Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Ascona


gabo007

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Asconaclubból :

Dökött - Opel Ascona

Fordította: Glázer Zsófia

Már régóta hiányzott az az érzés, hogy egy szép kocsim van, a régi Kadett-emnek még csak stílusa sincs.

De a szomszédom vett magának egy saját „szörnyeteg” masinát, és most ezzel cukkol, mert ő egy disznó.

Mindig kint tartja a kocsiját, hogy mások láthassák, hogy vett magának egy Ascona B-t.

Egy nap a Kadett nem indult, és én nem voltam boldog, így átmentem a szomszédomhoz, és imádkoztam és könyörögtem neki:

Kérlek, kölcsön vehetem az Opel Ascona-dat? Az én kadettem régi izzadság-szagú. Egész éjszaka dolgoztam rajta, de nem akar beindulni, úgy szeretném kölcsönkérni az Opel Ascona-dat!

Erre az egyszerű kérdésemre a szomszédom nemet mondott: semmilyen kocsit nem kapsz tőlem kölcsön! Aznap éjjel átmásztam a kerítésén, és cukrot töltöttem a tankjába.

Hiszitek-e, vagy sem, másnap nyertem a lottón egy vadonat új autót fekete bőrüléssel.

Azonnal a szomszédomhoz rohantam és azt montam: Na, most meglátod! Mehetsz a pokolba! Most vettem egy új Corvette-t!

Már nem akarom kölcsönkérni az Opel Ascona-dat, minden lány az én Corvette-emben ül, és cukorral a benzinben a randa mosolyod eltűnik a képedről!

Már nem akarom kölcsönkérni az Opel Ascona-dat, már csak cukkolni akarlak vele!

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Végül is nem piszkos benzint kaptam, hanem kiderült, hogy a kerék mögött a szellőző cső volt eltörve a bilincs alatt. Kicsit megmozgatva szét esett. Érdemes megnézni akkor ezeket is, mert 3 is van belőle, illetve nagy része nem is látszik, mert egy műanyag sínben fut.

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Kár volt lefordítani. Ennyi erővel Xray is írhatna rá egy progresszív tracket hogy "neked csak szuzukid van de nekem 30 éves Asconám ami jobban megy". Valszeg még sokkal jobb is lenne mint ez :lol:

De az asconáról legalább írtak számot. Ja, és kadettről is van benne szó :-)

(jó, mantáról is írtak párat...)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.