forumadmin

Fórum működés - hibabejelentő -

883 hozzászólás ebben a témában

Hi!

Nem tudok bejelentkezni, csak ha minden alkalommal új jelszót kérek!

ez a hiba .The Felhasználónév you entered does not belong to any account. Make sure that it is typed correctly.

felhasználó név :labai01  nick név : astra 1 a labai01-hez kellene párosítani a jelszót.

Módosítva : astra 1

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Sajnos az új rendszer megszüntette az u.n Display illetve User név különbséget. Választanom kellett frissítéskor így Display maradt.

Így  a bejelentkezéskor a te eseteben  "astra 1" nevet és jelszót kell használnod. Vagy az email címed+ jelszavad párossal is betudsz lépni.

Remélem tudtam segíteni.

üdv, forumadmin

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

az miért nincs,hogy  lehet leiratkozni?

Mire gondolsz? Pontosítsd kérlek. pl, hírlevélről, követésekről, értesítőkről, stb.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Ha esetleg még nem lenne ismert:

- Ebben a nézetben nem tördeli a hosszú sorokat:

http://www.opelforum.hu/blogs/blog/38-a-kék/

- Ebben a posztban az összes formázás/kép/link megszűnt létezni, a többi viszont jó:

(Nem tudom csak linkkel beszúrni. :( )

- A teljes hozzászólás szerkesztő megszűnt? És a hozzászólás előnézet? Ugye nem.

- A dupla sorközt át lehet állítani valahogy szimplára?

- A kerek avatarhoz nehéz lesz jó képet találni.

Amúgy a dizájn jó lett. Bár az előző is jó volt.

Több helyen lejavítottam a régi tartalmakat. A blogodat is átnéztem, szerintem ok. Javaslom a Firefox böngészőben az írást a jövőben. Megírod valamilyen szövegszerkesztőben a tartalmat majd itt az editorban a betűtípus előtti gombbal Firefox böngészőben, beilleszted. Chromeban nem az igazi, Edgeben nem is próbáltam még...

- A teljes hozzászólás szerkesztő megszűnt? És a hozzászólás előnézet? Ugye nem. --> Jelenleg igen, de ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk

- A dupla sorközt át lehet állítani valahogy szimplára? --> Még erre nem tudok érdemben nyilatkozni. Ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk...

- A kerek avatarhoz nehéz lesz jó képet találni. -->Ez most a trendi :) Próbálkozz. 

Blogod

Módosítva : forumadmin

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Több helyen lejavítottam a régi tartalmakat. A blogodat is átnéztem, szerintem ok. Javaslom a Firefox böngészőben az írást a jövőben. Megírod valamilyen szövegszerkesztőben a tartalmat majd itt az editorban a betűtípus előtti gombbal Firefox böngészőben, beilleszted. Chromeban nem az igazi, Edgeben nem is próbáltam még...

- A teljes hozzászólás szerkesztő megszűnt? És a hozzászólás előnézet? Ugye nem. --> Jelenleg igen, de ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk

- A dupla sorközt át lehet állítani valahogy szimplára? --> Még erre nem tudok érdemben nyilatkozni. Ha minden igaz a következő frissítésben visszatér.Meglátjuk...

- A kerek avatarhoz nehéz lesz jó képet találni. -->Ez most a trendi :) Próbálkozz. 

Elrejtett tartalom

Köszi. FF-et használtam mindig is. A posztokban már én sem látok hibát, de az összesítő nézetnél továbbra is kicsúszik a képernyőből.

Mikor várható a következő frissítés? :D

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szimpla sorközzel is lehet írni :w00t:, ha Shift+Enterrel ugrunk sort.
Így.
Nem lehet, hogy ez csak egy egyszerű konfig paraméter? Ha már tudja a rendszer...

Gondolom nem modok újat, de a régi hozzászólásoknál nem jöttek vissza a smiley-k. Tervben van ezeknek a visszaállítása, vagy ezt már így kell megszokni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Az igazság az, hogy picit benéztem :) Több munka van ezzel az új fórum motorral, mint gondoltam, vagy mint amennyi szabadidőm mostanság. Volt frissítés lesz is még, leírni nincs még időm. Szépen sorjában haladok, nagyon szépen köszi a türelmet. 

1 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:
On Tue Jul 05 2005 10:50:42 GMT+0200, hemi írta:

privi írásnál ezt írja ki:

Ran into problems sending Mail. Response: 554 : Relay access denied

DEBUG MODE

Line : 152

File : smtp.php

Hello mindenkinek nemrég vettem egy opel g astrát 98évjárat az lenne a prólémám hogy fűtés kapcsoló 3.4.fokozatban van búg mi lehet a baja ha valaki tud segíteni előre is köszönöm

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

1. Nem jó helyre írtad a kérdésedet, ha gondolod tedd fel újra itt: Kezdőlap-->Technika-->Astra-->Astra G-->Általános műszaki problémák!

2. Ha idézést használsz legyen értelme! Jól láthatod az idézett szövegnek semmi köze az Astra G fűtéskapcsoló hibás működéséhez,olvasd ezt el kérlek: Hogyan kérdezzünk okosan?

3. Több mint valószínű csapágyas a ventilátor, érdemes az oldal keresőjét is használni.

Balesetmentes közlekedést és jó fórumozást kívánok.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Az a gondom,hogy az aksimat folyamatosan leszívja valami reggelre.Gyanítom,hogy a riasztó,de nem tudom hogy lehetne kikötni.A generátor tölt rendesen...azt kimértük.S:o:S. lenne a válasz!!! Köszi előre is!

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

1. Nem jó helyre írtad a kérdésedet, ha gondolod tedd fel újra a Technika rovatba.

2. Érdemes az oldal keresőjét is használni.

Balesetmentes közlekedést és jó fórumozást kívánok.

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok! Nem tudok fórum témát létrehozni. Amikor kiakarom választani a kivánt témát klikkelek de nem reagál egyáltalán. Pedig sürgős lenne most egy jó tanács! Valaki tud ebben segiteni?

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Új regisztrációval illetve, Fórumlakó ranggal nem lehet témát nem létrehozni, viszont javasolni lehet. 

Milyen témát szeretnél létrehozni? Melyik fórumrészben? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Üdv...többször előfordult a napokban duplázás, triplázás, és olyan is hogy egy az oldalsávban megjelent hozzászólás az adott topicban már nem jelenik meg...pölö:

2173886-20160320-4s2rMF.png

Itt egy hozzászólás amit megírtak, de sem a topicban sem a fórumozó profiljában nem jelent meg:

2173889-20160320-nUqSNX.png

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Köszönöm az észrevétel utánanézek. 

Érdekes, nem tudom mi miatt jelenhetet meg oldal szélén mint új bejegyzés...ezek mind 2015-ös hozzászólások.

1 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Sziasztok!

Pár napja regisztrálta hozzátok és szeretném megtudni, hogy miként kell beilleszteni az aláírásomba a spritmonitor.de mileage icon-ját, hogy a fórum elfogadja?

BBcode szükséges? Próbáltam pusztán ctrl+c ctrl+v módjára, de hibára futott (túl sok hivatkozást és túl képet jelez, pedig 1-1 van mindössze)...

Előre is köszönöm, ha segítetek. :)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szia!

Fórumlakó ranggal nem lehet képet elhelyezni az aláírásodban. 3 sor szöveges formátum lehet és csak 3 db linket tudsz elhelyezni. 

üdv, admin

1 személy kedveli ezt

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Üdv,

Ez valami új beállítás eredménye? -> "Kérlek, várj 154 seconds másodpercet, mielőtt újabb keresést inditasz"

Még nem is kerestem, csak beírtam a szót és kiválasztottam melyik topicban keresnék. Majd fenti lett a keresés "eredménye".

Eddig sem volt az igazi a keresés, de ennyit azért nem kellett várni. (be voltam jelentkezve, ha ez jelent valamit)

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Nézegetem a tagokat, és van egy csomó Mote-s aki sosem szólt hozzá, évek óta nem is aktiv, de mig "itt vannak" ez hogyan van? 

Hozzászólás megosztása

Hozzászólás linkje
Megosztás:

Szeretnél hozzászólni? Hozz létre egy fiókot, vagy jelentkezz be.

Regisztrált felhasználónak kell lenned ahhoz, hogy hozzászólást írhass.

Fiók létrehozása

Regisztrálj egy új fiókot a közösségünkben. Nem nehéz!

Regisztráció

Bejelentkezés

Már felhasználók vagy? Jelentkezz be!

Bejelentkezés