Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Elektronikák, elektromos kérdések


uhuhu

Recommended Posts

Ma azt vettem észre, hogy kikapcsolt világításnál ha nyomom a kürtöt, akkor hangosodik a rádió. Ha bekapcsolom a világítást akkor nem hangosodik a rádió, de nem működnek a kormányon lévő távvezérlő gombok, de természetesen a kürt sem!

a canbus csodái :lol: egyben áldás és átok... :blush: akkor ez ugyanaz a nyavaja lesz mint másoknál is, sokszor olvastam már ilyet > szervíz

Link to comment
Megosztás:

Ma azt vettem észre, hogy kikapcsolt világításnál ha nyomom a kürtöt, akkor hangosodik a rádió. Ha bekapcsolom a világítást akkor nem hangosodik a rádió, de nem működnek a kormányon lévő távvezérlő gombok, de természetesen a kürt sem!

CIM szoftverfrissítés... nekem megoldotta... nálam felkapcsolt lámpánál néha nem dudált,ha nyomtam, majd idővel teljesen elbutult, ha lámpa ment...azóta,mióta ápdételték, semmi iylen gond,szerencsére...

Link to comment
Megosztás:

CIM szoftverfrissítés... nekem megoldotta... nálam felkapcsolt lámpánál néha nem dudált,ha nyomtam, majd idővel teljesen elbutult, ha lámpa ment...azóta,mióta ápdételték, semmi iylen gond,szerencsére...

Köszi a választ! Ezt minden márkaszervíz megcsinálja? Mennyi pénz volt?

Link to comment
Megosztás:

annó valamelyik topicban írták, hogy 15e a tempomatos bajuszkapcsoló - ebay-ről esetleg olcsóbb + a programozás

Nekem annyit mondtak...kérdés,hogy kell-e a kuplungérzékelő is, Ebayről valóban jóval olcsóbb,én is onnan rendeltem...nekem 13ért szerelték és kötötték be, amit nem kicsit sokallok, főleg,hogy a srác bénázott vele sokat és azért kellett sokat fizetni, no de mit is várjon az ember egy szakszervíztől

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok! Új vagyok a fórumon és egyből egy kérdésem lenne hozzátok!

Az Autóm Astra H Z17DTH 2007.08 havi és lenne két visszatérő hibakódom P1481-04 és P1482-04! Tisztában vagyok vele,hogy valami Ventilátor hiba,de esetleg tudna valaki valami közelebbit mondani,hogy mit kéne cserélnem vagy mivel kéne próbálkoznom.

Előre is köszönöm a segítségeteket!

Link to comment
Megosztás:

elvinni egy szervizbe ahol megcsinálják??? :lol: :blush:

Már bocs,de ha szerinted szervízbe szeretném vinni akkor miért írnék ide! Segítséget kértem nem pedig okoskodást,hogy vidd szervízbe,de mindegy ennyit erről! Szal köszi a helpet mégegyszer most igazán okosabb lettem!

Link to comment
Megosztás:

:blush:

:)

monnyuk feltételeztem, hogy egy garanciális autót nem otthon akarsz szikszallag - facsavar párossal tákolni...

bocs. nem tudom mi a baja.

talán a ventilátornak nem megy minden fokozata???

Jaj dehogy akarom szikszallagal :lol: Ez az autó sérűlt volt tehát a garancia nem tudom él e még! Ha meg gari nincs akkor szakszervíz nagyon drága föleg,hogy a tapasztalat az ,hogy felszámolnak olyan dolgokat amiket el sem végeztek! Tehát lehet ventilátor is szar?

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tempomat beszerelése H-s astraba milyen költséggel jár? Szervízbe már megnézték, szerelhető bele..

Szia! Én most tettem bele magamnak, nekem dízelem van és van benne kuplungpedálérzékelő, ezért csak a kart kellett cserélni+tanítani. Itt vettem a fórumon egy sráctól de ő mindenképp csak érzékelővel együtt adja 12e-ért de még így is ez volt az olcsóbb mert lekérdeztem gyáriból az indexkart és magában vagy 18e Ft. Ja és természetesen ez is gyári új. Kicserélni elég gáz de mert igen f..sz megoldással cserélhető. Nekem a BC-vel együtt tanították föl 6e-ftért haveri alapon, de maga a tempomat aktiválása TECH2-vel pár perces móka. Viszont annyi még lehet, nálam sajnos így van hogy nincs az óracsoportban tempomat visszajelző lámpa :blush: . Ez természetesen a működést nem befolyásolja. Ja és olcsóért odaadnám a felesleges kuplungpedálérzékelőmet :lol: .

Ja és vevő lennék egy multikormányra!

Link to comment
Megosztás:

Szia uhuhu! Probléma megoldódott egy rossz biztosíték volt az oka mindennek :blush:

VAn még egy kérdésem! Az Astrám tudja a BC-t ,de mégis csak egy stopper óra érhető el! Ez miért lehet!?? Vagy ,ha ilyen akkor lehet neki valahogy engedélyezni vagy felprogramozni,hogy fogyasztást is mérjen??

Link to comment
Megosztás:

Szia uhuhu! Probléma megoldódott egy rossz biztosíték volt az oka mindennek :blush:

VAn még egy kérdésem! Az Astrám tudja a BC-t ,de mégis csak egy stopper óra érhető el! Ez miért lehet!?? Vagy ,ha ilyen akkor lehet neki valahogy engedélyezni vagy felprogramozni,hogy fogyasztást is mérjen??

programozni kell

Link to comment
Megosztás:

katt

5800-at fizettem nem haveri alapon a fedkomp, távos ablakfelhúzás, öv csipogás elnémítás programozásért - ha ment volna akkor az automata zár is benne lett volna, de sajnos az enyémen nem megy

Köszi,köszi,köszi!!!!!!! Ha hiszed ha nem egy hónapja minden nap nézem a vaterát (is) most egy pár napja nem kerestem, de szerintem már megyek is rá. A haveri alapról csak annyit hogy egy két elvetemült helyen ugyanezért 15-öt is kiejtettek.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.