Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kérések adminokhoz


forumadmin

Recommended Posts

Az adminhoz intézett privát levéllel megteheted eme kérést!

Egyébként mi szülte az ötletet? :excl:

Hát csak nem tetszett, hogy multkor mikor leléptem ma olvastam h utána a pasik szépen kidumálgattak -.-" én nem ezért regisztráltam, hanem mert érdekelt pár dolog a kocsimmal kapcsolatban amit eddig nem tudtam, pedig jól elbeszélgettem pár emberrel.. de nem értem miért kell egy csajra ennyire rákattani h már fb-hez hasonlo közöségi portálokon megkeresni egyből, .. és ugy ezért szeretném törölni magam.. vagy legalább az összes adatomat priváttá tenni .. mondjuk már mindegy lenne annak is -.-"

Link to comment
Megosztás:

Hát csak nem tetszett, hogy multkor mikor leléptem ma olvastam h utána a pasik szépen kidumálgattak -.-" én nem ezért regisztráltam, hanem mert érdekelt pár dolog a kocsimmal kapcsolatban amit eddig nem tudtam, pedig jól elbeszélgettem pár emberrel.. de nem értem miért kell egy csajra ennyire rákattani h már fb-hez hasonlo közöségi portálokon megkeresni egyből, .. és ugy ezért szeretném törölni magam.. vagy legalább az összes adatomat priváttá tenni .. mondjuk már mindegy lenne annak is -.-"

Az adataidból nem sok látszik... én mint mezei user a nickneveden kívül mindössze azt látom hogy lány vagy, meg hogy melyik városból fórumozol. Sztem az összes többi, spec jogokkal nem rendelkező felhasználó is max. ezt látja, úgyhogy emiatt nem kell töröltetned magad, már ha ez megnyugtat.

Am. ha az zavar hogy közösségi oldalakon megtalálnak, akkor inkább ott kéne rejteni a profilodat, nem?

Link to comment
Megosztás:

Hát csak nem tetszett, hogy multkor mikor leléptem ma olvastam h utána a pasik szépen kidumálgattak -.-" én nem ezért regisztráltam, hanem mert érdekelt pár dolog a kocsimmal kapcsolatban amit eddig nem tudtam, pedig jól elbeszélgettem pár emberrel.. de nem értem miért kell egy csajra ennyire rákattani h már fb-hez hasonlo közöségi portálokon megkeresni egyből, .. és ugy ezért szeretném törölni magam.. vagy legalább az összes adatomat priváttá tenni .. mondjuk már mindegy lenne annak is -.-"

Az adatok elrejtését megoldhatjuk, sajnos a "éhes kanok" ellen nem tudok védelmet nyújtani. :excl:

Emiatt a törlés kicsit elhamarkodott lenne szerintem, de a te döntés, ahogy érzed... :(

Link to comment
Megosztás:

minden adatod privát.

abból hogy Brigi, és **************** ( város volt itt.), egy internetező kb 1 perc alatt megtalál.

ezt látja mindenki rólad:

n1.jpg

nincs vész, itt öreg, vén péniszek vannak, te meg egy fiatal pipi vagy. ez természetes :( :lol:

ha továbbra is szeretnéd magad törölni, szólj, megoldom, de szerintem ezért kár. Inkább barátkozz, hátha Te is megszereted Őket, nem rossz arcok ezek, de érthető hogy megrémültél :excl:

mod: hopp közbe a várost törölted....

Link to comment
Megosztás:

minden adatod privát.

abból hogy Brigi, és **************** ( város volt itt.), egy internetező kb 1 perc alatt megtalál.

ezt látja mindenki rólad:

nincs vész, itt öreg, vén péniszek vannak, te meg egy fiatal pipi vagy. ez természetes :lol: :lol:

ha továbbra is szeretnéd magad törölni, szólj, megoldom, de szerintem ezért kár. Inkább barátkozz, hátha Te is megszereted Őket, nem rossz arcok ezek, de érthető hogy megrémültél :excl:

mod: hopp közbe a várost törölted....

Probálok mindent törölni amiből megtalálhatnak :( .. Csak az zavart most kajak h csak érdeklődni jöttem ide meg haverkodni ha már ugy eltudtam beszélgetni pár emberrel... és engem nem érdekel a sok kiéhezett f..sz.. lassan másfél éve van barátom és ez így zavar, hogy ez megy.. nem vagyok kiváncsi arra h megkeressenek páran ..15-16 évesen nem zavart volna, de jelen helyzetbe már eléggé zavaró ez amit csináltak :\ Legalább privátba beszélték volna ki .. négyszemközt vagy mittom én.. -.-" Amúgy nem szeretném töröltetni magam, csak annyit h becenéven kívül semmi más adatom ne láccodjon :lol:

Link to comment
Megosztás:

na, akkor megoldódott minden...

a sok kiéhezett répát meg ne írd még le, biztos sokan tudnának újat mutatni ( hisz 30 felettiek egy pár évvel régebben csinálják mint Te) :( :lol:

de ez már 18+ ba való hozzászólás :excl:

akkor nincs sértődés ugye? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Am megkedveltem a társaságot, mert tényleg jófejek és segítőkészek :excl: csak rossz, hogy úgy viselkednek sokan mint 16 éves fiúk :lol: elég éretlenek sztem.. de nah :lol: meg köszi az elöbbi pikcsört is, így legalább látom, hogy tényleg nem látszik noon semmi :(

Link to comment
Megosztás:

na, akkor megoldódott minden...

a sok kiéhezett répát meg ne írd még le, biztos sokan tudnának újat mutatni ( hisz 30 felettiek egy pár évvel régebben csinálják mint Te) :lol: :lol:

de ez már 18+ ba való hozzászólás :excl:

akkor nincs sértődés ugye? B)

nincs sértődés :(:) de remélem te is megérted, hogy ez felhúzott kicsit :\ ..kicsit nagyon :o :S

..Hát arra nem tudok mit mondani :D tény, hogy tudnának újjat mutatni :D csak én maradok barátomnál :lol: Mert ő szeret is, és nem csak "azért" kellenék neki mint itt pár embernek :lol: :\

Link to comment
Megosztás:

uhuhu kizárólag szakmai dolgokra gondolt. :lol:

Egyébként nem az a lényeg,hogy mit mondanak,hanem,hogy ki mondja. :excl:

Akkor miért írta h az már +18 as lenne ? :lol::D .. de szakmai dolgokat tényleg tudnak újat mondani :( kicsivel több mint 1 éves jogsival nem sokat tudok még :lol: de érdekel mert nem akarok mindig a férfiak segítségére támaszkodni ha valami gáz van a kocsimmal :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...
  • 3 months later...
Guest Endy 1.6 8v
megoldva

Tisztelt Adminok! Regisztrációm másnapján lenne egy óriási kérésem. A nick nevemből legyetek szívesek törölni az1.68v részt.Magamat látva jó nagy láma aki ilyet választ. Szerintem a fórumlakók örökre megjegyezték maguknak. Köszönöm

Link to comment
Megosztás:

Tisztelt Adminok! Regisztrációm másnapján lenne egy óriási kérésem. A nick nevemből legyetek szívesek törölni az1.68v részt.Magamat látva jó nagy láma aki ilyet választ. Szerintem a fórumlakók örökre megjegyezték maguknak. Köszönöm

Mi legyen az új neved egészen pontosan? Illetve akarod-e, hogy mindezt a belépéskor használt neveddel is végrehajtódjon? (Van ugyanis lehetőség, hogy a belépéskori maradjon, a megjelenített viszont változzon.

Link to comment
Megosztás:

Guest Endy 1.6 8v
Mi legyen az új neved egészen pontosan? Illetve akarod-e, hogy mindezt a belépéskor használt neveddel is végrehajtódjon? (Van ugyanis lehetőség, hogy a belépéskori maradjon, a megjelenített viszont változzon.

Elég ha a megjelenített változik. Köszönöm. Gondolom Uhuhu a balf....-omon somolyog. Nem vagyunk egyformák, na.

Link to comment
Megosztás:

Elég ha a megjelenített változik. Köszönöm. Gondolom Uhuhu a balf....-omon somolyog. Nem vagyunk egyformák, na.

Szerintem meg azon, hogy mi bajod neveddel, nem egy,nem kettő emberkének van benne a kocsi ,motor-egyéb adata nevében...nézd csak meg a tagok listáját.... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest Endy 1.6 8v
Szerintem meg azon, hogy mi bajod neveddel, nem egy,nem kettő emberkének van benne a kocsi ,motor-egyéb adata nevében...nézd csak meg a tagok listáját.... :D

Igazad van. De ilyen alulmotorizáltságra utaló számokkal senki nem villog. Nem is kaptam pozitív kritikát. Viszont sohasem lesz AGR, szelepragadás,olajfogyasztás,trafó meg a jó ég tudja milyen gondom mint a 16v-el. :D

Link to comment
Megosztás:

×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.