Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Corsások-Tigrások beszélgetnek


uhuhu

Recommended Posts

mekkorát röhögtem múlt héten :)

nyálas havas idő volt, és a corsával nyomattam a témát éppen, mire nincsen ugye téli gumma, ezért télen csak ritkán kerül elő.

mindenesetre nyomtattunk egy próbát. pug 206 téligummákkal, (új, matador ;) ) nekem nyári michelin kopott, mondjuk annyira azért nem.. láss csodát... éln hamarabb megálltam ;) ergo. jó dolog a téligumi csak nem épp a matador :D

na következő szezonban kell már rá téligumi :lol:

Milyen matador? Én úgytom azok nem rossz gumák, főleg az MP58, vagy melyik...

Nekem még a régebbi van, de teljesen meg vagyok vele elégedve. ;)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,6k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

A motor rendbe rakása után megy festésre a járgány (mondjuk ez lehet, hogy kitolódik nyárra, mert édesapám nem tudom mikor ér rá, ugyanis ő festi). Az autó fekete-piros-fekete színben fog "tündökölni". Ehhez ez a felni feketén vagy fehéren nézne ki jobban? Persze nekem a közepe is megvan a felninek.

Link to comment
Megosztás:

Szerintem a 3 ágú felni sehogy sem néz ki jól. Főleg kis autón.

Pontosítanék: sztem is ritka a szép 3 ágú felni, de nekem ez pl. kifejezetten tetszik:

kscorgsi1992-1.jpg

Amúgy egyetértek Tomival a színválasztással kapcsolatban, szvsz sokkal inkább fekete, mint fehér. Mondjuk én hazabeszélek, mert nekem is fekete alufelnim van.

Link to comment
Megosztás:

Amúgy egyetértek Tomival a színválasztással kapcsolatban, szvsz sokkal inkább fekete, mint fehér. Mondjuk én hazabeszélek, mert nekem is fekete alufelnim van.

Háát mint írta:"piros-fekete-piros" lesz a kocsi. Ahhoz meg inkább illika fekete mint a fehér. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik ez a 3 küllős és én is a feketére gondoltam. Mondjuk arra is gondoltam, hogy fűrész mintát festetek a küllők "hátsó" élére. Így egy picit keskenyebbnek fog tűnni és még egyedibb lesz. De előtte úgyis csinálok látványterve(ke)t. Ha nem veszitek tolakodásnak, akkor majd feltenném véleményezésre.

Link to comment
Megosztás:

Nekem tetszik ez a 3 küllős és én is a feketére gondoltam. Mondjuk arra is gondoltam, hogy fűrész mintát festetek a küllők "hátsó" élére. Így egy picit keskenyebbnek fog tűnni és még egyedibb lesz. De előtte úgyis csinálok látványterve(ke)t. Ha nem veszitek tolakodásnak, akkor majd feltenném véleményezésre.

Shimán megmondjuk a frankót. B)

Aztán ugyis te döntesz. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

A motor rendbe rakása után megy festésre a járgány (mondjuk ez lehet, hogy kitolódik nyárra, mert édesapám nem tudom mikor ér rá, ugyanis ő festi). Az autó fekete-piros-fekete színben fog "tündökölni". Ehhez ez a felni feketén vagy fehéren nézne ki jobban? Persze nekem a közepe is megvan a felninek.

Szerintem ez a felni "őregíteni" fogja a kocsid kinézetét + fekete verzióra voksolnék én is.

Link to comment
Megosztás:

Hm, csak nekem tetszik a felni? Ok, akkor mutassatok olyan felnit, ami illene a Corsa alá és feketén is jól néz ki.

Én fekete felnit nem tennék fel, mert többek közt úgy néz ki mint egy lemezfeni. Ezalol azért 18-20 colban már vannak kivételek, de az nem nekünk van.

Link to comment
Megosztás:

Én is erre szavazok, mert B Corsán szerintem a 8x14-es felnik 195-ös gumikkal a legszebbek.

Persze szép nagy peremmel. B)

Ezekhez viszont eléggé le kellene ültetni a kocsit.

Az ültetés nem lehetséges, mert még így is alig tudok leállni a garázsba. :blink:

Link to comment
Megosztás:

milyen corsán van? GSI n?

itt van nektek fekete felni.....

http://img.tar.hu/uralosm/size2/20426614.jpg

http://img.tar.hu/uralosm/size2/20997863.jpg

;) ;) B) :D :blink:

Én is erre szavazok, mert B Corsán szerintem a 8x14-es felnik 195-ös gumikkal a legszebbek.

Persze szép nagy peremmel. :D

Ezekhez viszont eléggé le kellene ültetni a kocsit.

borbet t 8×14... :D :P :D ;)

Pontosítanék: sztem is ritka a szép 3 ágú felni, de nekem ez pl. kifejezetten tetszik:

http://www.einszweidrei.de/opel/kscorgsi1992-1.jpg

Amúgy egyetértek Tomival a színválasztással kapcsolatban, szvsz sokkal inkább fekete, mint fehér. Mondjuk én hazabeszélek, mert nekem is fekete alufelnim van.

gyári opel alufelni..nekem is van ilyen....

Link to comment
Megosztás:

Gio..., hogy állsz a motor átépítésével? Milyen váltóval, féltengelyekkel akarod megoldani? Marad a kis F13, gyári féltengelyekkel, vagy F16-os váltót akarsz belerakni?

Fölraknál esetleg pár képet a Corsádról? Biztos nem csak engem érdekelne. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.