Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Recommended Posts

C20NE motorba Q8 Plus 15w-40 -es motor olajat tettem, jó választás volt vagy sem? B)

A srác azt mondta hogy ilyet rakjak bele először utána lehet 10w-40-est.

Nem sokat tudok az olajokról ezért kérdezek így utána utólag is.

Hali.

Van olajos topik itt a forumon belü, ott olvasgass, rengeteg infót találsz.

Sztem 10w40 kellett volna bele.

Link to comment
Megosztás:

Valaki azt mondja hogy az injektorom hangos a motorba valaki meg azt hogy a tökek szolnak.

Ezt hogyan tudnam eldönteni hogy most melyiket is hallom? B)

Csinaltam egy videot hanggal. PÜben szivesen elküldöm annak aki megnezne nekem(hallgatna) hogy mi is az pontosan.

Link to comment
Megosztás:

Tudtommal(nekem is ugy mondtak). Elküldtem a videot PÜben.

Megkaptam B) . Hát elég csúnya hangja van szegénynek. Szerintem hidrotőke. Indításnál nekem is szólnak valamennyire, de max. 10mp után elhalkulnak. Majd valami hozzáértő emberke megmondja neked a tutit, mert lehet hogy tud szólni az injektor, de én még nem hallottam ilyenről, sorry B) .

Link to comment
Megosztás:

Megkaptam B) . Hát elég csúnya hangja van szegénynek. Szerintem hidrotőke. Indításnál nekem is szólnak valamennyire, de max. 10mp után elhalkulnak. Majd valami hozzáértő emberke megmondja neked a tutit, mert lehet hogy tud szólni az injektor, de én még nem hallottam ilyenről, sorry B) .

Neked is ilyen hangja van inditaskor(ilyesmi)? Nekem hangrol mondtak azt hogy ez nem töke. Ezert jöttem ide kerdezösködni.....

Meg melegen sem halkul.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem injektor. Túl gyors alapjáraton ahhoz, hogy tőke legyen, és nem is olyan a hangja. Persze nem 100.

Nem tudom hogy melyik a jobb, ha injektor vagy a tökek szolnak. B)

Meg azt sem tudom elkepzelni hogy miert lett, vagy mitöl lett ilyen hangos. Sajnos en mar igy hoztam el.

Link to comment
Megosztás:

Valaki azt mondja hogy az injektorom hangos a motorba valaki meg azt hogy a tökek szolnak.

Ez biztos nem injektor.

Ez az összes tőke, és van egy sansza a vezérműtengelynek is, hogy szarrá kopott.

Ha olajnyomás van, akkor sajnos szét kell borítani, továbbiakat már abból lehet kitalálni.

Link to comment
Megosztás:

Ez biztos nem injektor.

Ez az összes tőke, és van egy sansza a vezérműtengelynek is, hogy szarrá kopott.

Ha olajnyomás van, akkor sajnos szét kell borítani, továbbiakat már abból lehet kitalálni.

Tökre olyan a hangja, mintha olaj nélkül mennének a tőkék. Szelepfedél alá nem érdemes bekukkantani addig is?

Link to comment
Megosztás:

Tökre olyan a hangja, mintha olaj nélkül mennének a tőkék. Szelepfedél alá nem érdemes bekukkantani addig is?

Ott max azt lehet megállapítani, mennyire kopott meg a vezérműtengely.

Legalább a vezérműházat le kellene szedni, és megnézni a hidrotőkéket, mi a helyzet velük (illetve a himbákkal és a lapkákkal).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.