Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Általános műszaki problémák


UPS

Recommended Posts

Még egy szerintem hasznos infó.

Már úgy vettem a gépemet (Calibra C20XE), hogy volt vele valami gigszer. Véletlenszerűen motorcheck kivillan vészprogram bekapcsol. Teljesen kiszámíthatatlan volt, hogy mikor jelez be. Valamikor elment 2 hétig hiba nélkül, de volt hogy 50 km-en 10-szer letiltott, mert újra indítás után jó volt. Az előző tulaj jóformán minden elektromos cuccot kicserélt rajta(elosztófedél, gyujtókábelek,stb.) Legalább ezek is újabb benne, nekem már nem kell.

Mi azzal kezdtük, h kivillogtattuk a hibát. 16-os kód, kopogásérzékelő. Szakik mondták, hogy a kopogásérzékelő nem nagyon szokott elromlani. Aztán szervízben kaptam egy tippet, hogy ki kellene cserélnem a kábelt, ami a motorvezérlőt összeköti a kop.érzékelővel.

Hát neki is álltunk és amikor húztuk le a csatit a kop-érzékelőről az egyik vezeték kicsúszott a házból. Fogtuk visszaforrasztottuk, leszigeteltük és visszadugtuk a helyére a csatit, azóta semmi baja. Megúsztam 5000 Ft-ból szervízi beméréssel együtt:)

Remélem ez Nektek is hasznos infó lesz, mert sokan panaszkodnak kopogásérzékelő hibára.

Üdv: Imi

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Van egy kis problémám, abban kérném a segítségeteket! Ma reggel megfázott a calim... Pöccre indult minusz 6 fokban, aztán egyszer leállt. Újraindult, aztán megint leállt. Aztán inkább hazafordultam vele (mentem kb 1 km-t)

A motor sárga pilácsa mindig akkor villant ki amikor elment 1 (vagy 2) henger. Nem tom mi lehet vele, nem vagyok egy nagy műSzaki! Esetleg gyertya? vagy mi lehet? Nem szeretnék fölöslegesen pénzt áldozni egy átvizsgálásra főleg úgy hogy nem is tom nógrád megyében ki ért calikhoz... Ja amúgy 1991 8v a gép.

Valami benzinellátási probléma lehet? Tanácsokat megköszönném hogy mit ellenőrizzek le otthon!

Hali!

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Sziasztok!

Van egy kis problémám, abban kérném a segítségeteket! Ma reggel megfázott a calim... Pöccre indult minusz 6 fokban, aztán egyszer leállt. Újraindult, aztán megint leállt. Aztán inkább hazafordultam vele (mentem kb 1 km-t)

A motor sárga pilácsa mindig akkor villant ki amikor elment 1 (vagy 2) henger. Nem tom mi lehet vele, nem vagyok egy nagy műSzaki! Esetleg gyertya? vagy mi lehet? Nem szeretnék fölöslegesen pénzt áldozni egy átvizsgálásra főleg úgy hogy nem is tom nógrád megyében ki ért calikhoz... Ja amúgy 1991 8v a gép.

Valami benzinellátási probléma lehet? Tanácsokat megköszönném hogy mit ellenőrizzek le otthon!

Hali!

Hello Nézd végig a gyertyától visszfele a kábeleket az elosztót stb, nekem hasonló probléma volt pont ilyen rohadt párás időben és gyertyakábelt mind cserélni kellett az segített, azért mondom hogy nézd végig ha a hibakód kiolvasás nem hoz eredményt, mert nekem összevissza lötyögte ki hibákat.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...
Hello Nézd végig a gyertyától visszfele a kábeleket az elosztót stb, nekem hasonló probléma volt pont ilyen rohadt párás időben és gyertyakábelt mind cserélni kellett az segített, azért mondom hogy nézd végig ha a hibakód kiolvasás nem hoz eredményt, mert nekem összevissza lötyögte ki hibákat.

Na cserélve lett a trafó, rotor, holtpont jeladó.

Egyenlőre ennyi erre megint előjött vmi! elveszi a fordulatot és dadog (32-es motorhibakód) amíg be nem melegszik. Ezzel még együtt tudtam volna élni a köv szervízig, de mostmár minden sárga pilács nélkül elveszi az üzemanyagot amikor úgy gondolja és újra indíthatom. Hibátlanul indul de utána mindig elveszi a benyát.

Kezdek rá mérges lenni, megint húzhatom be a szervízbe. Szóval mostmár két baja van szerintem a hibakódos valami, de attól nem áll le meg a másik amitől meg símán leáll.

Ha valakinek volt már hasonló az jelezzen, hogy mire készüljek anyagilag mert mindenképp rendbe szeretném kapni!

Köszi a választ!

Link to comment
Megosztás:

Na cserélve lett a trafó, rotor, holtpont jeladó.

Egyenlőre ennyi erre megint előjött vmi! elveszi a fordulatot és dadog (32-es motorhibakód) amíg be nem melegszik. Ezzel még együtt tudtam volna élni a köv szervízig, de mostmár minden sárga pilács nélkül elveszi az üzemanyagot amikor úgy gondolja és újra indíthatom. Hibátlanul indul de utána mindig elveszi a benyát.

Kezdek rá mérges lenni, megint húzhatom be a szervízbe. Szóval mostmár két baja van szerintem a hibakódos valami, de attól nem áll le meg a másik amitől meg símán leáll.

Ha valakinek volt már hasonló az jelezzen, hogy mire készüljek anyagilag mert mindenképp rendbe szeretném kapni!

Köszi a választ!

sztem ha kicseréled az AC relét lehet hogy megoldod a problémát ez egy olyan 3000 ft körüli tétel utángyártottban, a gyári meg vmi 8 ezer párszáz ft.

Link to comment
Megosztás:

Off

Hepi barátomnak igaza van, ezek tipikus haldokló AC relé tünetek.

Off Az a Gema váltórövidítő az mit takar? Lehet még olyat beszerezni? On

Nagyon jó lenne ha csak a relé lenne a hibás akkor tudnék venni bőrbelsőt.

Nem tudjátok hogy annak is olyan az oldaltartása mint a szövetesnek?

On

Link to comment
Megosztás:

Off

Off Az a Gema váltórövidítő az mit takar? Lehet még olyat beszerezni? On

Nagyon jó lenne ha csak a relé lenne a hibás akkor tudnék venni bőrbelsőt.

Nem tudjátok hogy annak is olyan az oldaltartása mint a szövetesnek?

On

igen ugyanaz a recaro ülés.

Link to comment
Megosztás:

Még egy kérdés: Hol találom ezt a relét az autóban? Ki lehet itthon is cserélni, vagy bonyolult művelet? Ennyiért nem akarom behúzatni a szerelőhöz... :) Köszi a választ!!!

Ha jól emlékszem a dátumra, 92-es évjáratig a motortérben található relédobozban van .Az ez utáni évjáratoknál a vezérlőegység alatt az anyósülés lábterénél. A művelet kb annyira "bonyolult", mint egy biztosítékcsere! Váltórövidítő szokott lenni az ebay-en, ott érdemes körülnézni.

Link to comment
Megosztás:

Ha jól emlékszem a dátumra, 92-es évjáratig a motortérben található relédobozban van .Az ez utáni évjáratoknál a vezérlőegység alatt az anyósülés lábterénél. A művelet kb annyira "bonyolult", mint egy biztosítékcsere! Váltórövidítő szokott lenni az ebay-en, ott érdemes körülnézni.

Csak megtalálom akkor! Köszi! :)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Sziasztok!

Már 3 éve élvezem a c20xe mot.-s calimat, de most talán el kezdek gondolkozni a chip tuningoláson is, ha egy megbízható tuningoshoz jutok.

A kérdésem az, hogy mennyiből lehet kihozni a legolcsóbban, ha 10% -ot szeretnék rátenni a motor teljesítményére?Ennyi szerintetek mennyi fogyasztás többlettel jár, ha mindenképpen jár egyáltalán? A motoron minden még tuningolatlan állapotban van.A kipufogórendszeren belül is csak a középdő dob hiányzik ill. egy egyedi fojtásszegény sport dob ontja a hangot hátul.

Nagy köszönettel venném a segítségeket.

Link to comment
Megosztás:

Hát a 10%-hoz szerintem kell némi módosítás a szívóoldalon is a chip mellé, például egy PowerCap-pal ez megoldható, és C20XE-hez nem is vészesen drága. Fogyasztással kapcsolatban sajna nincs ötletem, nekem C20NE-m van. Ha még nincs ötleted hogy honnan szerezz chipet, akkor hívd ezt a számot, neki korábban C20XE calija volt és árult hozzá Irmscher chipet, talán még van neki: 30/3311746

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Sziasztok lenne egy problémám. A jobb oldali ablakom valamiért nem akar álandoan müködni néha semi baja de néha meg se mozdul. Nincs valami ötlet hogy lehetne kiszürni hogy mi hibásodott meg . Vagy mi a baja mondjuk semi hiba nem látszik, de még a motor se mozdul hogy jellezné hogy mozditani akkarja. Van valakinek valami ötlette?????

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Sziasztok lenne egy problémám. A jobb oldali ablakom valamiért nem akar álandoan müködni néha semi baja de néha meg se mozdul. Nincs valami ötlet hogy lehetne kiszürni hogy mi hibásodott meg . Vagy mi a baja mondjuk semi hiba nem látszik, de még a motor se mozdul hogy jellezné hogy mozditani akkarja. Van valakinek valami ötlette?????

Szia!

Nekem is volt már hasonló problémám, amikor főleg hideg időben nem akart lefele mozdulni a bal ablakom, míg végül egy nagyon rendes elektroműszerésznél kötöttem ki vele, mivel már elkezdett magától is lemenni az ablak, ez eléggé idegesítő volt !! Mindent átnéztek, míg aztán rendre kicseréltek szinte minden relét meg egyéb nyalánkságot az ablakemelő elektronikán kívül, ami az egyik fő problémája volt mint kiderült, többek között.

Remélem segített.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.