Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Nekem is szokatlan, de sztem ezzel is (mint mindennel) idővel meg lehet majd barátkozni, pláne hogy egy csomó új funkció van (pl. megosztás közösségi oldalakon). Viszont a topikoknál azok a linkek amik az utolsó olvasatlan postra vinnének, nekem sem működnek egyelőre.

Link to comment
Megosztás:

Nálam az avatar képemet cserélte fel, a felhasználónál beállított másikkal. Láttam másnál is előfordult, cseréljem vissza, vagy még javítva lesz?

Érdekes a Profil info kiírása is, akinek sok minden van beleírva, a hozzászólásoknál elég hosszan kiíródik. (pl: mantababy)

Nekem tetszik, és az új szabályzat is. :icon13:

Link to comment
Megosztás:

Nálam az avatar képemet cserélte fel, a felhasználónál beállított másikkal. Láttam másnál is előfordult, cseréljem vissza, vagy még javítva lesz?

Ezzen sajnos nem tudunk "globálisan" javítani. A fórum verzió frissítés után ez a képes móka mint "bug" sajnos létrejött. Azt kérem mindenkitől, rakja fel újra, vagy újjuljon meg:)

Érdekes a Profil info kiírása is, akinek sok minden van beleírva, a hozzászólásoknál elég hosszan kiíródik. (pl: mantababy)

Jogos. Maximáltam 30 karakterben. Mantababy leírása javítva.

Link to comment
Megosztás:

A levélben kapott értesítő nem visz a topic-ba sem, nem hogy a legutóbbi POST hoz.

üdv:freeze

Ellenőrzöm.

Viszont a topikoknál azok a linkek amik az utolsó olvasatlan postra vinnének, nekem sem működnek egyelőre.

A ténakörök végén található dátumra kattintva, szépen az utolsóhoz ugrik.

utolso_hozzaszolas_datum.png

Másik módszer, belépsz az alfórumokban majd a ha szépen viszed az egeret a vége felé megjelenik egy "lefele nyíl", amit ha megnyomsz, láthotad ezt:

utolso_hozzaszolas_elonezet.png

Így megjelenik az Első és Utolsó is.

Remélem tudtam segíteni. Még én is ismerkedek vele, sokszor nincs fiókból előhúzott megoldásom.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Hemi!

Pár észrevételem lenne, ha nem gond...

- a főoldalról el lehetne tünteni a "Friss képek a galériában" és az "Utolsó állapotfrissítések" rovatot

- az altopikokban a Google hírdetéseket áthelyezni, elég zavaró helyen vannak most

- smiley-k/hangulatjelek bővítése cseréje (ha kell összeszedek egy csomagot szivesen)

hirtelen ennyi...

Link to comment
Megosztás:

Ezzen sajnos nem tudunk "globálisan" javítani. A fórum verzió frissítés után ez a képes móka mint "bug" sajnos létrejött. Azt kérem mindenkitől, rakja fel újra, vagy újjuljon meg:)

Próbáltam, de nem jön össze. :( Ha feltöltöm a képet a másikra akkor sem, és ha először törlöm a képet -> nem jelenik meg semmi csak egy arc sziluett, (közben akár ki/bejelentezek, vagy nem) majd utána feltöltöm a képet, akkor sem. Pontosabban a profilomban az látszik, de nem az jelenik meg, hanem ez a felni és ráadásul ezt nem is találom sehol. :huh:

Szerk.: 18:18 -> közben "megjavult" a kép, most jó :huh: :w00t: :)

Link to comment
Megosztás:

Üdv Hemi!

Pár észrevételem lenne, ha nem gond...

- a főoldalról el lehetne tünteni a "Friss képek a galériában" és az "Utolsó állapotfrissítések" rovatot

- az altopikokban a Google hírdetéseket áthelyezni, elég zavaró helyen vannak most

- smiley-k/hangulatjelek bővítése cseréje (ha kell összeszedek egy csomagot szivesen)

hirtelen ennyi...

A Friss képeket ki-be lehet kapcsolni a kék állapotsor jobb oldalán, igaz az állapotsor attól még megmarad. Esetleg eltenni legalulra?

Az Utolsó állapotfrissítést is ki-be lehet kapcsolni a jobb felső sarkában előugró ikonnal, és az el is tűnik.

Szerk.: az ikonnal eltűnik a Friss témák rovat is, de ha ott is csak az állapotsort zárjuk akkor csak annak a részletei nem láthatók.

Link to comment
Megosztás:

A Friss képeket ki-be lehet kapcsolni a kék állapotsor jobb oldalán, igaz az állapotsor attól még megmarad. Esetleg eltenni legalulra?

Az Utolsó állapotfrissítést is ki-be lehet kapcsolni a jobb felső sarkában előugró ikonnal, és az el is tűnik.

Szerk.: az ikonnal eltűnik a Friss témák rovat is, de ha ott is csak az állapotsort zárjuk akkor csak annak a részletei nem láthatók.

Köszi,ezt nem vettem észre én sem. :) Kikapcsolva szerintem is jobb.

Link to comment
Megosztás:

Üdv Hemi!

Pár észrevételem lenne, ha nem gond...

- a főoldalról el lehetne tünteni a "Friss képek a galériában" és az "Utolsó állapotfrissítések" rovatot

- az altopikokban a Google hírdetéseket áthelyezni, elég zavaró helyen vannak most

- smiley-k/hangulatjelek bővítése cseréje (ha kell összeszedek egy csomagot szivesen)

hirtelen ennyi...

A friss képek eltütnetve. Utolsó állapotfrissítés az zavaró?

A google hiredtés mindig zavaró, de legyen eltünteve. Majd Oldalra rakom ki valamikor.

Jövő héten cserélek smiley-kat:-)

Link to comment
Megosztás:

Nem vak vagyok, mert az mindent visz, csak praktikus lenne. :D

A hirdetések is tényleg elkerülhetnének a második sorból felülre, vagy például elválasztva a kiemelt és a többi topikot, ha már mindenképpen kellenek.

Hát ez a gyártói skin. Igazából azért is hagytam meg, mert szép kékes. Várjunk ezel még, hátha megszokható számodra is.

Link to comment
Megosztás:

A friss képek eltütnetve. Utolsó állapotfrissítés az zavaró?

A google hiredtés mindig zavaró, de legyen eltünteve. Majd Oldalra rakom ki valamikor.

Jövő héten cserélek smiley-kat:-)

Közben megtaláltam hol lehet kikapcsolni, szal én voltam béna. :)

Az autós smileykra nincs szükség szerintem.

Nekem tetszik az újulás! ;)

Link to comment
Megosztás:

Hát ez a gyártói skin. Igazából azért is hagytam meg, mert szép kékes. Várjunk ezel még, hátha megszokható számodra is.

Ok, bár én arra a két sorra gondoltam, ami a lap legalján és felül a kék menüsáv alatt jelenik meg, fekete betűvel ;) (itt pl. ezt írja):

Opel Fórum Tartalom → Szabályzatok, információk → Kérdések, kritikák és észrevételek

Link to comment
Megosztás:

Ok, bár én arra a két sorra gondoltam, ami a lap legalján és felül a kék menüsáv alatt jelenik meg, fekete betűvel ;) (itt pl. ezt írja):

Opel Fórum Tartalom → Szabályzatok, információk → Kérdések, kritikák és észrevételek

Azt én is sokszor használom navigálásra...

Link to comment
Megosztás:

Azon klubtagok, akik ugy érzékelik, hogy nem tudnak, csak ugyanannyit hozzászólni, mint a nem klubtagok, ne ijedjenek meg. A mai éjszaka folyamán igyekszünk elhárítani a problémát.

Megértéseteket es türelmeteket kérjük. Köszönjük!

Aki holnap is tapasztalja, kérem írjon majd nekem.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.