Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Egyéb csevegés


Flowachild

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Sziasztok!

Ma láttam egy Omega kombit Senator elsőrésszel, szerintem nagyon jól néz ki.

Csinált már valaki ilyet?

Miket kell kicserélni (lámpa, motorháztető, lökhárító, sárvédő) vagy még mást is?

Simán fel lehet rakni ezeket az Omegára, vagy kell valamit alakítani?

Bontóban mennyiért lehetne megvenni a cuccokat hozzá?

Esetleg érdemes venni egy komplett kocsit?

Lehet, hogy belül is átcserélném amit lehet.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ma láttam egy Omega kombit Senator elsőrésszel, szerintem nagyon jól néz ki.

Csinált már valaki ilyet?

Miket kell kicserélni (lámpa, motorháztető, lökhárító, sárvédő) vagy még mást is?

Simán fel lehet rakni ezeket az Omegára, vagy kell valamit alakítani?

Bontóban mennyiért lehetne megvenni a cuccokat hozzá?

Esetleg érdemes venni egy komplett kocsit?

Lehet, hogy belül is átcserélném amit lehet.

Nagyjából azokat kell cserélni amiket felsoroltál.Ha a régebbi szériás(kisindexes 86-91) az Omega akkor a sárvédőket sem kell.Bontóban ritka cucc a Seni front,az új árát nem merném megkérdezni.Lökőm van nekem is raktáron.Esetleg németből érdemes egy akármilyen állapotút behozni,aminek ép az eleje.

Link to comment
Megosztás:

Nagyjából azokat kell cserélni amiket felsoroltál.Ha a régebbi szériás(kisindexes 86-91) az Omega akkor a sárvédőket sem kell.Bontóban ritka cucc a Seni front,az új árát nem merném megkérdezni.Lökőm van nekem is raktáron.Esetleg németből érdemes egy akármilyen állapotút behozni,aminek ép az eleje.

Az itt felsorolt dolgokat 100000-ért akarják adni a vaterán.

Link to comment
Megosztás:

Az itt felsorolt dolgokat 100000-ért akarják adni a vaterán.

A vatera egy bohócoldal.Ott mindenki horror áron akar eladni meg fillérekért vásárolni.100-ért már egy komplett autót is kaphatsz.Én annak idején 50-ért adtam el a magyar papiros C30NE Senit.Kicsit rohadt volt,meg lejárt a műszakija,azon kívül semmi baja nem volt.

Link to comment
Megosztás:

anno fillérekért alig tudtam megszabadulni tölük.

a lámpákat nem vitték el 8-ért a kettőt.

pedig hibátlan autókat bontottam.

Fillérekért akkor szokott menni,ha el akarod adni.Ha venni akarsz,az alkatrész ára megfelel a vele azonos tömegű aranyrúdnak.Pedig a lámpa jó vétel lett volna,115ezer a magasságállitós utángyártott újan a bárdinál.Tőlem egy birka bontós az autót akarta megvenni 70-ért.El is hajtottam melegebb éghajlatra.Mert ő annyiért tud németben.Mondtam neki,hogy akkor kettőt hozhat is,megveszem :lol:

Légtömegmérőt egyszer sem tudtam egy huszas alatt szerezni.

Link to comment
Megosztás:

  • 5 months later...
  • 1 month later...
gyerekek........már megnéztem vagy 2 tucat omit és csak lestrapáltakra akadtam,ami nem lenne gond,ha olcsón adnák,de ezeket DRÁGÁN mérik!!!!!!

azért nem adom fel....hátha bejön 1x.

én az első omit megvettem, amit megnéztem. előtte 1,5 évig néztem bmw-merci-audit hasonló "sikerrel".. :huh:

Link to comment
Megosztás:

vennék én lepukadt ótót,de nem hibátlan áráért..... :huh:

baj van az emberek fejével,kinek akarnak manapság eladni 1 2.0-s motorral szerelt öreg autót 300-ért?

VÁLSÁG van!!!!!!

Tán épp ezért... Ugyanis most nagyon sokak elfelejthetik az új autókat, maradnak a régiek, és ha nagy a kereslet, emeli a szűk kínálat árát. (Mert akárhogy nézzük, limitált darabszám maradt így úgy elfogadható állapotban az öregekből - én is annyiért adnám ha eladnám az enyémet, igaz nem rohad :) )

Link to comment
Megosztás:

Tán épp ezért... Ugyanis most nagyon sokak elfelejthetik az új autókat, maradnak a régiek, és ha nagy a kereslet, emeli a szűk kínálat árát. (Mert akárhogy nézzük, limitált darabszám maradt így úgy elfogadható állapotban az öregekből - én is annyiért adnám ha eladnám az enyémet, igaz nem rohad :) )

nem az ár sok,hanem az állapot.teljesen szét vannak ütve.kívül-belül. :huh:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy nagy problémám.

A kormányművem. már a 3. van benne. Az első eresztette az olajat, nem tököltem, kicseréltettem, elmentem vele 60e km-t aztán a fogasléc megadta magát.

Most tettem bele egy másikat, az meg engedi az olajat szintén, mint az első. Amikor megvetem ( hazsnáltan ) semmi erre utaló nyom nem volt rajta. Tüzetesen átvizsgáltam. néhol még kicsit rozsdás is volt. Tuti nem engedte az olajat. Erre bezserelem és nekem meg rossz.

A beszerelésnél, hogy a fékrásegitőt ne kelljen leszednem, előnyös volt lecsavarozni a két csőrácsatlakozás merev csövét. Ezeket leszedtem, majd amikor helyére került a kormánymű, visszaszereltem. Namármost. Az lehetséges, hogyha összecserélem a bemenő és az elmenő csövet, akkor tönkremegy, vagy ereszti az olajat??? Sajna nem tudom hogy működik, nem látok bele. Az olajholyás a gumiharang alol jön, a vonorudak becsatlakozásától. Ahol a fogasléc csatlakozik a kihajtással( amire rögziteni kell a két vonórudat) Sajnos idegesitő hogy mindig után kell tölteni, és az olaj sem olcsó a maga 1900ft.-s literenkénti árával.

Ötletek, esetleg megoldások érdekelnek.

Előre is köszönöm a segitséget.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok. Lenne egy nagy problémám.

A kormányművem. már a 3. van benne. Az első eresztette az olajat, nem tököltem, kicseréltettem, elmentem vele 60e km-t aztán a fogasléc megadta magát.

Most tettem bele egy másikat, az meg engedi az olajat szintén, mint az első. Amikor megvetem ( hazsnáltan ) semmi erre utaló nyom nem volt rajta. Tüzetesen átvizsgáltam. néhol még kicsit rozsdás is volt. Tuti nem engedte az olajat. Erre bezserelem és nekem meg rossz.

A beszerelésnél, hogy a fékrásegitőt ne kelljen leszednem, előnyös volt lecsavarozni a két csőrácsatlakozás merev csövét. Ezeket leszedtem, majd amikor helyére került a kormánymű, visszaszereltem. Namármost. Az lehetséges, hogyha összecserélem a bemenő és az elmenő csövet, akkor tönkremegy, vagy ereszti az olajat??? Sajna nem tudom hogy működik, nem látok bele. Az olajholyás a gumiharang alol jön, a vonorudak becsatlakozásától. Ahol a fogasléc csatlakozik a kihajtással( amire rögziteni kell a két vonórudat) Sajnos idegesitő hogy mindig után kell tölteni, és az olaj sem olcsó a maga 1900ft.-s literenkénti árával.

Ötletek, esetleg megoldások érdekelnek.

Előre is köszönöm a segitséget.

1x nekem is sikerült(igaz A senatorban,de ua. van benne mint az omiban)fordítva bekötni és utána folyott............ :huh:

Link to comment
Megosztás:

nem az ár sok,hanem az állapot.teljesen szét vannak ütve.kívül-belül. :huh:

Hjaa.. hát az enyém nem, ill jól néz ki csak zörög, lévén kicsit össze kellett vágni egy másikból :D :) De most (még) nem eladó.... (Mondom még... :D )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.