Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Gyári rádió


Recommended Posts

Sziasztok!

Cseréltem Blaupunkt CD30 rádiót CD30 MP3-ra de az MP3-as valószínű nem volt leválasztva az autóról! Ha átforrasztom a működő rádióból az eeprom-ot ami tartalmazza a kódot akkor ez megoldás lehet? Valaki csinált már ilyesmit?

Nulláztatsd ki a rádiót, és jó lesz. Ők megoldják: http://www.autocomputer.hu/szolgaltatasok.html

Link to comment
Megosztás:

  • 2 months later...

Sziasztok!

Van egy 96-os f astrám(gsi) gyári cdr 500 rádióval. A problémám az, hogy a rádió magától bekapcsol. Olvastam itt a fórumon, hogy újabb rádiókon a cd érzékelő mikrokapcsoló okozza a hibát. Létezik, hogy ennél a régi szériánál is ez a hiba? Ill. lehet ezekhez vhol alkatrészt kapni? És még vmi: van egy gyári philips kazettás rádióm is, aminek a hangerőszabályzója nem szabályoz rendesen. Ilyenkor a poti a hibás, vagy a sebességfüggő hangerőszabályzásban van a hiba?

Előre is köszönöm segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Van egy 96-os f astrám(gsi) gyári cdr 500 rádióval. A problémám az, hogy a rádió magától bekapcsol. Olvastam itt a fórumon, hogy újabb rádiókon a cd érzékelő mikrokapcsoló okozza a hibát. Létezik, hogy ennél a régi szériánál is ez a hiba? Ill. lehet ezekhez vhol alkatrészt kapni? És még vmi: van egy gyári philips kazettás rádióm is, aminek a hangerőszabályzója nem szabályoz rendesen. Ilyenkor a poti a hibás, vagy a sebességfüggő hangerőszabályzásban van a hiba?

Előre is köszönöm segítségeteket!

Szia!

Ha potméteres a rádió nem lehet sebességfüggő vezérlése szerintem mert ahhoz digitálisan állítja a hangerőt. Ha a "poti" teljesen körbetekerhető és lépked közben akkor digitális a vezérlés. Ez esetben valami megbolondítja. Ilyenkor elképzelhető hogy a sebességfüggő szabályzás szól bele. Kondira gyanakszom, lehet meghalt az egyik szűrőkondi emiatt kaphat a vezérlő része fals jelet. Ha nem körbetekerhető akkor poticserével tudod orvosolni. Fújogatni nem érdemes, mert gyári állapotra nem fogod tudni visszahozni. Megkophatott a csúszófelület vagy éppen a csúszófej is. Esetleg lehet hogy csak el van koszolódva de érdemesebb újat vennni bele és összeaplikálni hogy ó legyen. A sztereó poti kb 5-600 forint. Forrasztani max 6 lábat kell szerintem. A gyári rádió bekapcsolása valamilyen kontakt hibára utal. Vedd ki a rádiót és álló helyzetben üsd meg fentről. de úgy hogy a kábelek stabilan álljanak. Ha bekapcsol rádión belül valamilyen érzékelő ha nem akkor kívül kontaktos valami, ill fals jelből dolgozva kapcsol be. Ha a rádióban van a hiba nem kívül akkor meg kell találni mitől kapcsol be. Alkatrészt lehet mindenhez kapni csak jó helyen kell keresni. Neten nézelődj pár elektromos oldalon, van jó pár darab. Az alkatrészt meg előtte nézd meg alaposan hogy NO vagy NC kapcsoló vagy bármi ami rossz. Sok sikert a javításokhoz!

Üdv McDeath

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Szia!

Ha potméteres a rádió nem lehet sebességfüggő vezérlése szerintem mert ahhoz digitálisan állítja a hangerőt. Ha a "poti" teljesen körbetekerhető és lépked közben akkor digitális a vezérlés. Ez esetben valami megbolondítja. Ilyenkor elképzelhető hogy a sebességfüggő szabályzás szól bele. Kondira gyanakszom, lehet meghalt az egyik szűrőkondi emiatt kaphat a vezérlő része fals jelet. Ha nem körbetekerhető akkor poticserével tudod orvosolni. Fújogatni nem érdemes, mert gyári állapotra nem fogod tudni visszahozni. Megkophatott a csúszófelület vagy éppen a csúszófej is. Esetleg lehet hogy csak el van koszolódva de érdemesebb újat vennni bele és összeaplikálni hogy ó legyen. A sztereó poti kb 5-600 forint. Forrasztani max 6 lábat kell szerintem. A gyári rádió bekapcsolása valamilyen kontakt hibára utal. Vedd ki a rádiót és álló helyzetben üsd meg fentről. de úgy hogy a kábelek stabilan álljanak. Ha bekapcsol rádión belül valamilyen érzékelő ha nem akkor kívül kontaktos valami, ill fals jelből dolgozva kapcsol be. Ha a rádióban van a hiba nem kívül akkor meg kell találni mitől kapcsol be. Alkatrészt lehet mindenhez kapni csak jó helyen kell keresni. Neten nézelődj pár elektromos oldalon, van jó pár darab. Az alkatrészt meg előtte nézd meg alaposan hogy NO vagy NC kapcsoló vagy bármi ami rossz. Sok sikert a javításokhoz!

Üdv McDeath

Köszönöm a válaszoda!

A poti körbetekerhető és vhol olvastam is, hogy sebességfüggő, úgyhogy majd körbejárom a kondi témát. A bekapcsolásos ügyet megpróbálom tesztelni, de ránézek erre az érzékelő dologra is, mert ahogy írtam a H astrában gyári fejjel ugyanilyen problémák vannak és ott egyértelműen a cd-érzékelő okozza.

Üdv :hiya: !

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Helló!

NCDR1100/1500 -as és összetevőivel (CID/TELEMATIK/CD Changer) is foglalkoznak?

Pl: dekódolás, biztonsági kód kiolvasás nullázás, alaphelyzetbe állítás-transport mode

InterWareZ

Már tudom kik ők, ismerem őket, jártam náluk múlt év ilyenkor és sajna nem tudtak mit kezdeni vele! (ugyanúgy elővették a Tech2-öt és próbálkoztak, de sajna nem jutottak semmire...)

Azóta azért változott a helyzet... :-) (eprom módosítás-másolás)

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...

Sziasztok!
Lenne egy G-s astrám benne egy blaupunkt car 300-al, kb 1 éve kezdte el a problémát. Eleinte csak néha nem sikerült bekapcsolni, majd csak minden 3-4-re kapcsolt be, most pedig szinte egyáltalán nem tudom bekapcsolni, esetleg van valakinek valami ötlete, hogy merre fele keressem a problémát? Hiába nyomom be a rádión háttérvilágítása bejön viszont a fenti kijelző nem kapcsol át és nem is kezd el szólni a rádió.

Ilyen hasonló bejelentéssel már találkoztam, de nem jött hozzászólás!

Válaszotokat előre is köszönöm:

Frici

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok!

Lenne egy G-s astrám benne egy blaupunkt car 300-al, kb 1 éve kezdte el a problémát. Eleinte csak néha nem sikerült bekapcsolni, majd csak minden 3-4-re kapcsolt be, most pedig szinte egyáltalán nem tudom bekapcsolni, esetleg van valakinek valami ötlete, hogy merre fele keressem a problémát? Hiába nyomom be a rádión háttérvilágítása bejön viszont a fenti kijelző nem kapcsol át és nem is kezd el szólni a rádió.

Ilyen hasonló bejelentéssel már találkoztam, de nem jött hozzászólás!

Válaszotokat előre is köszönöm:

Frici

Én először is az ISO csatlakozót nézném meg. Igazgatás, saru tisztítás.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Borzasztó nagy segítség kellene.Röviden:

A C vekimbe kicseréltem a fejegységemet egy navisra (benne cd tár)(ncdc 2015)színes kijelzővel és telefonra(telematic).Minden királyl működik,de állandóan villog a :display safe , radio safe , cdc safe.

Ki tud nekem segíteni abban ,hogy ki tudja ezeket nullázni vagy kitörölni.Vagy egyáltalán mit csináljak.Tech 2 nem látja a fejegységet,de viszont a fejegységben lévő cd tárat igen,holott ugyan az a diagnosztikai bemenete.Kellene nekem valami jó"hekker".Köszi!

Szia!

Bár régi ez a dolog,de esetleg el tudnád mondani,hogy miként oldódott meg?

Én a B2-es Omegámba tennék ilyet -vagy 2013ast- a közeljövőben és ha esetleg hasonlóan járnék,

jól jönne a tapasztalatod...

Köszi!!!

Link to comment
Megosztás:

Szia!

Bár régi ez a dolog,de esetleg el tudnád mondani,hogy miként oldódott meg?

Én a B2-es Omegámba tennék ilyet -vagy 2013ast- a közeljövőben és ha esetleg hasonlóan járnék,

jól jönne a tapasztalatod...

Köszi!!!

Szia!

Csak annyi baj volt,hogy nem jó helyre kötöttem a fejegység diagnosztikai szálát.Ha viszont te akarod beszerelni,átalakítani,ha nincs tapasztalatod ne fogj hozzá,mert tach nélkül nem megy(én már tudom,mert már beszereltem egy párat).

Üdv.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy van egy 94-es Corsa B-m. Volt benne egy Sony CD-s fejegység, ami egy kalap sz*r volt, hol működött, hol nem. De az utóbbi időben inkább nem.

Gondoltam veszek bel egy gyári opel rádiót. A tulaj akitől vettem adott az autó mellé egy CAR400-ast, de nem voltak meg a gombjai és a kódját se tudni, úgyhogy használhatatlan. Viszont formailag nagyon tetszett így ilyet vettem bontottan, kóddal, nagyon szép állapotban!

Ami viszont fura benne, hogy az autóval kapott rádiót ha rádugom az ISO csatira, bekapcsolásra az összes háttérvilágító led műxik, csak a bekapcsológomb körüliek nem.. Ellenben ha az úraj dugom rá, akkor csak a bekapcsológomb körül megy a háttérvilágítás, máshol nem.. :) Gondolom valami el van kötve, de még nem jöttem rá mi lehet az... :)

Ha valaki kötött már be utólagosan ISO csatit az segíthetne, hogy melyik szál felel a háttérvilágításért..

Előre is köszi a segítséget!

Egyébként a rádió nagyon szépen szól, még ezekkel a gyári hangszórókkal is.. :)

Zsolt

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.