Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Van a válasz írásakor a válasz ablak felső sorában a betűtípus és méret rész előtt 3 kis ikon.

Ezek közül a legelsőre ha rányomsz, ugyanúgy látod a szöveget, amit idézel, mint a régi fórummotorban.

Ha így távolítod el a /img-ket, működnie kell.

A telefonos hiba nem lehet, hogy a készülék vagy a böngészője miatt van?

Ahhaaaa, köszönöm. Nem tudom, ugyan ez a teló, a régi fórumnál nem csinálta, meg más fórumon sem vettem még észre ezt, csak a múlt héten nem voltam gépnél pár napig, és akkor pislogtam rá, hogy ez miez :rolleyes: Ma rárepültem a fórumra, és elkezdtem felfedezni, hogy mi is van, a hogy van, és amiket még észrevettem, hogy a csillag a topic előtt, nem mindig dob az első olvasatlanhoz, időnként csak az első oldalt kapom meg, iletve a profil alatt régen volt egy " felhasználó összes hozzászólása" lehetőség amit most nem találok. Egyszer csináltam egy összehasonlító leírást a Valeo és Depo fényszórókról, és nem találom. Gondoltam dátum szerint visszanézem a HSZ-eimet, de azt sem találtam :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

mondjuk az szerintem nem egy jó dolog, hogy ha képet idézek akkor mindig át kell kapcsolni szerkesztő módba, hogy eltávolítsam az img részeket, utána meg vissza kell nyomni, hogy tudjak pl smilet hozzárakni, én lehet nem felejtem el ezt ezentúl de nem hiszem, hogy mindenki elolvassa majd ezt

Link to comment
Megosztás:

a következő hibát észleltem:

amikor PÜ ben levelezek, a másodfik válasz után már nem dobja fel a boritékot, hogy új üzenetem jött....

Ez úgy valahogy nem ok.

Nézd meg a Beállításaid, ha kell engedélyezd a PopUp ablakot is.

pu_2.png

De elképzelhető, hogy az úgy nevezett beszélgetési szálnál véletlenül kikpacsoltad az értesítést:

pu_1.png

Ha egyik sem, akkor SAJT:) Nem tudom.

Link to comment
Megosztás:

épp most néztem az időt és szerintem most -1 órában vagyunk GMT+1 hez képest írtam ezt 22:47-kor

Szerkesztve

És igazam van 21:47 a hsz időpontja

Nem teljesen :) Van akinek nem futt jól az óra. Sajnos, nem tudom admin felületről rátolni minden felhasználó profiljára az időt! Probálkoztam még.

Nap végére írjon PÜ-it akinek nem jó az Óra.

Fent a beállítások menüpontnál lehet ezt müvelni. Itt be kell kapcsolni a DST korrekciót.

time_1.png

Link to comment
Megosztás:

állitsd át a beállitásoknál GMT +2 órára az időbeállitást... elméletileg neked menni fog.

Az adminok átállithatnák nekem is, mert én nem tudom , nem engedi :)

Hm, megnéztem a Modik jogát újra. Nem találok "bajt" . Nézd meg kérlek, hogy most is vacakol -e? Ha igen akkor a "Hemi" nevü embert moderátornak kinevezem és tesztelek vele:)

Link to comment
Megosztás:

mondjuk az szerintem nem egy jó dolog, hogy ha képet idézek akkor mindig át kell kapcsolni szerkesztő módba, hogy eltávolítsam az img részeket, utána meg vissza kell nyomni, hogy tudjak pl smilet hozzárakni, én lehet nem felejtem el ezt ezentúl de nem hiszem, hogy mindenki elolvassa majd ezt

Igen , lehet kényelmetlenek tünik. A fejlesztők (nem én) oldal alján található hozzászóló részt amolyan "gyors" válasz ablaknak szánták . Megnézem mit lehet ezen állítani.

Link to comment
Megosztás:

Hangulatjelekről még egy picit, a sorrendet tovább nem állítgatnám. Ha kiválasztjátok a mosolygót, akkor az alsó részen megnyilik egy lapozható lista. Nem kell megynyitni az "Összes megjelenítése" opciót.

Szerintem a nyílak segítségével könnyen lehet navigálni.

nekem ezzel az volta bajom, hogy tudtam h az utolsó részen van amit akarok, és kattintottam a jobbra nyílra gyorsan kettőt, hármat és el is tűnt onnan az összes smiley

Link to comment
Megosztás:

email_ertesito_1.png

Beállítások! Ha nem tudod módosítani a beállításaidat, ellenőrizd le, hogy a módosítás kisérlet elmentésekor nem kapsz egy piros keretes üzenetett.

Az új fórum megjelenítése miatt "Érdeklődés" mezőt 65 karakterekben maximalizáltam. Annak akinek ez pl túl hosszú akkor ezt javítania kell, mielött más beállítást képest módosítani.

Ezt sajnos egyenként nem kívánom lejavítani, megkérek mindenkit nézze át. Az első teszt hét után fogunk küldeni tájékoztató emailt a felmerűlő kérdésekről és azok megoldásáról.

Link to comment
Megosztás:

nekem ezzel az volta bajom, hogy tudtam h az utolsó részen van amit akarok, és kattintottam a jobbra nyílra gyorsan kettőt, hármat és el is tűnt onnan az összes smiley

No, akkor arra kérlek, rakd be nekem egy válasz hozzászólásba egymás után a 10 legtöbbször használt hangulatjelet. Ez alapján átrendezem.

Link to comment
Megosztás:

Hm, megnéztem a Modik jogát újra. Nem találok "bajt" . Nézd meg kérlek, hogy most is vacakol -e? Ha igen akkor a "Hemi" nevü embert moderátornak kinevezem és tesztelek vele:)

Most sem jó,nem tudom moderátorként a saját profilomat szerkeszteni,de még az időt sem tudom beállítani.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.