mennek találkozókra, mert más klubboknál rossz volt a tapasztalatuk stb.

Bár ha így folytatják, és eddig is az volt a szöveg, hogy messze van a tali, meg sokba kerül a benzin, akkor szerintem idén tényleg csak a legelvetemültebbek fognak találkozókra járni B)

Link to comment
Megosztás:

Hát igaz ,hogy halódnak a mantások, pláne erre, mert Csabi barátunk után,most egy igazi őrült szegedi veterán adja fel a mantázást és ad el minden kincset a napokban, Mi kitartunk, bár a lottószámokat jósolnád meg ilyen frankón, mint azt , hogy írjunk már történéseket és problémákat a kocsikkal kapcsoladban.....írok is:

szakmai tanács kellene hozzáértő és főleg rutinos (mert egyenlőre én kiestem a rutinból majd 2 év kihagyás után) mantásoktól

Probléma:

1: Mona behalt október 15.-én

2: beindul , majd dadogva leáll

3: utána nem indul, vagy beindul pár hörgés erejéig

4: légtömegmérő vehemensen kattog (néha, de akkor nagyon)

próbálkozások:

1: compi kicserélve

2: trafó cserélve

3: tirisztor cserélve

4: AC megy

5: szikra van

van valakinek egyéb ötlete? :lol:

Szerintem arra a szegedi mantára Mocsok tett ajánlatot...

Te! Jól vannak összekötve Monában a dolgok? Tuti fisz###### baja van....

Hogy vannak a kis mantás gyerekek? :D

Link to comment
Megosztás:

Szerintem arra a szegedi mantára Mocsok tett ajánlatot...

Te! Jól vannak összekötve Monában a dolgok? Tuti fisz###### baja van....

Hogy vannak a kis mantás gyerekek? :devlish:

ma már a légtömegmérőt is kicseréltük és ugyanaz a tünete , mint eddig. na holnapután megint meglessük.

A gyerekek jól vannak. Apropó Jázmin kinőtte a kis recarot. a nagy téli gúnyában, szegényke így néz ki benne.Ez novemberi kép, azóta a csajszi csak vállasodott. Meghirdetem a napokban, de ha valakinek pont ilyen kellene akkor írjon, mielőtt más viszi el. :D

Mármint nem a gyereket, hanem az ülést. A gyerek nem képezi az ülés részét, nem tartozék és nem gratis. :lol:

Link to comment
Megosztás:

csbcs :icon13: :icon13: :D

azóta a mellbimbóit csak neked tartogatja :D szerintem halála után formalinos üveegben te kapod a bimbiket és remélem én a többit :D nem mintha ki akarám végezni vagy valami :devlish: juj, ez nagyon hülye poén volt... :D

ma már a légtömegmérőt is kicseréltük és ugyanaz a tünete , mint eddig. na holnapután megint meglessük.

A gyerekek jól vannak. Apropó Jázmin kinőtte a kis recarot. a nagy téli gúnyában, szegényke így néz ki benne.Ez novemberi kép, azóta a csajszi csak vállasodott. Meghirdetem a napokban, de ha valakinek pont ilyen kellene akkor írjon, mielőtt más viszi el. B)

Mármint nem a gyereket, hanem az ülést. A gyerek nem képezi az ülés részét, nem tartozék és nem gratis. :lol:

Már nyomtam a válasz gpmbott, hogy lecsapok a gyerekre, aztán láttam, hogy ismered már a reakciókat és idejekorán megelőztél :D

Te ez a leány is tiszta apja.... :devlish: az anyjuk tuti, hogy te vagy???? Nem a Sanyi csinálta egyedül? :D

Link to comment
Megosztás:

azóta a mellbimbóit csak neked tartogatja :devlish: szerintem halála után formalinos üveegben te kapod a bimbiket és remélem én a többit :devlish: nem mintha ki akarám végezni vagy valami :D juj, ez nagyon hülye poén volt... :lol:

Még mindig nem adtad meg a dílered számát... :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Figyi, ez olyan dolog, hogy egyszer Viktor (nem Orbán - hanem Petra keresztapja) barátommal megbeszéltük, hogy mi nem azért iszunk, hogy hangulatba jöjjünk, hanem azért, hogy az alapállapotban fennálló hangulatunkat leredukáljuk az átlag piások szintjére :devlish:

Így van ez a droggal is... ha élnénk vele, csak azért kéne, hogy normális emberré váljunk :icon13:

Petra például múltkor közölte, hogy "anya, te már rég leszoktál a dohányzásról, csak még nem tudod elfogadni" :icon13:

Szóval mi így működünk fordítva :D

Áhh... Mocsok tudna erről mesélni... :devlish: egyszer közölte, hogy nálunk lenni pár napig olyan, mintha burleszkben lenne... :D

A késeim sem merte megélezni - egyet megélezett, hogy mégse bottal vágjunk (azzal el is nyiháltam tegnap a kezem), de a többit nem mertem nehogy bajunk essen B) vagy félt, hogy lemetszem a bimbaját és neked adom...? :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Érdekes lett az új fórum. Mire megszoktam a régit , itt az új. De ezzel is tuti meglesz a bajom.

Amúgy Tas és kedves párja elvittél a recaro gyerekülésünket. :shame: kicsit sajnálom, de úgyis csak kerülgettem volna évekig, nameg a padláson porosodott volna. ÍGy legalább jó helyre került. Remélem a kis Hunornak is tetszeni fog. :smartass: Sajnos nem az új kéróban fogadtuk a vendégeket, hanem az ideiglenes óvóhelyünkön (a garázslakásban) :) de majd legközelebb.

Használjátok egészséggel !!!!!!

Link to comment
Megosztás:

Lemaradtam mint a borravaló ? Tas és a gyerekülés ? :)

LEhet , hogy magának vette? :omg: erre nem is gondoltam . :w00t:

Amúgy SAnyi az új fórumnak köszönhetően rájött,hogy férfi vagyok!!!!!! És ezen ő nem is tud változtani. Én viszont szeretnék egy nemváltoztató műtétet. NŐ akarok lenni, legalábbis a képem alatti kiírást erre változtatni! Ezt hogyan tehetem meg? Mert ott férfi vagyok. eddig fel se tűnt. Az előző fórumon nem volt ilyen beállítás. Bár igaz....haladni kell a korral. A mai világban a nagycicis, bombázó Juliska se biztos, hogy nem Jancsi. :lipssealed:

Link to comment
Megosztás:

LEhet , hogy magának vette? :omg: erre nem is gondoltam . :w00t:

Amúgy SAnyi az új fórumnak köszönhetően rájött,hogy férfi vagyok!!!!!! És ezen ő nem is tud változtani. Én viszont szeretnék egy nemváltoztató műtétet. NŐ akarok lenni, legalábbis a képem alatti kiírást erre változtatni! Ezt hogyan tehetem meg? Mert ott férfi vagyok. eddig fel se tűnt. Az előző fórumon nem volt ilyen beállítás. Bár igaz....haladni kell a korral. A mai világban a nagycicis, bombázó Juliska se biztos, hogy nem Jancsi. :lipssealed:

Bemész a "Beállításaim" menüpontba (bal felül ahol a neved jelenik meg arra kattintasz és ha lenyílik akkor ott találod), és a "Profile information"-nál átállítod.

hogy lehet hozzászólást törölni? Kicsit belekavarodtam az írásba és újra hozzászóltam. :omg: Ja és még mindig nem tudok egy hozzászóláson belül több embertől idézni.

Megnyomod azt a bizonyos "Multidézés" gombot minden olyan hozzászólás jobb alsó sarkában amelyiket idézni szeretnél, és a képernyö jobb alsó sarkában megjelenik egy "Válasz 2 idézett hozzászólásra" feliratú gomb (ill. az a szám amennyi hozzászólást idézel). Ha azt megnyomod, akkor bejönnek a hozzászólások az Új válaszba. (ha mégsem a kijelölt hozzászólást akarod idézni, akkor megnyomod még1x a "Multidézés" gombot és a kijelölés megszűnik)

Link to comment
Megosztás:

LEhet , hogy magának vette? :omg: erre nem is gondoltam . :w00t:

Amúgy SAnyi az új fórumnak köszönhetően rájött,hogy férfi vagyok!!!!!! És ezen ő nem is tud változtani. Én viszont szeretnék egy nemváltoztató műtétet. NŐ akarok lenni, legalábbis a képem alatti kiírást erre változtatni! Ezt hogyan tehetem meg? Mert ott férfi vagyok. eddig fel se tűnt. Az előző fórumon nem volt ilyen beállítás. Bár igaz....haladni kell a korral. A mai világban a nagycicis, bombázó Juliska se biztos, hogy nem Jancsi. :lipssealed:

megoldottam, ha nem gond ;)

Link to comment
Megosztás:

Höhöjjj :)

jelentem már meg is szoktam az új fórumot, tetszik :)

Igen Gelko, lemaradtál :D április végén lesz apuka Tasból (már úgy kézzelfoghatóan) (illetve most is lehet kézzel fogni a Tast, de a gyerek csak akkor lesz kézzel fogható):) kismamát csekkoltam a hétvégén, szépen gömbölyödik hasában a kis Hunorral.

(áhh, jók a szmájlik - kézre esik )

Melinda! Majdnem meglátogattunk titeket is... akartunk menni felétek mantát nézni, de nem ért rá az autómutogató, szóval így nem mentünk, de azért tényleg majdnem mentünk... na, majd legközelebb, úgyse láttam még élőben a kis Jázmint...

Mantán meg volt a nagy karbantartás (hűtő, fék, amit akarsz minden...), 8 liter alatt eszik, szóval nagy a béke-bódottság!

Jöttem hazafelé át a városon, és komolyan úgy éreztem magam, mint valami gazdagok felvonulásán :D csak azért kellett megállni, mert néha volt piros lámpa, és egyébként hibátlan volt... mondjuk nem tudom, mi lesz ennek a vége, az autós úgysem fog kiszállni az autóból, még ilyen benzinárak mellett sem - főleg, hogy én kiszámoltam, hogyha nem autóval járnék, és mindenhol lukasztanék jegyet, akkor is sokkal drágább lenne tömegközlekedni, mint kocsival, ha bérletet veszek, akkor is...

Az a baj, hogy ugye a klub színeii alatt nem lehet semmi tiltakozóst csinálni (bár azt is leszarnák, pedig reklámnak jó lenne...), de azért ... hát nem tom.......

(bakker... nem lehet több szmájlit berakni.... hogyan érzékeltessem így a hangulatomat.. jelek nélkül... juj... bakker... egyet sem enged berakni, vagy mi??? Meddig csökkentsem...?)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.