Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

X - csevegés


manta

Recommended Posts

egyébként a romék is buknak rá :lol: meg az omegákra is :lol: hmm :lol: ez sok mindent megmagyaráz... és el is gondolkodtat :lol:

Na, akkor probléma megoldva. Roméknak el kell passzolni a már menthetetlen, szakadt szar Omegákat, az árából meg meg lehet tartani a Mantát, vagy lehet törleszteni a motorhitelt, felnihitelt az egész nyári fesztiválozás után :P

...hogy még a gyíkos Stafan (aki valójában Boriboje Surdilovics, C3PO és még ki tudja ki mindenki egy személyben :D) is tudja, miért volt a Sivatagi Vihar :D

Azért Surda polgári nevét már illene rendesen megtanulni leírni E ;) :D :D

Ja, amúgy leszedtem a Forró szelet DVD-n. Még nem volt időm megnézni, mert teljes embert igénylő koncentrációt igényel a tananyag, nem csak úgy ukk-mukk-fukk ebéd utáni pihi közben megnézni... :D

Link to comment
Megosztás:

:lol:

Na, akkor probléma megoldva. Roméknak el kell passzolni a már menthetetlen, szakadt szar Omegákat, az árából meg meg lehet tartani a Mantát, vagy lehet törleszteni a motorhitelt, felnihitelt az egész nyári fesztiválozás után :lol:

Azért Surda polgári nevét már illene rendesen megtanulni leírni E :D :D :lol:

Ja, amúgy leszedtem a Forró szelet DVD-n. Még nem volt időm megnézni, mert teljes embert igénylő koncentrációt igényel a tananyag, nem csak úgy ukk-mukk-fukk ebéd utáni pihi közben megnézni... :P

Mondjuk ekezet nelkül :BORIVOJE SURDILOVIC----------Vagyis a szinesz:LJUBISA SAMARDZIC :lol: :D :D

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
-_- hello evribodri :rolleyes:

akadt egy kis problémám a flukszuskondenzátorral, de már asszem megoldottam <_<

Köszönöm a kérdést, itt vagyok, és hogy ne kelljen százszor elmondanom, hogy mi volt, így írtam egy potom öt oldalas szösszenetet hányattatásaimról:

Itt találjátok

:D

huh, nem semmi kis írás.

azért vigyázz magadra Hajni!

Link to comment
Megosztás:

B) hello evribodri :rolleyes:

akadt egy kis problémám a flukszuskondenzátorral, de már asszem megoldottam <_<

Köszönöm a kérdést, itt vagyok, és hogy ne kelljen százszor elmondanom, hogy mi volt, így írtam egy potom öt oldalas szösszenetet hányattatásaimról:

Itt találjátok

:D

Drága mostoha anyám!

Követelem,hogy adjál ki könyvet!De komolyan.Végig olvastam az írásod,néhol sírtam,néhol könnyesre röhögtem magam.

Ennek a kezelésnek annyi értelme volt, hogy még ma is csonttal a számban rohanok, ha a szomszéd kerületben megfújnak egy kutyasípot.

Már tudom mit veszek Lacinak karira,ajiba: sípot! -_-

U.i.: tavaly elment nagyapám,végigjártuk vele a kórházat,mentőt stb,azóta én rettegek ha beteg vagyok,egy megyei kórház úgy néz ma ki,hogy félek bemenni...nyáron egy nap 500km autózás után,persze tövig letekert ablakkal megfájdult a fülem és zúgott,azt se tudtam hirtelen hova menjek,főleg egy idegen városban...szerencsére másnapra elmúlt.

Link to comment
Megosztás:

Kemény az élet, de meggyógyulok, ha bele döglök is :D

Nem lesz itt gond, annak ellenére, hogy a háziorvos szerint igenis komoly bajom van, szóval még MRt is akar... hát nem tom... inkább este átnézek a vajákos talpmasszőrhöz, és elmegyek még egyszer a csontkovácshoz. Ott legalább javultam...

A melóhelyet meg leszarom, úgyis van egy kollegám, akit utálok, mert baszik elintézni a táppénzem, pedig az ő dolga. Vissza sem megyek még, nehogy megverjem... :rolleyes: bár papírom van róla, hogy kettyent vagyok, szóval az enyhítő körülmény lehet egy gyilkosságnál -_-

Amíg itthon dekkolok, hogy igazoltan is egészséges legyek (eddig ennyit tudtunk meg: egészséges vagyok, jól működök, stb.), szóval addig még lehet, hogy egy könyvet is írok...

Aztán ha már ki lesz nyomtatva, mindenki azt kapja ajándékba minden alkalomra kb. tíz évig. B)

Tényleg! Genya dolog karácsonyra magunkról képet adni? Ez onnan jutott eszembe, hogy a Makettnek mindjárt szülinapja lesz, és egy A2es méretű posztert szeretnék adni neki, amin én vagyok és MrManta szigorú tekintettel a fejünkön. És el is várom, hogy kirakja a szobájában :D Biztos jobb lesz a légkör, és nyugodtabban alszik majd :D sőt! Büszkén invitálja majd a haverjait a szobájába <_<

Link to comment
Megosztás:

-_- hello evribodri :rolleyes:

akadt egy kis problémám a flukszuskondenzátorral, de már asszem megoldottam <_<

Köszönöm a kérdést, itt vagyok, és hogy ne kelljen százszor elmondanom, hogy mi volt, így írtam egy potom öt oldalas szösszenetet hányattatásaimról:

Itt találjátok

:D

Hmm hmm ... , akkor inkább lett volna a Kanári-szigetek.

Nem semmi, azért csak szedd rendbe azt a fluxuskondenzátort !

Tudod, Belőled csak egy van, mások sokan vannak. B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.