Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Karosszéria


gsi.tamás

Recommended Posts

Itt egy jo cikk az alvázszám értelmezésről:

http://www.opelklub.hu/article.php?story=2...030926010913880

de ebbol nemtudom kiderül e melyik hónapban készült.  

Nem utalhat erre a modellváltásra az, hogy a 95 előttiek kockavisszapillantóval, a későbbiek meg gömbölyded visszapillanccsal készültek?

Mag más a hűtőrács, meg fehér indexbúra elöl, módosították a csomitartót, a belső designet stb stb...

Link to comment
Megosztás:

Hali!

Kösz az infót a kőfelverődésről, meg fogom látogatni, majd utána beszámolok róla milyen lett.

A bc-ről eléggé megoszlanak a vélemények, de már sejtem miről lehet szó, az enyémben (1.4 16v family) mutatja a rádiót is, de még nem próbáltam nyomkodni. (mindjárt megnézem)

A rádióhoz nem tudom, hogy mi a kód mert használtan vettem a kocsit és a kereskedésben nem mondták, én meg nem tudtam róla, hogy ilyen is van :)

Most műxik, de ha netán aksit cserélek, vagy leveszem a sarut utána is fog-e, mit gondoltok?

Link to comment
Megosztás:

A rádióhoz nem tudom, hogy mi a kód mert használtan vettem a kocsit és a kereskedésben nem mondták, én meg nem tudtam róla, hogy ilyen is van :)  

Most műxik, de ha netán aksit cserélek, vagy leveszem a sarut utána is fog-e, mit gondoltok?

Márkakereskedésben ugytudom megmondják neked ha bizonyítod hogy tiéd a kocsi, feltéve ha a gyári van benne. Ennek van vmi díja.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Egy hónapja vettem egy F Astra Caravant. Annyit tudok róla, hogy 1994es évjárat, de azt nem, hogy melyik hónap. 94ben meg a 8. és a 9. hónap között volt váltás az Astrában. Ha valakinek van ötlete, hogy miként tudnám meghatározni, hogy pontosan mikori a kocsi (mondjuk alvázszám alapján), azt nagyon megköszönném.  

Miki

ha 94.9 havi lenne az autod akkor az alvazszamod már 95 ös lenne

ha 94 e s az alvazszamod vann akkor az autod lehet akar 93-as is

szal milyen betü val kb középpen az alvazszamod ban ?

R? S? vagy az isten tudja P utan mi gyün lehet hogy az már 04 nek van irva

Link to comment
Megosztás:

Na akkor pontosítok!

A GSI hátsólámpa nem olyan mint a 95-utáni sima astrák lámpája mert azok sötétítése fekete a GSI lámpa sötétítés pedig szürke!!!!!

Tehát a felső képen egy (fehér) tuning cég álltal gyártott lámpa van a következőn pedig a GSI széria lámpája látható!!!

Link to comment
Megosztás:

Tomi!

Az enyémen pl. teljesen egyformán árnyalt a GSi-ével, pedig gyári

a hátsó lámpám. Amikor bontottuk a 93-as GSi-t, összehasonlítottam,

mert a jobbost ki akartam cserélni egy repedés miatt, de aztán elmaradt.

Tényleg! Hátsó űlés nem kell?

A Tominak igaza van!

A gsi lámpa szürke sötétítésű. a 95 utáni meg fekete. Lehetséges, hogy a 93-as gsi puffos volt és mivel bontóban nem egyszerű gsi lámpát szerezni, ha van akkor meg sokkal drágább mint egy sima f-es.

Link to comment
Megosztás:

Opel16v: átfutottam az oldalad de még csak véletlen sem akadt egy hátulról készült kép. (Nem néztem végig az oldalt.) Egy videód is van az meg persze túl sötét hogy ilyen részleteket ki lehessen venni. De azért sejtem milyen az a lámpa.

Többieknek köszi az infót.

Fura hogy én mindenhol a sima piros-narancs-fehér kombinációjú lámpabúrával találkoztam eddig.

Amúgy már hívtam egy bontót ahol a 18/pár-ért adták volna. Ez azért nem tűnik olyan nagyon soknak.

Még egy kérdés: ugye ezek a lámpák kompatibilisek az összes astrával?

Link to comment
Megosztás:

Kicsivel több időm volt így már találtam olyan képet ami hátulról van. Attól függetlenül hogy azonosításhoz egy picit kicsik, majdnem teljesen biztos vagyok benne hogy nekem is ugyanilyen lámpám van. Csak azt nem értem hogy ebben mi a sötétített? Mivel világosabb verziót még nem láttam. Viszont sötétebbet igen (ami nem tuning hanem boltban kapható).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.