Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

sziasztok autós társak a segítségeteket kérném, olyan problémám lenne, hogy magasabb lett az alapjárata a kocsinak felvillant az abs felirat és közben elment a rádió is,most már bese indul a kocsi én a generátorra gyanakszom. Szerintetek köszönöm a választ előre is,1,7dísel 101 l

Link to comment
Megosztás:

sziasztok autós társak a segítségeteket kérném, olyan problémám lenne, hogy magasabb lett az alapjárata a kocsinak felvillant az abs felirat és közben elment a rádió is,most már bese indul a kocsi én a generátorra gyanakszom. Szerintetek köszönöm a választ előre is,1,7dísel 101 l

Legelőször nézz egy hibakódot, akár a pedálos módszerrel! Az alapján könnyebb elindulni.

Link to comment
Megosztás:

sziasztok autós társak a segítségeteket kérném, olyan problémám lenne, hogy magasabb lett az alapjárata a kocsinak felvillant az abs felirat és közben elment a rádió is,most már bese indul a kocsi én a generátorra gyanakszom. Szerintetek köszönöm a választ előre is,1,7dísel 101 l

Nézd meg a tesztmenüben a feszltséget. Ha 10 V alatt van, akkor nem igazán fog beindulni és akkor valószínű, hogy a generátor a ludas. A hibakódok meg a feszültségesés miatt jönnek elő, mert a rendszerek (ABS) kevés áramot kapnak.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

olyan problemam van a 2004-es H Astrammal, hogy megszakadt a ket hatso ajtoba vezeto elektronika. Szetszedtem, kijavitottam a szakadasokat, biztositekot csereltem es megsem mukodik a kozponti zar. Kulcson a nyito gombot hosszan nyomva lehuzza az ablakokat, de nem nyit es zar. A benti kozponti zaro gomb sem csinal semmit. Van valakinek otlete, hogy mit csinalhatnek? Minden tapasztalatot szivesen latok.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok,

olyan problemam van a 2004-es H Astrammal, hogy megszakadt a ket hatso ajtoba vezeto elektronika. Szetszedtem, kijavitottam a szakadasokat, biztositekot csereltem, de nem mukodik a kozponti zar. Kulcson a nyito gombot hosszan nyomva lehuzza az (elektromos) ablakokat, de nem nyit es zar. A benti kozponti zaro gomb sem mukodik. Van valakinek otlete, hogy hol keressem a hibat?

Elore is koszonom.

Link to comment
Megosztás:

Egy éve vásároltam egy Astrát olyan gondom lenne vele hogy a kód kártyája hiányzik ahol a pin kód is rajta van , a pótkulcsomból hiányzik a chip ami nélkül nem indul az autó, a szalonba azt mondták hogy kártya kell hozzá amin rajta vannak az autó kódjai , ki olvasható-e ez a kód valahonnan ?

Link to comment
Megosztás:

Szia!

A security code, meg a key code egy ún carpass card-on van, amit vásárláskor meg kellett volna kapnod.

Én sem kaptam meg.

Egyszerű volt a megoldás, ha Magyarországi forgalomba helyezésű az autó, akkor aki előszőr forgalomba helyezte, jó eséllyel lemásolta, és eltárolta. Én ingyen megkaptam utólag, csak egy-két telefonbeszélgetés történt, és egy e-mail váltás...

Ha külföldről hozták az autót, akkor egy Opel kereskedés le tudja kérni, ezért viszont fizetni kell, nem is keveset...

Egy éve vásároltam egy Astrát olyan gondom lenne vele hogy a kód kártyája hiányzik ahol a pin kód is rajta van , a pótkulcsomból hiányzik a chip ami nélkül nem indul az autó, a szalonba azt mondták hogy kártya kell hozzá amin rajta vannak az autó kódjai , ki olvasható-e ez a kód valahonnan ?

  • Like 1
Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.