Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Astra gyári "HIFI"


Guest

Recommended Posts

A 400-on is ki lehet kapcsolni, de akkor nem villog a led, ezt a pitik is tudják. Már csak heccből is betörik az ablakot, és úgy már drága.

Meg mondjuk a car 500 még mindig olyan 20-25 körül van, és van rá kereslet, azért az nem kevés pénz szerintem.

A CDR 500-on továbbra is villog a led. Akkumulátor csere alkalmával le is lett tesztelve. Kódot nem kér, villog és teszi a dolgát.

Olyan nagy kereslet nincs irántuk, max. aki ragaszkodik a gyári cuccokhoz, vagy nem is tudja mit vesz. Mai szemmel nézve már őskövületnek számít. Ennyi pénzért a CDR 500-nál jobb, több szolgáltatást nyújtó (aux, usb, ...) cuccot lehet venni. Kis szerencsével még a központi kijelzés és/vagy a multikormány is üzemel.

Tgabika76-nak igaza van a típusjelet illetően.

Link to comment
Megosztás:

Az már CDR-500 nem? CAR akkor lenne, ha kazettás lenne (CAR=CAssetten Receiver)

Igen, igen. bocsi.

A CDR 500-on továbbra is villog a led. Akkumulátor csere alkalmával le is lett tesztelve. Kódot nem kér, villog és teszi a dolgát.

Tudtam én, hogy fejlesztenek ezerrel :D

Egyébként én pl. nem tennék be semmilyen rádiót csak a gyárit. Szerintem pl ocsmány egy kék, zöld, ezüst keretes, pirosan kékek fehéren világító valami a középkonzolba. És még a gyári kijelzőt sem használja. És botfülű is vagyok. Meg sóher is, ezért vettem annó 6000-ért egy car 400-at. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként én pl. nem tennék be semmilyen rádiót csak a gyárit. Szerintem pl ocsmány egy kék, zöld, ezüst keretes, pirosan kékek fehéren világító valami a középkonzolba. És még a gyári kijelzőt sem használja. És botfülű is vagyok. Meg sóher is, ezért vettem annó 6000-ért egy car 400-at. :D

Én meg hiába hirdetem 4000. ft.-ért a CAR 400.-t,senkinek sem kell. :)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként én pl. nem tennék be semmilyen rádiót csak a gyárit. Szerintem pl ocsmány egy kék, zöld, ezüst keretes, pirosan kékek fehéren világító valami a középkonzolba. És még a gyári kijelzőt sem használja. És botfülű is vagyok. Meg sóher is, ezért vettem annó 6000-ért egy car 400-at. :D

Az enyémben talán még tíz CD sem volt lejátszva (csak gyárit hajlandó! :) ), mindig a rádió szól. Igaz, nem vájt fülűeknek való a minősége, de hifisták ne a forgalomban akarjanak élvezkedni. Egyedül a kékfogat hiányolom a telefon és a navi kihangosítása miatt.

Link to comment
Megosztás:

Nyomni is próbáltam hátulról kifelé a rádiót, az alsó tárolózseb helyén keresztül tudtam felnyúlni neki. De nem jött, feszegetni meg nem akarom, gondolom nem az a helyes megoldás :)

A szögeket kell valamilyen irányba feszíteni, vagy elég koppanásig feltolni?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok.

Lágymányosi híd környékén nincs véletlenül valaki CAR 300 kiszedő tool tulajdonos? :)

4 szög bedugásával próbálkoztam, de nem jön...

lehet hogy a szögeket (ha nem elég vastag) kicsit össze (a hosszanti oldaluk felé) kell hajlítani és a kazihoz benyúlva kihúzni

legalábbis régen így ki tudtam szedni

Link to comment
Megosztás:

Ez egy gyári rádió?

Hülye kérdés de a rádió hátsó felén a készülék rögzítő csavarja le lett csavarva?

Én is így jártam anno az enyémnél, csak nem akart kijönni, végül addig feszegettem amíg eltört az a kis műanyag fül a középkonzol mögött amibe az előbb említett csavar bele van hajtva, plusz elgörbítettem egy csavarhúzót(!), valamint úgy összevissza karcoltam a középkonzolt a magnó körül, hogy végül az egészet cserélni kellett, pedig csak ezt a kis csavart kellett volna kicsavarnom... :)

Link to comment
Megosztás:

Nyomni is próbáltam hátulról kifelé a rádiót, az alsó tárolózseb helyén keresztül tudtam felnyúlni neki. De nem jött, feszegetni meg nem akarom, gondolom nem az a helyes megoldás :)

A szögeket kell valamilyen irányba feszíteni, vagy elég koppanásig feltolni?

3 mm-es szeg kell, kb 8 cm hosszúak legyenek. Benyomod ütközésig kb 35 mm mind a négyet, aztán csak húzni kell kifele, egyszerre mind a négyet. Ha nem nagyon jön, akkor a jobb és a bal oldaliakat szétfeszíted egy kicsit és úgy húzod ki rádióstul.

Egyébként nem egy nagy tétel

Link to comment
Megosztás:

Tgabika, erről nem tudtam, lecsekkolom! Köszi! Gyári a rádió, bár az előző tulaj sajátot használt benne, vásárlás előtt rakta nekem vissza ezt. Kézzel csavarható csavart keressek, vagy csavarhúzós?

Ez egy anyacsavar a rádió hátulján nagyjából középen, hogy kézzel tudod-e csavarni az attól függ, mennyire volt meghúzva.

A csavarhúzót én a feszegetéshez használtam, eközben görbült el... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha van két bicikliküllőd meg egy köszörűd amivel hegyesre köszörülöd a végét, akkor meg egyenesen ingyen van :)

(Kerékpárszerviz 20Ft-ért adja a bicikliküllő darabját, ha véletlenül nem volna otthon...)

Mondjuk pont most találtam egy másik oldalt, ahol tök ugyanez 2076 Ft. Aszittem berosálok. Ez ám a nyereség.

Link to comment
Megosztás:

Apum off autójában megadta magát a két első hangszóró, konkrétan szétporladt a membrán. Mivel elég régi darab, és bontóban sem lehet sokkal jobb állapotú, ezért keresek bp-i megbízható ,olcsó hangszórójavítót. Légyszi ajánljatok vkit, akár pü-ben.

Link to comment
Megosztás:

Egyre nehezebben kapcsolja be-ki a rádiót a bekapcsoló gombom, VDO CDR500.

Tudtok valaki olyan szerelőt aki kiveszi, megcsinálja, visszateszi a rádiót? Kelet-Pest. Ha javítható.

Sajnos nem megy a kulcsra autómata ki-be kapcsolás mód nálam, így sokat kell kapcsolgatom.

Link to comment
Megosztás:

Egyre nehezebben kapcsolja be-ki a rádiót a bekapcsoló gombom, VDO CDR500.

Tudtok valaki olyan szerelőt aki kiveszi, megcsinálja, visszateszi a rádiót? Kelet-Pest. Ha javítható.

Sajnos nem megy a kulcsra autómata ki-be kapcsolás mód nálam, így sokat kell kapcsolgatom.

Miért nem állítod be? Nincs hozzá leírásod? PDF-ben (4.68 MB) tudom küldeni, de talán tud valaki linket is.

Link to comment
Megosztás:

Őket már hívtam korábban és azt mondták, hogy ez a szolgáltatás megszűnt. Úgy javítanak hangszórót, mint a márkaszervizek. Komplett csere.

"Zsolt77, 2010, március 22 - 14:55

Üdvözlöm a Kedves fórumozókat! Hangszóró javítás 1947-óta a Múzeum krt. 19-ben, telefon: 06 1 337 65 66, Aubeck Ferenc, nyitva k-cs, 10-16-ig. Szerintem Pesten ez a legjobb. Üdv Zsolt

» "

Ezt egy hangszórós fórumban találtam neked!Hátha....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.