Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Fórum működés - hibabejelentő -


Recommended Posts

Tegnap este is elérhetetlen volt a fórum nekem, kb 1 órán keresztül.

egész este szenvedett... aztán picit begyorsult a nap végére.

az előbb meg ezt csinálta:

"Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@localhost and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Apache/1.3.33 Server at www.opelforum.hu Port 80" :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem azóta is elég lassú a fórum, bár mostanában nem volt elérhetetlen.

Asszem az itt említett >>>>

"Ezúton is tájékoztatjuk ügyfeleinket, hogy a http://ns1.titan-computer.hu szerverünk emiatt átalakítás alatt áll. Szerverparkunk átalakítása 1-2 hetet vesz igénybe. Minden ügyfelünket tájékoztatni fogjuk az őket érintő változtatásokról. Köszönjük a türelmet."

1-2 hét még nem telt el :lol:

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt én sem tudtam bejelentkezni-->azóta igen és kellően gyors a kiszolgálás--> ellenben az avatarok felét nem látom/köztük a sajátomat sem/. THX!!

Asszem ilyen probléma egy ideig nem lesz. Nekem elég gyors most a fórum. Combosabb gépre került.

Link to comment
Megosztás:

Viszont nem tom van e köze a szervercseréhez, de nekem lett -1 Privát üzim hírtelen...

Nem zavar maradhat...csak gondoltam megjegyzem... :lol:

Már írtam régebben, hogy az fórum bug, lépjünk ezen túl. Majd talán egyszer frissítek 2.2 -re (most 2.1.5) talán akko nem lesz ilyen hiba (lesz más)

Link to comment
Megosztás:

A problémám még nem oldódott meg: az avatarok felét továbbra sem látom..pl: Hemiét, sajátomat..ami érdekes, hogy a cégnél, ilyen gondom nincs, de az itthoni jóval komolyabb gépen jelentkezik..

THX!!

Üdv: ND

Ugyan ez van nálam is, de nekem a céges a gépnél van a hiba.

Link to comment
Megosztás:

Ma egy ideig nem ment a fórum.. most megy.. mintha kicsit más lenne :) Lehet update volt?

Egy apróság.. hozzászólás ablak.. ahova beirsz alatta bal lent "Oldal panel megnyitása" ha rákatt elrejti, a gomb ugyanaz marad.. katt visszajön oldalpanel..

ergo, nem tom ti forditottátok-é, de alap helyzetben amikor van oldalablak akkor "Oldal panel elrejtése kellene hogy legyen, nem pedig megnyitása.. különösebben nem zavar, csak észrevettem..

Na megyek még ismerkedek az új cuccokkal... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.