Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
Én semmi különöset nem látok benne... <_<

de ha (összehasonlításnak) látnád a 'bilincstermő gumicsőerdőt' az én kocsimon...

majd teszek fel képet a bontoszokeveny@takolmany.hu-ra :angry:

1.4-ről + az ugrik be, hogy mostanában használtam egy Go*f tsi-t és ...

:P TURBÓT MINDEN MOTORRA !!! :P

és ez nem áprilisi Tréfa!

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gyári kő, vagy valami durvább, új vagy használt???

gyári, használt-mivel az új horror áron van-, de jó lenne ha nem lógna a tengely, és blablabla. Magyarul, olyan kell ami jó. Bontottan minden lutri lehet, de hátha tud valaki egy megbízható forrást. A mostani darabokra van szedve és amíg az elkészül, kellene egy amit tudnék használni.

Link to comment
Megosztás:

gyári, használt-mivel az új horror áron van-, de jó lenne ha nem lógna a tengely, és blablabla. Magyarul, olyan kell ami jó. Bontottan minden lutri lehet, de hátha tud valaki egy megbízható forrást. A mostani darabokra van szedve és amíg az elkészül, kellene egy amit tudnék használni.

Lali nem tud valamit?

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
"A jelen: Astra gsi 2.0 16v bordó (150 le); Vectra 2.0 16v turbo (204 le)"

Én nem tudhatom, csak ezt látom az aláírásodban. :lol: :lol:

na most már aktuális :D de ha már ide tévedtem, meg tudja valaki mondani mi az hogy melegindítás szelep(95-ös hibakód). Akkor eddig ilyennel még nem találkoztam. Meg a másik, ami rejtett hiba, nem volt check, 55-ös az abs-nél, vezérlő egység hibás. Páff.

Link to comment
Megosztás:

na most már aktuális :lol: de ha már ide tévedtem, meg tudja valaki mondani mi az hogy melegindítás szelep(95-ös hibakód). Akkor eddig ilyennel még nem találkoztam. Meg a másik, ami rejtett hiba, nem volt check, 55-ös az abs-nél, vezérlő egység hibás. Páff.

Biztos jól olvastad ki a kódokat?

Az 55 nem túl biztató...ECU hardware hiba :lol:

Hot Start Valve

Ez valahol a szívósoron kell legyen, kábelsztakadást keress szerintem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.