Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

hening

Recommended Posts

Eddig a vezető ülés felett a napfénytető bal hátsó sarkánál. De ma reggel már a másik oldal is nedves volt de csak hátul.

Nah ez már haladás. Akkor valszeg a bal hátsó lefolyó van eltömődve. Hozzáférni hogy hogy lehet , az még homály <_<

ha nem jutsz dűlőre vele, akkor rálesek délután, hátha meglesz :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem az előbb és olyan mintha a napfénytető hátsó része lejjebb lenne mint volt. A múltkor hallottam valami kattogó hangot a motorja felől de nem tudom mi lehetett. Szerinted elképzelhető, hogy a motor fogaskereke "átugrott" egy pár foggal arrébb? Úgyértem, hogy a motort alapállásba hozva a tető nem oda kerül mint ahol az eredeti helye volt.

Nemtudom, hogy érted-e amit mondani szeretnék? <_<

Link to comment
Megosztás:

Nah ez már haladás. Akkor valszeg a bal hátsó lefolyó van eltömődve. Hozzáférni hogy hogy lehet , az még homály <_<

ha nem jutsz dűlőre vele, akkor rálesek délután, hátha meglesz :wacko:

Azt megköszönném! Mindjárt megyek alvadni egy kicsit mert sz@r éjszakánk volt ma a melóhelyen.

Link to comment
Megosztás:

Megnéztem az előbb és olyan mintha a napfénytető hátsó része lejjebb lenne mint volt. A múltkor hallottam valami kattogó hangot a motorja felől de nem tudom mi lehetett. Szerinted elképzelhető, hogy a motor fogaskereke "átugrott" egy pár foggal arrébb? Úgyértem, hogy a motort alapállásba hozva a tető nem oda kerül mint ahol az eredeti helye volt.

Nemtudom, hogy érted-e amit mondani szeretnék? :(

Vágom nagyjából <_<

Hát lehet csak valami kiugrott a helyéről. Bár ha műanyagfogaskerék, akkor sanszos az átugrás.

De ezt még nem vágom, még nem kellett hozzányúlni egyikhez sem :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Vágom nagyjából <_<

Hát lehet csak valami kiugrott a helyéről. Bár ha műanyagfogaskerék, akkor sanszos az átugrás.

De ezt még nem vágom, még nem kellett hozzányúlni egyikhez sem :wacko:

Még megvártam a hozzászólásodat! ;) A fogaskerék fémből van. A gyári mechanikus tekerőt kicseréltem elektromosra. Annak viszont fémből van a fogaskereke!

Köszi, neked meg "jó munkát"! :(

Link to comment
Megosztás:

Még megvártam a hozzászólásodat! :wacko: A fogaskerék fémből van. A gyári mechanikus tekerőt kicseréltem elektromosra. Annak viszont fémből van a fogaskereke!

Köszi, neked meg "jó munkát"! <_<

Sajna nem jutottam oda, hogy megvizslassam a témát.

Volt még egy kis betonozás és utána meg jól rámsötétedett mire befejeztem a Veki- beltér fedőfestését.

Link to comment
Megosztás:

Sajna nem jutottam oda, hogy megvizslassam a témát.

Volt még egy kis betonozás és utána meg jól rámsötétedett mire befejeztem a Veki- beltér fedőfestését.

Semmi gond! <_< Szabadnapon (holnap vagy holnapután) kiveszem a tetőablakot és átkenem a sineket meg mindent ami mozog benne. Észrevettem tegnap valamit. A tetőablak vezető felőli (tehát bal) oldala feljebb van alaphelyzetben mint a jobb. Tehát amikor elvileg zárva van az ablak akkor egy résnyire nyitva van a bal oldal. A beázás helyére stimmel a dolog de még mindig ott van az, hogy a víz miért nem folyik el? Na majd kiderül. :wacko:

Link to comment
Megosztás:

Semmi gond! :( Szabadnapon (holnap vagy holnapután) kiveszem a tetőablakot és átkenem a sineket meg mindent ami mozog benne. Észrevettem tegnap valamit. A tetőablak vezető felőli (tehát bal) oldala feljebb van alaphelyzetben mint a jobb. Tehát amikor elvileg zárva van az ablak akkor egy résnyire nyitva van a bal oldal. A beázás helyére stimmel a dolog de még mindig ott van az, hogy a víz miért nem folyik el? Na majd kiderül. ;)

Nézd meg, hogy a motor talpa rendesen felfekszik-e a fém alapra, illetve a csavarjai nem lazultak-e meg.

Nekem sikerült rendesen megszivatni magamat, mikor a tetőablakot "motorizáltam". Lazán felcsavaroztam a motort, és gyorsan bekötöttem, mert kíváncsi voltam, hogy működik. Első mozdulatra olyan szépen elkattogott, hogy be se lehetett zárni :wacko: Úgy néz ki a mozgató szerkezete, mint egy széthúzott zipp-zár, közé csatlakozik a fogaskerék a motoron. Egyik felét jobbra, a másikat balra tolja. Nekem egy csavarhúzó segítségével sikerült visszaállítani a pontos zárást. Az egyik oldali fogas szalagot mozgattam vele a motor lyukján keresztül. Hogy merre azt akkor látod, ha mozgatod, a lényeg, hogy a másiktól függetlenül mozgasd. <_<

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg, hogy a motor talpa rendesen felfekszik-e a fém alapra, illetve a csavarjai nem lazultak-e meg.

Nekem sikerült rendesen megszivatni magamat, mikor a tetőablakot "motorizáltam". Lazán felcsavaroztam a motort, és gyorsan bekötöttem, mert kíváncsi voltam, hogy működik. Első mozdulatra olyan szépen elkattogott, hogy be se lehetett zárni :wacko: Úgy néz ki a mozgató szerkezete, mint egy széthúzott zipp-zár, közé csatlakozik a fogaskerék a motoron. Egyik felét jobbra, a másikat balra tolja. Nekem egy csavarhúzó segítségével sikerült visszaállítani a pontos zárást. Az egyik oldali fogas szalagot mozgattam vele a motor lyukján keresztül. Hogy merre azt akkor látod, ha mozgatod, a lényeg, hogy a másiktól függetlenül mozgasd. <_<

Király! Köszi! Megpróbálom! :(

Link to comment
Megosztás:

Nem tudjátok hogy a visszapillantó tükörből hogyan tudom kivenni az üveget? Elektromos állítású. Sehogy nem jön ki, eltörni meg nem akarom:S

Ha jól emlékszem fel van ragasztva. Azt hogy pontosan mire is és azt ki lehet e venni, azt már nem vágom <_<

Miért akarod kivenni?

Link to comment
Megosztás:

Arra ami gyárilag fekete?

Jobb lett volna, ha a külső burkolatot leveszed!

Akkor a belseje nem lett volna festékes.

A tükörlap egyébként egy műanyag szerű lapra van ragasztva, amiben a fűtőszálak vannak.

(márha fűthető a tükör.)

Ez a mechanikára van szerelve.

Az enyém elektromos, de nem tudtam úgy szétszedni, hogy a mechanikához hozzáférjek, így nem tudom, hogy egyáltalán ki tudod e venni az egész belsejét.

Link to comment
Megosztás:

Szerintetek mennyiben tér el az A veki a B-től karosszériában? Elsősorban az első ajtókra gondolok, hogy nem e lehet átültetni az A-ba az ajtókat meg azzal együtt a moci tetőt, tükröket, mert az elég szépre sikeredett nála.?

Mission impossible! <_< Na, jó, nem lehetetlen, de igencsak zsebbe nyúlós akció lenne! Teljesen más a mérete mind a mocitetőnek mind az ajtónak és szerintem az A oszlop dőlésszöge sem stimmel. De egy ügyes kezű lakatos mindenzt meg tud csinálni csak bírd kifizetni. Amúgy egyetértek! :wacko: Szerintem is szép lett a B Vectra.

Link to comment
Megosztás:

<_< Csak azért kérdeztem, mert parkolókban szoktam figyelgetni és az első eléggé hasonlít rá, de akkor ezek szerint teljesen eltér. Kár:( :wacko::D Végül is a mocitetőt lehetne farigcsálni meg hajtogatni:D de az ajtót annyira nem, mert benn van az üveg ha a szöget megváltoztatom akkor gáz van:) kellene róla valami adat, hátha....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.